999 rezultate për

juve

Ndeshje katastrofike, pritet vendimi për arbitrin kryesor të ndeshjes Juventus - Fiorentina Paraqitja e Federico La Penna-s mbrëmjen e djeshme duket se nuk ishte në nivelin e duhur. Fiorentina mposhti Juventusin
"Kush nuk kërcen është tifoz i Juves": Fiorentina, çfarë feste me tifozët (VIDEO) Juventus-Fiorentina ishte ndeshja që mbaroi me shumë polemika për shkak të gjykmit të arbitrit. Menjëherë pas fitores
I doli kundër Juventusit, dënohet gjyqtari i ndeshjes Federico La Penna pritet të ndëshkohet për gjykimin e tij për ndeshjen mes Juventusit dhe Fiorentinës. Gjyqtari La Pe
"Performacë e dobët, nuk është justifikim", CR7 karikon tifozët: Besoni te ne, jemi Juventus Cristiano Ronaldo ka reaguar përmes rrjeteve sociale për humbjen e mbrëmshme, me shifrat 3-0 ndaj Fiorentinës, në shtëpi
Nedved "çmendet" dhe lë ndeshjen, te Juventusi akuzojnë arbitrin për "vjedhje" ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi ka humbur ndeshjen ndaj Fiorentinës duke lënë pikë shumë të rëndësishme pas disfatës në shifrat 0-3. Pikër
I shkaktuan humbjen e parë Juves, festë e çmendur e Ribery (VIDEO) Fiorentina mori një fitore të thellë 3-0 ndaj Juventusit në Serie A. Në fund të ndeshjes pati një festë të madhe në d
Çfarë po ndodh me Juventusin? Bardhezinjtë turpërohen keq nga Fiorentina (VIDEO) Juventus ka pësuar një humbje shokuese 0-3 në shtëpi nga Fiorentina. Një ndeshje që nisi keq në fakt për skuadrën e P
Formacionet zyrtare, Juventus-Fiorentina (FOTO LAJM) Juventus pret në shtëpi Fiorentinën me këta të fundit që janë në krizë të thellë rezultatesh. Skuadra e Pirlos ka gje
Juventus - Fiorentina, formacionet e mundshme: Pirlo synon ta mbyllë vitin me fitore Juventus takohet sonte me Fiorentinën në Serie A. Juventus ballafaqohet me Fiorentinën me synim të fitores për të vaz
Barcelona kërkon Depay, ndërhyn edhe Juventus Memphis Depay, sulmuesi i Olympique de Lyon, mund të bëhet një lojtar i ri i Barcelonës gjatë merkatos së dimrit për shk
Depay drejt Barcelonës? Juventusi tenton ta rrëmbejë holandezin Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, është bërë cak i spekulimeve pasi që kontrata e tij skadon në verë dhe tashmë disa klu
Ronaldo me dopietë, Juve "poker" Parmës (VIDEO) Juventus ka shkatërruar 0-4 Parmën. Për skuadrën e Pirlos shënuan Kulusevski 23’, dy herë CR7 26’ 48’ dhe Morata në
Ronaldooooo, Juve "fundos" Parman (VIDEO) Juventus ka ndëshkuar përsëri Parma-n. Bardhezinjtë kanë realizuar golin e tretë në minutën e 48-të. Autori i goli
Super Juve dhe, shënon 2 gola në 3 minuta (VIDEO) Juventus ka ndëshkuar Prarma-n në minutën e 23-të. Ndeshja e javës së 13-të të Serisë A është zhbllokuar nga Kulusevs
Parma-Juventus, formacionet zyrtare Juventusi kërkon suksesin mbrëmjen e sotme për të qenë në luftë për titull, në transfertën e vështirë ndaj Parmës. Fo
Ylli i Juventusit shpallet lojtari i vitit në SHBA (VIDEO) Mesfushori i Juventusit Weston McKennie është shpallur lojtari më i mirë amerikan i vitit 2020. 22-vjeçari arriti në
Cassano pendohet për fjalët ndaj yllit të Juves: Kam gabuar, është mes më të fortëve në botë Me sinqeritetin që e ka karakterizuar gjithmonë, edhe këtë herë, Antonio Cassano, është kthyer të flasë për Serinë A dhe
Larg Atalantas, Papu Gomez i buzëqeshur këndon himnin e Juventusit (VIDEO) E ardhmja e Papu Gomezit me siguri që do të jetë në një tjetër ekip vitin e ardhshëm. Sherri me trajnerin Gasperini
Pirlo: Jam pak i zemëruar, por jemi mirë Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes që zhvillon Juventus kundër Parma, në
Juventus-Napoli mund të riluhet, beteja ligjore ende nuk ka mbaruar Juventus-Napoli ende nuk ka… “mbaruar”. Të martën, 22 dhjetor, pritet vendimi i Kolegjit të Garancisë CONI (komiteti