999 rezultate për

juli

Nuk flasin prej kohësh por Julian Deda imitoi në emision Gentian Zenelajn (VIDEO) Prej kohësh thuhet se dy aktorët, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda nuk flasin. Ata kanë prishur marrëdhëniet e tyre dh
"Nuk e keni idenë çfarë ju pret", Era Istrefi dhe Julian Perreta paraljmërojnë surprizën (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe partneri i saj i përfolur, Julian Perreta po kalojnë disa ditë fantastike pranë njëri-tjetrit. Ata nd
Kush është "Juli i Pashakos" që policia i sekuestroi sot 70 mijë euro dhe një super makinë Policia e Fierit ka sekuestruar shumën e konsiderueshme prej 70 000 euro dhe një automjet me vlerë 100 000 euro që dysho
"Pasojat e tërmetit", Ermali turpëron Julin në mes të aeroportit me të brendshme (VIDEO) Ermal Mamaqi së fundmi ka lënë pas dore moderimin dhe është fokusuar kryesisht te kinematografia. Tashmë në rolin e r
Kujtuam se i pajtoi Teatri: Ermali thumbon Gent Zenelajn se nuk mori pjesë me Jul Dedën në filmin e tij (FOTO LAJM) Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “
Ermali dhe Juli sërish bashkë! Kjo është surpriza e madhe për fansat e tyre (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e filmit të tij më të ri “I Love Tropoja”. Pjesë e tij janë bërë akto
"Ëngjëlli" që të vret në 1 500 metra largësi (FOTO LAJM) Ajo është 25 vjeçe dge quhet Orin Julie. Bukuroshja nga Izraeli ka një pasion të shfrenuar për armët. Falë fotove të saj
Të dashurin e Erës e gjen "belaja", kudo që shkon me të i ndodh e njëjta gjë (FOTO LAJM) Pak më parë ju bëmë me dije se Era Istrefi dhe partneri i saj i përfolur Julian Perreta po shijojnë pushimet së bashku n
Genti dhe Juli nuk flasin, mos ndoshta Ermali po përpiqet t'i pajtojë me këtë gjest? (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend grupin e njohur të humorit “The SHBLSH”, i cili u bë i njohur në “Portokalli”. Në a
Jul Deda si nuk e keni parë ndonjëherë, uron personin e zemrës me fjalët më të bukura (FOTO LAJM) Ditën e sotme nëna e Julian Dedës feston ditëlindjen dhe në këtë datë të shënuar për familjen e tij nuk mund të mungonte
LUFTË E VËRTETË/ Dalin pamjet e atentatit ndaj Plarent Dervishajt dhe Julian Meçes (VIDEO) Pak ditë më parë, Plaurent Dervishaj dhe Julian Meçe i shpëtuan vdekjes pas një atentati, gjatë të cilit ndaj tyre u zbr
45 plumba ndaj makinës së Julian Meçe, detaja të plota nga ngjarja Mbi 45 plumba kallashnikovi janë lëshuar në drejtim të Plarent Dervishaj dhe Julian Meçe, dy anëtarë të bandës së Durrës
Shokut të Lul Berishës ia bënë makinën shosh me plumba, kush është "i forti" Julian Meçe Një breshëri e gjatë automatiku tmerroi banorët e zonjës së ish-Kënetës në Durrës. Shënjeshtra Julian Meçja i shpëto
"Mbretëresha e armëve" që po çmend Instagramin (FOTO LAJM) Orin Julie, 25 vjeç, është bërë e famshme dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale, falë pasionit për armët. Aj
Era Istefi dhe Julian Perreta nuk e fshehin më, janë bashkë (FOTO LAJM) Aty ku ndodhet Era Istrefi aty ndodhet dhe Julian Perreta. Së fundmi Julian Perreta ka qenë duke performuar në një k
Julian Deda: “ Këtu ç’armatosem…” ( FOTO LAJM) Julian Deda është baba i dy fëmijëve dhe ka treguar se ata janë bekimi më i madh për të. Sot vajza e tij Reina festo
Ndëshkohet me karton të kuq, lojtari fik dritat e stadiumit duke ndërprerë ndeshjen Stadiumi DN Fire mbeti në errësirë, kur Julius Muraga e preku një prizë në zhveshtore. Futbollisti Julius Muraga e de
Mësoni sa i pasur është Assange Julian Assange shumë shpejt mund të ekstradohet nga Britania e Madhe. Por sa është pasuria e Julian Assange, derisa larg
Assange rrezikon torturat nëse ekstradohet në SHBA Themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, mund të rrezikojë torturën, nëse ai do të ekstradohet në Shtetet e Bashkuara, th
SHBA padit themeluesin e WikiLeaks, Assange për konspiracion Shtetet e Bashkuara akuzuan të enjten themeluesin e WikiLeaks Julian Assange për konspiracion në hakerimin e një kompjut