999 rezultate për

juventusi

I shënoi në debutim Juventusit, Lozano tregon çfarë i tha Ronaldo Hirving Lozano ishte padyshim një nga blerjet më të mëdha të kësaj vere në Serinë A dhe pa diskutim më e madhja për Napo
Sarri rikthehet në stërvitjen e Juventusit, por jo plotësisht Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, është në rrugë të mirë për t’u riaftësuar nga pneumonia, pasi sot ai është ndier
Champions, Juventusi publikon listën e lojtarëve, mungojne dy yje (FOTO LAJM) Skuadra e Juventusit nëpërmjet faqes së saj zyrtare ka bërë publike emrat e lojtarëve të grumbulluar për fazën e grupev
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
Pirlo tregon skuadrën e cila mund ta ndalojë Juventusin këtë sezon në Seria A Ish-mesfushori i Interit, Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo, beson se zikaltërit janë i vetmi klub, i cili mund ta nd
BEFASUESE/ Shkodran Mustafi drejt Juventusit Lëndimi i rëndë që pësoi Giorgio Chiellini bëri që drejtuesit e klubit bardhezi të viheshin në lëvizje për të gjetur zëv
Juventusi arrin marrëveshjen me mbrojtësin gjerman Juventusi ka arritur marrëveshjen me Bayern Munich-un për huazimin e mbrojtësit, Jerome Boateng. Gjiganti italian, do
Operacion "blic" në Spanjë, ylli i Barcelonës drejt Juventusit Do të jetë Ivan Rakitic goditja e madhe e Juventusit në këtë afat merkatoje. Mesfushori kroat ka përfunduar në "lupën" e
Mungesa e Chiellinit detyron Juventusin të rikthejë Benatia Kampionët e Italisë janë hedhur në merkato për të gjetur një mbrojtës qendre, pas dëmtimit të Giorgio Chiellinit. 35-
E pabesushme, Napoli barazon shifrat në 3-3 ndaj Juventusit (VIDEO) Napoli ka befasuar Juventusit teksa ka barazuar rezultain në 3-3. Të kaltrit ishin në disavantahzin e 3 golave p
Çudit De Ligt: Tek Juventusi më kontrolluan edhe dhëmbët Matthijs De Ligt ishte një nga lëvizjet më të mëdha të kësaj merkato, teksa kompletoi kalimin e tij nga Ajaksi te Juvent
SHORTI/ Një "kockë" e fortë, ky është kundërshtari më i fortë i Juventusit në grupe Juventusit do t'i duhet të luajë me Atletico-n e Madridit në grupin D. Grupet sipas shortit: Grupi A
Sot hidhet shorti, kundërshtarët më të rrezikshëm për Messi-n dhe Ronaldon Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
Efekti CR7, Juventusi klubi i tretë me popullaritet në Instagram Juventusi ka arritur të behët klubi i tretë me popullaritet në Instagram. transferimi i portugezit ka bërë që “Zonja
Hysaj titullar ndaj Juventusit, ka detyrën e veshtirë të markojë Ronaldon Në prag të sfidës, Juventus-Napoli, trajneri i të kaltërve Carlo Ancelotti është duke menduar për formacionin që do të h
Turpërohet De Ligt, Juventusi jep një tjetër lajm të keq për të Matthijs De Ligt duhet të presë për debutimin e tij në Juventus. Mediat italiane raportojnë se ylli holandez, përforc
Eriksen refuzon sërish rinovimin, buzëqeshin Reali dhe Juventusi E ardhmja e Christian Eriksen është akoma e paqartë. Mesfushori danez ka refuzuar edhe ofertën e fundit që i ka bërë Tot
Conte: Ka një diferencë me Napolin dhe Juventusin por nuk vendos limite, tani nis rrugëtimi jonë Antonio Conte ka folur në konferencën e parë për shtyp para nisjes së kampionatit. Zikaltërit do të startojnë ditën e ne
Super luksoz dhe komod, hapet plotësisht hoteli i Juventusit (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, mbrëmjen e djeshme u bë edhe hapja e plotë për publikun, e hotelit “J-Hotel”, që ësh