999 rezultate për

ivanovi

Politikani i rendësishëm zbardh prapaskenat, vrasja e Ivanoviçit favorizon këtë shtet Presidenti i Lidhjes Socialdemokrate të Vojvodinës, Nenad Çanak vlerëson se vrasja e Oliver Ivanoviqit dhe destabilizimi
FSK po futet në veri? Serbia nis presionin ndaj Kosovës pas vrasjes së Ivanoviçit Serbia po synon t'a shfrytëzojë politikisht në arenën ndërkombëtare vrasjen në rrethana tepër të paqarta të Oliver Ivano
Trondit ish-komandoja: Jep alarmin për vrasjen e Ivanoviçit Ish-komandanti i një njësie të veçantë franceze në KFOR, koloneli Jacques Ogar, tha se vrasja e Oliver Ivanoviqit mund t
Gjenerali serb: Oliver Ivanoviç nuk e vranë shqiptarët Gjenerali Miomir Stojanoviç, ish-drejtori i Agjencisë Ushtarake të Sigurisë serbe dhe ish-kryetari i Komitetit Parlament
Gjendet pronari i makinës nga ku u vra Ivanoviçi: Është në Serbi! Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka zbuluar pronarin e fundit të veturës nga e cila besohet se është qëlluar në drejti
Ky është serbi i famshëm që akuzohet për vrasjen e Ivanoviçit Ish-deputetja e Kosovës Rada Trajkovçiq ka akuzuar Millan Radojiçiq, si të përfshirë në vrasjen e politikanit Olliver Iv
Fevziu bën deklaratën shpërthyese: Ivanoviç mund të jetë vrarë nga Rusia Vrasja e Ivanovic, sic edhe pritej la pas një zhurmë të madhe politike. Ka qenë pikërisht gazetari Blendi Fevziu i ci
Kryeministrja serbe vajton në gjunjë mbi varrin e Ivanoviçit (FOTO) Kryeministrja serbe Ana Brnabiq sot ishte në mesin qytetarëve të cilët kanë bërë homazhet e tyre dhe ishte pjesëmarrëse
Pronari i makinës nga u qëllua Ivanoviç ndodhet në Serbi Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka zbuluar pronarin e fundit të veturës nga e cila besohet se është shtënë në drejtim
Dy ministri reagojnë për hetimin e vrasjes së Ivanovicit Me një deklaratë të përbashkët për media. Ministria e Drejtësisë dhe Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se organe
Thaçi përsëri deklarohet për vrasjen e Ivanovicit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se ata që e kanë menduar e planifikuar vrasjen e Oliver Ivanoviq kanë dashur
Haradinaj shtang Serbinë për vrasjen e Ivanoviçit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova nuk ka pranuar ndonjë kërkesë të Serbisë për t’u involvuar
Vëllai i Ivanovic tregon arsyen pse nuk do të shkelin më në Kosovë Miroslav Ivanovic, vëllai i të ndjerit, Oliver Ivanovic ka treguar arsyet se pse askush nga familjarët nuk do të jetojë
Ivica Dacic ngushëllon bashkëshorten e Ivanovicit Në këto momente në Beograd po mbahet ceremonia e varrimit e politikanit serb të vrarë në Mitrovicën e Veriut, Oliver Iva
KMDLNJ: Ivanovic ka urdhëruar vrasjen e shqiptarëve KMDLNj e ka quajtur të papranueshëm propozimin që një delegacion i Kuvendit të Kosovës të marrë pjesë në varrimin e Oliv
Policia e Kosovës jep detajet më të fundit nga hetimi i vrasjes Tri ditë pas vrasjes së politikanit serb në Veri të Mitrovicës, ende nuk ka asnjë të dyshuar për krimin. Vrasja e Oliver
Gruaja e Ivanovic: Kurrë nuk do të shkel më në Kosovë Bashkëshortja e Oliver Ivanovicit ka thënë se nuk do të kthehet më kurrë në Kosovë. Familjarët gjatë ditës së djeshme ka
Osmani: Nuk na befason vendimi i Ivanovit Zëvendëskryeministrin për çështje evropiane Bujar Osmani ka deklaruar se refuzimi i nënshkrimit të Ligjit të gjuhës nga
Mijëra serbë marrin pjesë në varrimin e Ivanovicit (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i Oliver Ivanoviq ka arritur në Beograd. Familjarët edhe më herët kanë bërë të ditur se trupi i tij do të
Djali i Ivanovicit, nuk e di se babai i është vrarë Djali gjashtë vjeçar i Oliver Ivanoviqit, Bogdan ende nuk e di se babai i tij ka vdekur. Kështu ka deklaruar vëllai i Ol