999 rezultate për

ismaili

Adelina Ismaili publikon këngë e re (VIDEO) Adelina Ismaili ka publikuar këngën më të re. Projekti quhet “Sa njëmijë engjëj” dhe është i shoqëruar me një videokl
Veseli konfirmon rritjen e pagave për mjekët dhe infermierët Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli ka konfirmuar se pagat e profesionistëve shëndetësor do të rriten. Këtë e ka bërë të dit
S'ka sigurime shëndetësore deri në fund të 2019 Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka thënë se sigurimet shëndetësore në vend do të bëhen në fund të vitit 2019, i c
Fjollës nuk i del inati me Adelina Ismailin: Nise vallen e prostitucionit Vitin e kaluar u komentua shumë përplasja e Fjolla Morinës me Adelina Ismajlin pas një deklarate të kësaj të fundit. Ade
Genta Ismaili nxjerr sekretin për fansat, kush e përqafoi ngrohtësisht? Genta Ismaili rrallëherë flet në intervista për jetën e saj private. Që nga lidhja dhe më pas ndarja me Milot Binakun
Uran Ismaili i PDK-së voton për Shpend Ahmetin Asamblisti i Vetëvendosjes në komunën e Prishtinës, Eman Rrahmani, thotë se kryetari Shpend Ahmeti arriti ta kalojë buxh
Foto e rrallë e motrave Ismaili me Ibrahim Rugovën (FOTO LAJM) Babai i këngëtares Adelina Ismaili Rexhep Ismaili ka publikuar një fotografi të rrallë të vajzave të tij bashkë me ish-p
Ministri i Shëndetsisë nxjerr vuajtjet e qytetarëve në QKUK Të tmerrshme po e quan gjendjen në QKUK edhe vetë ministri i shëndetësisë kosovare, Uran Ismaili. Ky i fundit i ka komen
Ismaili: Drenica është zemra e Kosovës, pse qeveria nuk e ndali atë tipin Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka reaguar pas vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Kosov
Ismaili: Korrigjimi i kufijve nënkupton qëllimin për marrjen e Preshevës Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismajli, ka vlerësuar se partitë opozitare nuk duan të jenë pjesë e p
Ismaili flet për idenë e Thaçit, a do dalë kundër Veselit? Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismajli, ka vlerësuar se partitë opozitare nuk duan të jenë pjesë e p
Vetëm kjo vajzë është më e bukur se Adelina Ismaili (FOTO LAJM) Ajo cilësohet si një ndër ikonat e muzikës e cila e ka fituar dashurinë e publikut kohë më parë dhe vazhdon ta ruaj ende
Përleshet Fisnik Ismaili dhe burri i Albulena Haxhiut Në debatin për listat e fryra të veteranëve është përfshirë edhe deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili, i cili dje ka deklar
Ismaili jep një premtim: Për 22 muaj ndërtohet spitali Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili dhe drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar, Basri Sejdiu vizituan sot pu
Vrasja e shqiptarit në Itali, vajza që e futi në kurth ishte shqiptare nga Maqedonia Zhvillime të reja lidhur me vrasjen e shqiptarit Ismail Luli në Itali. Siç raportojnë sot mediat vendase, hetuesit ka
Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i kursen fjalët për bashkëshortin. Ajo para pak kohësh është bërë nënë e një djali. Në instagram
Uran Ismaili mburret ndaj LDK-së me investim turk Ministri i Shëndetësisë nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, ka publikuar një video në profilin e
Ismaili nxjerr një fotografi për të nxehur Vetëvendosjen (FOTO LAJM) Kur në Kuvendin e Kosovës pati përplasje ndërmjet ish-shokëve të idealit, Glauk Konjufcës e Dardan Molliqajt, e cila u s
Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër (VIDEO) Njihet edhe si diva e muzikës shqiptare. Adelina Ismaili është këngëtarja, e cila për vite me radhë ka kënduar hite për
Adelina Ismaili dhe Era bëjnë "xing" me klipin e tyre (FOTO LAJM) Diva kësaj radhe vjen mjaft e freskët dhe e kuruar në një klip të detajuar, që i përshtatet më së miri këngës. Adeli