999 rezultate për

kamioni

Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen. Ngjarja
Kamioni del nga rruga e bie në liqen, polumbarët në kërkim trupit të 37 vjeçarit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës. Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit të Fierz
Kamioni shpërthen në flakë në autostradë, aksidenti shkakton kaos dhe radhë të gjatë makinash Një radhë e gjatë kilometrike makinash ka bllokuar trafikun në Pontina, 5 kilometra larg Romës. Ngjarja ka ndodhur p
Policia jep detajet: Sasia, dhe ku i kishte fshehur 56-vjeçari paratë brenda kamionit "Në urën lidhëse të kamionit dhe rimorkios, pas skanimit dhe kontrollit u gjetën të fshehura disa pako të mbështjella, b
Mbi 2 milion euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga Lidhur me sekuestrimin e 2 milionë eurove që u kapën në Portin e Durrësit, të cilat ishin të vendosura brenda një kamion
Zbardhet dëshmia e shoferit të kamionit që transportonte ilegalisht "thesin" me euro Së fundmi është zbardhur dëshmia e shoferit të kamionit, në të cilin ndodheshin 2 milion euro të padeklaruara. Kamion
Sherr midis barinjve shqiptarë: Njëri në gjendje kritike, tjetrin e godet kamioni pas zënkës Dy barinj shqiptarë kanë përfunduar në spital në Greqi pas një sherri mes tyre. Pacienti i shtruar në njësinë e kujde
Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë: 4 të arrestuar Policia e Korçës del me deklaratë lidhur me kamionin e bllokuar në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës, me 195 kilogra
E zuri mallkimi i artistëve?! Përmbyset kamioni që po transportonte inertet e Teatrit Kombëtar Dy ditw mw parw, nw orwn 4 tw mwngjesit u shemb Teatri Kombwtar, pwr tw cilin zhvilloheshin protesta prej dy vitesh.
Kapet në Portin e Durrësit kamioni me heroinë, pranga shoferit Policia e Durresit ka kapur një sasi prej 38 kg heroinë në një kamion, teksa ka arrestuar 49-vjeçarin që po transportont
I plasi jastëku i ajrit i kamionit, niset me helikopter drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Mësohet se një person është plagosur në kokë, pasi ka plasur jas
Me letra false dhe 22 mijë euro me vete, si u kapën dy kamionistët në Durrës Dy persona janë arrestuar në Portin e Durrësit pasi janë kapur me 22.090 euro dhe dokumente të dyshuara si të falsifiku
Kamioni i mori jetën të riut mes Tiranës, pedagogu bën dedikimin prekës (VIDEO) Më 11 prill një aksident i rëndë i mori jetën një të riu, Reldi Guga, vetëm 23 vjeç Mësohet se i riu ka qenë duke ecu
Makina përfundon poshtë kamionit, plagoset shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku raportohet se është plagosur një person. Aksidenti ndodhi te zona e njoh
Mbetje kancerogjene? Del raporti për kamionin që u kap në Vlorë Vetëm dy ditë më parë u kap një kamion në Vlorë me një sasi materialesh që u konsideruan si mbetje kimike dhe kacëerogje
Artan Hoxha: 1.3 ton kokainë u pritën në Shkodër dhe u përcollën me "respekte" në Pogradec Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar mega-operacionin e zhvilluar sot pasdite në Maqedoninë e Veriut. Në kë
I vranë të atin, vëllain e motrën, Gramozi rrëfen si u hodh nga kamioni me viktima Dita e 26 marsit e vitit 1999, ishte e kobshme për familjen Berisha nga Suhareka, ditë në të cilën ata u ndanë përfundim
Aksident në Elbasan, kamioni përplas 80 vjeçarin Një 80 vjeçar është përplasur mbrëmjen e sotme nga një kamion Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit të Elbasanit ndë
Aksident i frikshëm në Lezhë, kamioni përplaset me fugonin (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit. Mësohet se nj
"Londër, ja ku erdhëm", momenti kur emigrantët hidhen nga kamioni (VIDEO) Pesë emigrantë janë filmuar duke dalë nga një kamion në Stonehouse Estate në Purfleet të Londrës. Sipas “Daily Mail”,