999 rezultate për

jurgen

Doli! Doli! Si u koordinuan vrasësi me tre fierakët që e vëzhgonin Jurgen Kurtin Policia tashmë e ka të qartë të gjithë dinamikën e ekzekutimit të Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit pranë shtëpisë së t
Zbërthehet "bosi" i Instagramit: Shitja e makinës dhe takimi me ekzekutorin e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Oficerët e Policisë Gjyqësorë kanë arritur në emrin e Klodian Banos, si i dyshuar kryesor për ekzekutimin e Jurgen Kurti
EMRI/ Ky është personi në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit Policia ka shpallur në kërkim Klodian Banen, në lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit. Bane, 38 vjeç, nga Patosi, dyshohet s
"Kur i marrim lekët?", dalin përgjimet e autorëve të vrasjes së Jurgen Kurtit Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Jurgen Kurtit mbrëmjen e 18 marsit në në rrugën ‘Zef Jubani’, Tiranë.
DETAJET/ Si e ndoqën për rreth dy javë tre të rinjtë Jurgen Kurtin Zbulohen detaje nga roli i të arrestuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit me 18 mars në rrugën ‘Zef Jubani’, Tiranë. Makina
Vrasja e Jurgen Kurtit, të arrestuarit përdornin celularë me vlerë 2 mijë euro (FOTO LAJM) Pas arrestimit të tre të rinjve si autorë të vrasjes së 26-vjeçarit Jurgen Kurti, agjentët e krimeve ndaj jetës nuk kanë
E ndoqën dy javë, si realizua ekzekutimi i Jurgen Kurtit Tre të ndaluarit nga policia për vrasjen e Jurgen Kurtit një javë më parë kanë pranuar tashmë para oficerëve të policisë
Bënte jetë bosi, kush është i arrestuari për vrasjen e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar sot 3 persona dhe ka shpallur një tjetër në kërkim, të cilët dyshohet se janë të përfshir
Del shifra, sa u pagua për ekzekutimin e Jurgen Kurtit Policia ka arrestuar tashmë tre persona të dyshuar si vrasësit dhe Jurgen Kurtit një javë më parë duke iu bllokuar atyre
Çfarë u gjet në shtëpinë e vrasësve të Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Tre persona janë arrestuar për vrasjen e Jurgen Kurtit në 18 mars. Ndërkohë në shtëpinë e autorëve, policia gjeti dhe
Zbulohet kush e vrau Jurgen Kurtin, tre të arrestuar Policia ka zbardhur plotësisht vrasjen e Jurgen Kurtit një javë më parë në zonën e Tiranës së Re. Ai u vra teksa po shko
Të fejuarës i thanë se ishte plagosur, reagimi i saj kur pa të vdekur Jurgenin Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij. Për rreth 6 vite Jurgen Kurti ishte i f
Në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit? Flet djali i Agim Arapit Ditën e sotme në media u publikua një lajm ku thuhej se është shpallur në kërkim, Dervis Arapi për vrasjen e Jurgen Kur
Vjollca Arapi thirrje të ëmës së Jurgen Kurtit: Unë jam nënë, nuk e kemi vrarë ne Vjollca Arapi, bashkëshortja e të ndjerit Agim Arapi, thotë se djali i saj nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e Jurgen Kurti
Djali në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtiti, flet e ëma: Ky është skandal Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e të ndjerit Agim Arapi, ngj
Vrasja e Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i biznesmenit të ndjerë Vrasja e Jurgen Kurtit, Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim si autor të dyshuar 33-vjeçarin Dervis Arapi. Dervis
Ish-drejtuesi i Policisë për vrasjen e Jurgen Kurtit: Në ferr shkoftë Vrasja e Jurgen Kurtit mbrëmjen e djeshme në kryeqytet ka shkatuar një sërë reagimesh në rrjet dhe jo vetëm, lidhur kjo
U ekzekutua para dy ditësh, por çfarë po ndodh në Instagram-in e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Jurgen Kurti apo i njohur ndryshe si menaxheri i VIP-ave, u ekzekutua mbrëmjen e së hënës pran stadiumit Dinamo në kryeq
Zv.ministri i Brendshëm 'përplaset' me gazetaren për vrasjen e Jurgen Kurtit (VIDEO) Pas vrasjes të 26-vjeçarit, Jurgen Kurti, zv.ministri i Brendshëm Besford Llamallari i ftuar në emisionin “Dritare" , ë
Jurgen Kurti u vra për hakmarrje? Reagon gruaja e viktimës në Durrës Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti mbrëmjen e së hënës në Tiranë mblodhi një panel gazetarësh këtë të martë në emisionin