999 rezultate për

jeshile

Zgjerohet harta jeshile, si do bëhet lëvizja në bashkitë që mposhtën koronavirusin Nga dita e sotme, në listën e zonave të gjelbërta hyjnë bashkitë: Tropojë,Rrogozhinë, Peqin, Belsh, Cërrik, Gramsh, Ura
Këto bashki nga nesër marrin dritën jeshile, rifillon lëvizja lirshëm Nesër, e hënë 4 maj një ditë e shumëpritur për rifllimin e jetës, hapjen e bizneseve të tjera dhe lëvizja lirshëm në të
I jepet drita jeshile marrëveshjes me Greqinë për punëtorët sezonalë, përfitojnë 10 mijë shqiptarë Shqipëria me Greqinë kanë arritur një marrëveshje për sa u përket punëtorëve sezonal në vendin fqinj. 7 mijë deri në 10
Ilaci premtues ndaj Covid-19, Agjensia Amerikane jep "dritën jeshile" Rregullatorët amerikanë do të lejojnë përmes një procedure urgjente autorizimi përdorimin e ilaçit eksperimental, remdes
As nuk e kishit imagjinuar ndikimin e aromës së mollës dhe kastravecit në psikologjinë tuaj Konsumimi i mollëve jeshile dhe kastravecave i bën shumë mirë shëndetit, por e keni menduar si ndikon aroma e tyre në ps
Pacolli merr ''dritën jeshile'' për në aeroportin e Prishtinës Kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka marrë leje për të hyrë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.
Këto qytete marrin ''dritën jeshile'': Nga nesër lëvizet pa autorizim Fatmirësisht Dibra, Pogradeci dhe Gjirokastra nuk kanë asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi. Deri më sot, si në çdo
DW: Gjermania i jep "dritën jeshile" testimit të vaksinave kundër COVID-19 tek njerëzit Provave të para në Gjermani për një vaksinë koronavirusi i është dhënë drita jeshile. Është vetëm vaksina e katërt e kët
LDK pret dritën jeshile nga presidenti për Qeverinë e re Lidhja Demokratike e Kosovës është duke pritur dritën jeshile nga presidenti i Republikës, Hashim Thaçi për të formuar q
Dritë jeshile në Itali, si u ul numri i viktimave sot Vijon të bjerë numri i viktimave në Itali nga koronavirusi. Në 24 orët e fundit janë shënuar 433 viktima. Numri total i
Dritë jeshile! Vaksina kundër koronavirusit kalon me sukses testin e parë Vaksina kundër koronavirusit ka kaluar me sukses testimin e parë tek kafshët në SHBA. Testimi u krye nga ekspertë të Uni
Negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, BE hap zyrtarisht "dritën jeshile" Bashkimi Europian zyrtarizon vendimin për hapjen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninê e Veriut.
BE i dha dritën jeshile Shqipërisë, reagon Basha Këshilli i ministrave të BE-së për Çështjet Evropiane dha sot dritën jeshile për çeljen e negociatave të BE-së me Shqipë
Maqedonia e Veriut merr dritën jeshile për anëtarësimin në NATO Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka njoftuar autoritetet e Maqedonisë së Veriut se vendet anëtare të
As nuk e kishit imagjinuar ndikimin e aromës së mollës dhe kastravecit në psikologjinë tuaj Konsumimi i mollëve jeshile dhe kastravecave i bën shumë mirë shëndetit, por e keni menduar si ndikon aroma e tyre në ps
Si po i jep "dritën jeshile" krimit në Shqipëri Ministri i Brendshëm me heshtjen e tij Oliverda Allmuça Diskursi publik i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj mbështetet mbi sulme politike të k
Kate Middleton siç nuk e keni parë ndonjëherë, ushtrohet para kamerave me tuta dhe atlete (VIDEO) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka teguar aftësitë e saja sportive në SportAid, në Londër. 38-vjeçarja garoi me
Varheji jep dritën jeshile: BE-ja mund t’i hap negociatat me Shkupin dhe Tiranën Që ta ruajë kredibilitetin e tij, Bashkimi Evropian duhet ta përshpejtojë eurointegrimin e vendeve nga Ballkani Perëndim
Lajm i mirë për Shqipërinë, Franca drejt heqjes së bllokadës për negociatat Sinjale pozitive vijnë nga Franca sa i përket negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Qeve
Presidenti i parlamentit austriak jep "dritën jeshile" për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Presidenti i Parlamentit të Austrisë, Wolfgang Sobotka ka dhënë dritën jeshile për Shqipërinë dhe Maqedoninë eVeriut.