999 rezultate për

istrefi

Udhëtoi me kilometra, Robert Berisha bën gjestin e bukur për Nora Istrefin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe Robert Berisha vijojnë të ruajnë raporte të mira edhe pas divorcit. Arsyeja ësh
"Vetëm 2 mijë lekë", modelja flet për çmimin qesharak në klipin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Mes Yjesh” gazetarja Genta Hodo, disa kohë më parë modele dhe pjesmarrëse në klipin e Nora Istref,
E lidhur me këngëtarin e njohur? Reagon Era Istrefi (FOTO LAJM) Zërat se këngëtarja shqiptare Era Istrefi është në lidhje dashurie me këngëtarin Julian Perreta qarkullojnë prej kohësh.
Të gjithë po flasin për marrëdhënien e Era Istrefit me Julian Perreta, reagon këngëtaria (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashku. M
Era Istrefi surprizon fansat në ditë izolmi: Të dhimbshme, por të bukura (VIDEO) Ndonëse për një periudhë të gjatë, Era Istrefi u shkëput nga muzika për shkak të disa çështjeve ligjore siç ka treguar a
Frymëzim apo kopje? "Anna" e Nora Istrefit identike me "Jolene" e superyllit amerikan (VIDEO) Hiti i fundi i këngëtares Nora Istrefi ka ngjallur prej kohës reagime tek fansat e saj. Kënga e saj “Anna” është krahasu
Nora Istrefi në super formë, vjen me kërcim provokues nga oborri i shtëpisë (VIDEO) As Nora Istrefi nuk i shpëtoi rrjetit social “Tik Tok”, por mund të themi lirshëm se ka bërë mirë që është kyçur. Nor
Super trup edhe në izolim, Nora Istrefi zbulon dietën (VIDEO) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka qenë të dielën në një lidhje Skype në programin "E diell". Ajo ka treguar si kanë sh
Publikoi këngën e re, habit Era Istrefi: Jam në procese të ndërlikuara ligjore (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja Era Istrefi publikoi këngën e re "No Maybes" në bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Snecan. Përmes
Nora Istrefi në lidhje të re? Detajet nga izolimi që ngritën dyshime (VIDEO) Nora Istrefi ka qenë në një lidhje direkte me Skype në emisionin "Rudina", ku tërhoqi vëmendjen me një detaj mjaft inter
Nora Istrefi feston sot ditëlindjen, Roberti ka një urim special për të (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të. Mes urimeve, nuk mund të mungonte a
Në bashkëpunimin ndërkombëtar, Era Istrefi këndon shqip (VIDEO) Era Istrefi ka gati këngën e re dhe këtë herë është bashkëpunim me artistin e njohur, Arash. Era po rikthehet me këng
Nora Istrefi publikon fotot para famës dhe Renee është kopje e mamit (FOTO LAJM) Gjatë kohës së karantimit njerëzit kanë gjetur mënyra për të shtyrë kohën dhe një ndër to është kthyer në sfidë në Insta
"Çështje juridike", Era Istrefi zbulon e mërzitur arsyen e "zhdukjes" së saj (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ka zgjedhur të sqarojë me anë të disa videove në ‘Instastory’ mungesën e saj të gjatë n
Kylie na vjen keq, por Era Istrefi e ka mbajtur e para këtë veshje (FOTO LAJM) Kylie Jenner njihet gjerësisht si e reja më e pasur në botë dhe një ndër influenceset më të mëdha në rrjet. Instagram
Era Istrefi shtatzënë? Këto foto po i bëjnë të gjithë të dyshojnë (FOTO LAJM) Era Istrefi mund të jetë shtatzënë, në këtë përfundim kanë dala ndjekësit e këngëtares, duke marrë shkas nga foto e post
Nora Istrefi dhe Jonida Maliqi bëjnë "xing" me fustanin mijëra eurosh (FOTO LAJM) E para e veshi Jonida. E mirënjohur tashmë si ikonë e modes në Shqipëri, këngëtarja e kombinoi futanin e gjatë ngjyrë
Të gjithë në merak pas lajmit të rremë për vdekjen e saj, Era Istrefi shfaqet publikisht (VIDEO) Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka që nga muaji dhjetor që nuk ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit. Fansat, t
Fansat bënë të vdekur Era Istrefin, reagon Nora (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Era Istrefi që nga 14 dhjetori nuk ka publikuar foto të reja në profilin e saj të Instagramit. Shumë
Instagrami në shok, fansat bëjnë Era Istrefin të vdekur (FOTO LAJM) Disa komente në postimin e fundit të Era Istrefit i kanë shokuar të gjithë. Këngëtarja Era Istrefi ka një kohë të gja