E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

kamer

Hapen kamerat e Bllokut, si e shtyu Mata komandon kur ngacmuan Elvanën Përplasja në Bllok vijon të jetë ende plotësisht e pazabardhur, e megjithatë është siguruar një pjesë e argumentimit të
Pas 3 vitesh burg lirohet kameramania që shkelmonte emigrantët Gjykata më e lartë e Hungarisë vendosi të martën që ta lirojë kameramanen Petra Laszlo, pasi që ishte akuzuar për një ku
Nuk u kap nga kamerat, Ramos “shpërtheu” në lot gjatë ndeshjes me Barcelonën (FOTO LAJM) Barcelona ka arritur të marrë një fitore të mrekullueshme mbrëmjen e djeshme, duke mposhtur Real Madrid me golead, 5-1.
Orgji e ministrave me dashnoret? Artan Hoxha: Po u hapen kamerat e Santa Quarantas do ketë spektakël Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme pas arrestimeve të bujshme disa fakte interesante për Escobarin e Ballkanit, Klem
Djali bëhet viral pas shenjës që bëri përballë kamerës së Google Street View Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket, të cuditshmet dh
Momenti kur një nënë braktis djalin e mitur (VIDEO) Një nënë në Texas është kapur nga kamerat e sigurisë duke braktisur djalin e saj para derës së një shtëpie. Gruaja ës
Khabib bëhet hero në Rusi, çfarë pritet të ndodhë? (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është njeriu më në zë i momentit pas fitores që arriti kundrejt rivalit të tij irlandez, Conor McGre
"Çmendet" samsung, prezanton gjigantin me katër kamera (FOTO LAJM) Samsung laçoi zyrtarisht modelin me të ri, atë të Samsung Galaxy A9 i cili ka katër kamera. Samsung konkurroi fuqish
La kamerën në pyll për një vit, e pabesueshme çfarë kapi (VIDEO) Nëse keni vizituar ndonjëherë një pyll, atëherë e dini se sa e bukur mund të jetë natyra. Pylli i mbushur me drunj dh
Pamje shokuese, kamerat kapin momentin e vrasjes së modeles 22-vjeçare (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë fiksuar një moment shokues, ku ekzekutohet modelja e njohur 22 vjecare, Tara Fares ekzekutohet
Ndihmë apo spiunim? Facebook kërkon futjen e kamerave në shtëpi Rrjeti social “Facebook” është bërë pjesë e pandashme e shoqërisë moderne. Më shumë si një mjet komunikimi, por edhe
Gazetares i del zogu në studio, kameramani e fokuson (VIDEO) Është bërë protagoniste në vetëm pak orë, pas publikimit të kësaj videoje ‘të nxehtë’. Italiania bukuroshe Barbara D’
Nuk u kap nga kamerat, del momenti kur McGregor sulmon stafin e Khabib (VIDEO) Khabib Nurmagomedov triumfoi duke gjakosur Conor McGregor në T Mobile Arena të Las Vegasit. Por pas përfundit të duel
Del një motor që dyshohet se u përdor në atentatin e bllokut Zbardhen detaje të reja nga përplasja mes bandave në ish-bllok. Dy grupe rivale janë përplasur në lokal. Ndërkaq është z
Del video, kamerat e sigurisë filmuan shembjen e urës në Xhenova (VIDEO) Mediat italiane kanë publikuar pamje të reja nga tragjedia e shembjes së urës në Xhenova. Kjo video e marrë nga kamerat
Kamerat e fshehta kapin imazhe të "magjishme" në pyjet e Librazhdit (FOTO LAJM) Pyjet shqiptare njihen si të pasura me bimë dhe gjallesa që rriten aty. Një periudhë kohe u pa si shqetësim gjuetia
Kamera e fshehtë i ngeci "në fyt" këtij artisit (VIDEO) Kështu ndodh kur kamera e fshehur e kalon vijën e kuqe. Kur nuk të beson askush se është kamerë e fshehur ndodh që ed
Kjo kamerë e fshehur shfaq karakterin e vërtetë të njerëzve (VIDEO) Një kamerë e fshehur mjaft interesante tregon karakterin e vërtetë të njeriut. Aty shfaqet një çiklist, që bën stile
Luanesha suprizon kameramanët (VIDEO) Pamje të pabesueshme janë publikuar nga një luaneshë kurioze, teksa filmohej në mënyrë të fshehtë. Ajo ka "zbuluar" k
Mësoni çfarë ndodhi pas kamerave me Xhiselën (VIDEO) Xhisiela Maloku tha fjalët e saj mbrëmë në emisionin ‘Opinion’, disa ditë pasi ajo dhe historia e saj u bënë kryefjalë e