999 rezultate për

kamion

Aksident i rëndë në Elbasan, kamioni përplaset me makinën tip "benz", 3 të plagosur Tre persona janë plagosur pasditen e sotme në Elbasan, si pasojë e një aksidenti rrugorë. Sipas policisë ngjarja ndod
Rrogozhinë, kamioni del nga rruga, ka të plagosur Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme. Bëhet fjalë për një kamion që ka dalë nga rruga në Rrogozhinë.Si pasojë e
E bleu për 6 milion euro, lojtari i Getafes ka qënë ndërtues dhe shofer kamioni Transferimi më i ri Getafes, Enric Callego është 31 vjeç. Ai më parë kishte punuar si instalues i ajrit të kondicionuar,
Aksident i frikshëm në Lushnje, benzi futet poshtë kamionit (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në bay passin e Lushnjes. Si pasojë e shpejtë
Kësaj i thonë "kur paratë bien nga qielli", 175.000 dollar fluturojnë nga kamioni (FOTO & VIDEO) E kishit imagjinuar ndonjëherë që paratë mund të fluturonin dhe njerëzit të turreshin për ti kapur ato?! Pikërisht kj
Flet menaxheri i kompanisë që ka autobusin e aksidentuar në Tiranë Një autobus nga Kosova me 40 udhëtarë është aksidentuar gjatë ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Na kompani
Aksidenti në autostradë, pamje nga momenti i përplasjes së autobusit me kamionin (FOTO LAJM) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të M
Hapet humnerë në mes të qytetit, "gëlltit" një kamion në Napoli Në Casoria, qytezë në Napoli, një humnerë e madhe ka "gëlltitur' një kamion plehrash. Dhjetëra metra e gjerë dhe po a
U godit nga kamioni, krokodili 210 kg bllokon autostradën për disa orë (FOTO LAJM) Leeds United duan që të kthehen në Premier Ligë sezonin e ardhshëm. Skuadra e Marcelo Bieslas humbi në gjysmë-finale
7 të vdekur: Kamioni merr para grupin e motoristëve (FOTO LAJM) 7 persona vdiqën në një aksident të rëndë në New Hampshire, SHBA. Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë hum
Dalin pamjet e aksidentit në "Rrugën e Kombit", si u nda në mes kamioni (FOTO LAJM) Një aksident i frishëm ka ndodhur pasditën e së enjtës në Rrugën e Kombit. Një kamion me targa Kosove ka rrëshqitur dhe
Përmbyset kamioni në Shkopet, lëndohet shoferi (FOTO LAJM) Një kamion i tonazhit të rëndë që po udhëtonte në drejtim të Burrelit është përmbysur në Shkopet. Mjeti është përmbys
E përplas kamioni, digjet makina me 5 persona brenda (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në autostradën që lidh Stambollin me Edirnenë në Turqi, ku një automjet
Kamioni del nga rruga, plagoset drejtuesi Policia e Fierit raporton se mëngjesin e ditës së sotme, 2 maj 2019 në aksin rrugor Levan-Fier, automjeti tip Kamion me
Pamjet e barrikadave serbe në veri (VIDEO) Aksioni i sotëm i Policisë së Kosovës, nuk është mirëpritur nga serbët lokalë në komunat veriore të Kosovës. Ata kanë
Kamionët e Veselinoviçit ndërtuan "Autostradën Patriotike" Sipas raportit të Iniciativës Globale Kundër Krimit të Organizuar në gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, nga aktivite
Shoferit i bien divanët nga makina, e kupton pas 5 kilometrash (VIDEO) Dje në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ ka ndodhur një ngjarje sa qesharake aq edhe ka mundur të jetë tragjike Ky rast ka
Çuçi bën show duke ngrënë domate në Vlorë (FOTO LAJM) Në kulmin e shqetësimit për përdorimin pa kriter të pesticideve në produktet bujqësore, ministri i linjes, Bledi Ccuçi ë
Rrokolliset kamioni në autostradën Tetove-Shkup Një kamion është rrokullisur në autostradën Tetovë-Shkup. Për momentin nuk dihen shkaqet që kanë sjell deri te fatkeq
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina i ngjan një kanoçeje pasi futet poshtë kamionit (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Tiranës, ku për pasojë një mjet është shkatërruar tërës