999 rezultate për

istrefi

Do të ketë rikthim me Nora Istrefin? Robert Berisha tregon të vërtetën Këngëtari i famshëm Robert Berisha ka treguar publikisht nëse mund të ketë ribashkim me ish-bashkëshorten Nora Istrefi.
Ngjashmëri e "frikshme", me look-un e ri Taynën do e ngatërroni me Era Istrefin (VIDEO) Tayna është reprja shqiptare e cila ka arritur suksesin në një kohë mjaft të shkurtër edhe madje njihet mbarë në Shqipër
Tërheqëse dhe joshëse, Nora Istrefi pozon me mantel të zi (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publiuar së fundmi në Instagramin e saj disa fotografi mjaft të bukura. Këngëtarja Nora Istrefi këto
"Nuk dua lidhje serioze", Sia i kërkon s*eks publikisht të dashurit të Era Istrefit (FOTO LAJM) E fshehur pas parukeve, këngëtaria Sia ka preferuar ta mbaj gjithmonë diskrete jetën e saj private. Por këngëtarja ka ha
Butrint Imeri dhe Era Istrefi kalojnë pushimet bashkë, a janë në një lidhje dashurie? Askujt nuk do t’I shkonte në mendje se Butrint Imeri dhe Era Istrefi mund të kishin diçka mes vete. Dyshja përmes po
"Dashurinë mos ma merr", Nora Istrefi i këndon e prekur tradhtisë (VIDEO) Nora Istrefi ka publikuar sot bashkëpunimin me Gjikon, një këngë që po pritej me padurim nga fansat që kur dyshja e njof
"Sa t'kam dasht", Nora Istrefi reagon për dedikimin e Robertit (FOTO LAJM) Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit u kthye në kryeqendër të mediave rozë për një kohë të gjatë. Edhe pse dysh
Nora Istrefi e ka gati këngën e re dhe gjejeni pak me kë po bashkëpunon? (FOTO LAJM) Gjiko dhe Nora Istrefi janë bërë sërish bashkë për një këngë të re. Pas suksesit të madh me këngën “Gabime”, dyshja d
Era dhe Nora Istrefi dhurojnë të gjitha fitimet e koncertit për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë vendosur të mbajnë një koncert nga fitimet e të cilit do të ndihmojnë personat në nevojë pas t
"Nuk ishte momenti i duhur", Sergio tregon për herë të parë si refuzoi Era Istrefin (VIDEO) Serxhio Lushku i njohur në muzikë si Sergio është një nga këngëtarët më të dashur dhe të klikuar shqiptar. 25-vjeçari i
"E ndjeva edhe unë", Era Istrefi publikon video nga tërmeti (VIDEO) Era Istrefi nuk e ka menduar mbrëmë se tërmeti që kishte ndjerë edhe ajo gjatë orëve të para të mëngjesit, të ishte kaq
Kishit gjë me të pasmet e Era Istrefit? Këngëtarja s'ja përton ndjekësve (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u përurua stadiumi më i ri “Arena Kombëtare” në kryeqytet, ku u mbajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Franc
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO) Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium". Në vi
Do të shkundin stadiumin, kush janë këngëtarët që do të përformojnë në Air Albania Të dielën do të luhet ndeshja e parë në stadiumin e ri “Air Albania”. Më datë 17 nëntor, do të mbahet edhe ceremonia e p
Robert Berisha me këngë dedikuar Nora Istrefit në Fesivalin e RTSH-së Robert Berisha është një prej muzikantëve më të njohur në Kosovë dhe jo vetëm. Prej vitesh, ai ka spikatur si instrument
Nora Istrefi reagon për herë të parë për ndarjen nga Roberti Kanë kaluar të paktën dy muaj që kur Roberti deklaroi publikisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi. Por ishte Nora
Nami në Instagram, VIP-at që kryesojnë në showbizin shqiptar (FOTO LAJM) Instagrami është rrjeti social më i përdorur i momentit. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë
Era Istrefi ndryshon sërish look dhe duket wow! (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që Era Istrefit i pëlqen shumë të eksperimentojë me paraqitjen dhe të ndryshojë shpesh look, thuajse në
Harrojeni Billie Eilish! Një tjetër yll botëror pëlqen Era Istrefin (FOTO LAJM) Pas këngëtares amerikanë të muzikës pop, Billie Eilish, Era Istrefi pëlqehet nga një tjetër yll i njohur i muzikës latin
"Nuk e keni idenë çfarë ju pret", Era Istrefi dhe Julian Perreta paraljmërojnë surprizën (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe partneri i saj i përfolur, Julian Perreta po kalojnë disa ditë fantastike pranë njëri-tjetrit. Ata nd