999 rezultate për

kallashnikov

Përgjimet e Habilajt: "I japim ndonjë kallashnikov, le të vriten mes tyre" “30 mijë euro i duhet t’ia japë Saimirit”. Kjo deklarate eshte nje pjese nga pergjimet e bandes se droges kryesuar nga M
Aktivistët e LSDM-së, festë me kallashnikovë në Haraçinë Aktivistët e LSDM-së në Haraçinë po festojnë me kallashnikovë dhe mitrolezë. Shumë qytetarë janë tejet të shqetësuar sep
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
Kallash, Colt dhe eksplozivë, terroristi i Las Vegasit përdori 23 automatikë gjatë sulmit (FOTO LAJM) FBI ka zbuluar detaje të frikshme në lidhje me terroristin Stephen Paddoc që vrau 59 dhe plagosi 527 persona gjatë ditës
Kërcënoi me kallashnikov dy të rinjtë, arrestohet i dënuari Policia ka vënë në pranga një 38-vjeçar pasi ka kërcënuar me armë zjarri “Kallashnikov” dy të rinj. Shërbimet e poli
Prodhuesi i armëve Kallashnikov kryen testin e “makinave fluturuese” (VIDEO) Prodhuesi i armëve ruse “Kallashnikov” ka bërë testimin e një prototipi të quajtur “ makina fluturuese”. Në një video
Kallashnikovi nderohet me statujë në Moskë (FOTO LAJM) Mikhail Kallashnikov, shpikësi i asaj që konsiderohet si arma më vdekjeprurëse e krijuar ndonjëherë, nderohet me një sta
Tifozët kuqezi nxjerrin "kthetrat": Nuk vijmë në stadium deri sa të hiqni kallashnikovin (FOTO LAJM) Pasi u publikua në media lajmi se janë shitur vetëm 450 bileta për ndeshjen ndaj Lihtenshteinit, kanë reaguar dhe tifogr
Zbulohet origjina e pakove të kallashnikovit që u sekuestruan në Rinas Policia e Shtetit ka arritur të zbulojë se nga ku janë nisur tri pakot me pjesë kallashnikovi që u zbuluan të enjten në
Kapet me 3 çanta me drogë në kufirin grek, arrestohet shqiptari Policia greke ka kapur rreth 49 kg marujuanë dhe 1 kallashnikov në kufirin greko-shqiptar. Operacioni u zhvillua në D
Flet drejtori që u shkarkua pas fotos me kallashnikov Drejtori i Rinisë Kulturës dhe Sportit në Mitrovicë, Fidan Ademi, të cilin kryetari i kësaj komune Agim Bahtiri e ka shk
Terrorizoi lagjen me kallashnikov, arrestohet i “forti” i Lezhës Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Lezhës. Mësohet se i arrestuari është Dritan Ndreca. Ai mësohet se
Reagon anëtari i Vetëvendosjes: Kallashnikovi ishte lodër, do ta padis PDK-në Në media sot ka qarkulluar një foto e drejtorit në Komunën e Mitrovicës, Fidan Ademi me një armë në dorë. Drejtori
Zbrazi kallashnikovin në ajër, si pukjani u bëri "zborin" policisë për 4 orë Momente terrori kanë përjetuar banorët në Pukë pasi një 66-vjeçar ka qëlluar me breshëri kallashnikovi nga shtëpia e tij
Terror në Pukë, 66-vjeçari zbraz kallashnikovin para policisë Momente terrori kanë përjetuar banorët në Pukë pasi një 66-vjeçar ka qëlluar me breshëri kallashnikovi nga shtëpia e tij
I zbraz kallashnikovin në banesë, parandalohet tragjedia në Shkodër Një ngjarje e rëndë në Shkodër është parandaluar ditën e sotme duke vënë në pranga autorin. Mësohet se policia duke
I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi Rreth orës 22:00, në fshatin Zojz në Prizren, një i dyshuar ka shkaktuar rrezik për të gjithë pasi kishte shtënë nga kal
Lëvizte me kallashnikov në makinë, arrestohet 55-vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar pasi qarkullonte me armë në makinë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga sht
Grabitën 1 mijë euro me kallashnikov, arrestohet 4 shqiptarët Policia greke ka vënë në pranga 4 të rinj shqiptarë në Greqi. Ato u arrestuan në Janinë pasi akuzohen si grabitës të
Atentat me kallashnikov, shoferi i shpëton 25 plumbave Një atentat me armë ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Vlorë. Policia bën me dije se të shtënat me armë zjarri janë rap