999 rezultate për

kaluar

Me të kaluar kriminale dhe 2 identitete, kush janë 2 djemtë që i vunë gjobë shokut të tyre Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët i kishin vendosur gjobë 21 mijë euro një qyetari në Tiranë. Burime z
PD nuk i ndahet Ramës, i zbulon dy kryebashkiakë të tjerë më të kaluar kriminale Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi nga Dibra ku zhvilloi një takimet me strukturat drejtuese
Rasti i humbur i Ibrës që mund të kishte kaluar Milanin në avantazh (VIDEO) Milani nuk mori më shumë se një barazim pa gola në sfidën kundër Sampdorias. Zlatan Ibrahimovic i cli e startoi këtë
Po zhvlillon sezon fantastik, Tare: Lazio ime, e pjekur dhe në gjendje t’i tejkalojë pengesat Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka thënë se skuadra romake është ekip i pjetur tani dhe në gjendje t’i kapërcejë p
"Trondit" ish-futbollisiti i Arsenal: Vitin e kaluar doja të bëja vetëvrasje Ish sulmuesi i Gunners dhe Anglisë ka folur për vuajtjet e tij dhe shërimin derisa federata e Anglisë për rritjen e vetë
Populli i Kosovës këtë vit më optimist se sa vitet e kaluara Studimi i fundit i Asociacionit Gallup International, të cilin e ka siguruar Telegrafi, tregon se këtë vit, niveli i opt
Batistuta kthehet të flasë për të kaluarën: Meritova më shumë Scudetto Legjenda e Fiorentinës dhe Argjentinës, Gabriel Batistuta se në Serie A meritonte të fitonte më shumë se një titull.
Të ndaluara që nga viti i kaluar, sekuestrohen në Bulqizë 8 mijë kapsolla policia ka sekuestruar në Bulqizë 7680 kapsolla. Procedohen penalisht dy pronarët e dyqaneve ku u gjetën kapsollat.
Disa ngelin përgjithmonë fëmijë, pamjet që rikthejnë të kaluarën (FOTO LAJM) E kaluara nuk mund të rikthehet. Ato që na mbeten janë kujtimet. Shumë prej tyre i kemi në mendje, e disa të tjera i dok
Bënte manovra në rrugë, policia kap të riun me të kaluarën e errët Një 30 vjeçar është kapur sot në Tiranë pas një ndjekje nga policia e cila kishte marrë informacione për manovra të rrez
Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta Kotja e "Përrallë nga e kaluara" Aktorja e njohur Mira Minga u nda sot nga jeta. Lajmin e hidhur e dha mikesha e saj, aktorja e Teatrit të Kukullave,
"Dhunohet" Ermal Mamaqi, moderatori ka kaluar një natë të sikletshme (FOTO LAJM) Aktori Ermal Mamaqi me dozën e humorit që asnjëherë nuk i mungon, na ka treguar se mbrëmjen e djeshme nuk ka kaluar një
Vitin e kaluar kafshoi një fëmijë, ujku tmerron sërish banorët e Hanit (VIDEO) Stina e dimërit është koha kur zonat rurale në vendin tonë, vazhdojnë të jenë të rrezikuara nga kafshët e egra. Vitin
Flet nutricionistja: Ushqimet që duhet të hani për të kaluar traumën e tërmetit Ankth, frikë, panik… Ndjesi të tilla vijojnë të shoqërojnë shumë prej nesh ndërsa i kthehemi normalitetit pas fatkeqë
Tragjike, 140.000 njerëz vdiqën nga fruthi vitin e kaluar Më shumë se 140.000 njerëz vdiqën nga fruthi vitin e kaluar , sipas vlerësimeve zyrtare. Shumica e të vdekurve ishin
Xhaçka u përlot teksa numëronte viktimat, Iris Luarasi: U ka kaluar koha patetizmave Pedagogia dhe aktivistja Iris Luarasi mesditën e djeshme ka qenë e ftuar në studion e emisionit “Rudina”, ku foli për si
Transferimet e verës së kaluar"të vona", Solskjaer pranon gabimet Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, shpreson se klubi do të mundë t’i kompletojë transferimet e lojtar
Juventusi ndalet nga Sassuolo, i hapet krahu Interit për të parakaluar (VIDEO) Sassuolo ia ka ndërprerë Juventusit serinë prej katër fitoreve radhazi, duke e ndalur me një barazim 2:2 dhe duke i dhën
Eksperti amerikan i tërmeteve: Rreziku s'ka kaluar, zonat me rrezikun më të madh! Profesor Ross Stein, drejtor ekzekutiv i kompanisë Temblor Incorporated, thotë se tërmetet nuk mund të parashikohen, por
Haradinaj në mbështetje të Shqipërisë Kryeministri në ikje Ramush Haradinaj thotë se Kosova është e gatshme t’i ofrojë ndihmën e saj të pakursyer popullit dhe