999 rezultate për

istrefi

Era Istrefi e papërmbajtshme, thyen sërish rekordet Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i
"Të dua", Era Istrefi në lidhje me DJ e famshëm botëror? (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi dje 24-vjetorin e lindjes. Nga Berlini këngëtarja e hitit "Bon Bon" ndau me fansat në profilin e
Fama e saj theu çdo kufi, a e dini sa vjeç mbush sot Era Istrefi (FOTO LAJM) Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i
Era Istrefi zbulon surprizën që ka përgatitur për shqiptarët në finalen e Botërorit Një tjetër shqiptar na bëri krenarë ditën e djeshme në ndeshjen Zvicër-Kosta Rika. Futbollisti shqiptar Blerim Xhema
Motive shqiptare në këngën e Botërorit? Flet Era Istrefi Kënga e Era Istrefit në Botëror , nuk ka kaluar pa u komentuar si një këngët më të bujshme të kësaj vere, dhe këtij sezo
Fundosi Serbinë, Shaqirit i vjen një propozim për martesë nga kjo bukuroshe (FOTO LAJM) ​Ndeshja e zhvilluar mbrëmë mes Zvicrës dhe Serbisë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Ishte shkëlqimi i dy s
Këngën e Era Istrefit të Botërorit sapo e bënë komedi dhe rrjeti u shkri së qeshuri Kënga e Erës për Botërorin edhe pse nuk u shfaq në hapje, bëri bujë në botë dhe u bë hit. Ama një përonazh ka vendsur
U hap Botërori, asnjë gjurmë e Era Istrefit Gjithçka ka startuar në stadiumi e Moskës “Luzhniki”, ku po mbahet edhe ceremonia madhështore e Botërorit "Rusia 2018".
Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori. Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e
Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit? Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin
Zbulohet arsyeja e udhëtimit të Era Istrefit drejt Xhamajkës Era Istrefi, këngëtarja shqiptare që po korr sukses në tregun ndërkombëtar është një ndër artistet që do performojë në h
Detajet nga Cermonia hapëse e Kupës së Botës, do të këndojë Era Istrefi ? Para se të fillojë hapja e ceremonisë këtë verë të kampionatit botëror Rusia 2018, sipas Goal dhe disa mediave të tjera
E veçanta në veshjen e Era Istrefit për këngën e botërorit (FOTO LAJM) Era Istrefi është zëri më i fuqishëm i muzikës në mbarë vendit, edhe jashtë tij. Dhe këtë e ka dëshmuar me pjesmarrjen e
Billboard: Era Istrefi, artiste në rritje Era Istrefi, e cila me bashkëpunimin për himin e FIFA World Cup ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzik
Çmimi marramendës i këpucëve të Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen s
Kënga e Erës për Kampionatin Botëror rekord shikimesh në më pak se 24 orë Këngëtarja shqiptare Era Istrefi vijon turin për xhirimet e klipit më të ri të këngës “Live It Up” që është kënga zyrtar
Një divë e vërtetë, momentet më pikante të Era Istrefit tek klipi i Botërorit (FOTO LAJM) Wshtë publikuar pak më parë klipi i “Live it Up”, kënga që do të jetë hiti i Botërorit Rusia 2018, në të cilën Era Istre
Publikohet klipi i Era Istrefit për Botërorin (VIDEO) Era Istrefi, njëri nga emrat më të njohur të yjeve kosovare në botë, do të jetë pjesë e Kampionatit Botëror të Futbollit
Doli hiti i verës! Era Istrefi publikon këngën e re (VIDEO) Bukuroshja e cila ka arritur që me hitin “BonBon” të ketë 540 milionë, tashmë ëshhtë bërë pjesë e këngës që do këndohet
Era Istrefi bën dedikimin përlotës për të atin (FOTO LAJM) Era Istrefi, njëri nga emrat më të njohur të yjeve kosovare në botë, është bërë pjesë e këngës së botërorit. Këngëtar