999 rezultate për

ish-presidenti

Ish-presidenti hipën mbi çati: Po më prekët me dorë do hidhem (VIDEO) Ish presidenti i Gjeorgjisë Mihail Sakashvili, ka hipur mbi catinë e banesës së tij katërkatëshe dhe kërcënon se do të h
Pamje të rënda nga vrasja e ish-presidentit të Jemenit (VIDEO) Ish-presidenti i Jemenit, Ali Abdullah Saleh është vrarë gjatë luftimeve të fundit me ish-aleatët e tij. Mediat e kon
Si Gadafi, rrebelët vrasin ish-presidentin (VIDEO) Rrebelët Houthi të mbështetur nga Irani kanë vrarë ish-Presidentin e Jemenit, Ali Abdullah Saleh pas shpërthimit të papr
Ish-presidenti Bush viziton restorantin e refugjatit shqiptar në Teksas Jeton Haxhijaj emigroi nga Kosova 18 vjet më parë, gjatë luftës së vitit 1999. Më vonë, ai hapi restorantin “Luigi’s” në
Ish-presidenti Sejdiu: Zgjidhja ideale për shqiptarët, bashkimi kombëtar Ish-presidenti i Kosovës ka deklaruar se bashkimi kombëtar do të ishte zgjidhja ideale për shqiptarët. Thekson se më 191
Ish-presidenti kroat paralajmëron Serbinë për Kosovën Ivo Josipoviq, ish-presidenti i Kroacië ka deklaruar se Serbia nuk mund të anëtarësohet në BE pa njohjen e Kosovës. N
Marrëveshje me Spanjën, pakti që propozon ish-presidenti i Katalonjës Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, e konsideron të mundshme një zgjidhje të konfliktit të Katalonjës pa e s
Çfarë po fshihet në Presidencë? Nishani hedh akuza të rënda edhe ndaj Ramës Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për herë të parë në lidhje me gjendjen në vend dhe zhvillimet e fundit politike.
Largimi i kreut të SHISH, ish-presidenti zbulon presionin ndaj tij Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar largimin e ish kreut Të SHISH, Visho Ajazit. Sipas tij dicka e tillë ka nd
Spanja lëshon urdhër-arrest për ish-presidentin e Katalonjës Gjykata spanjolle ka lëshuar urdhër-arrest ndërkombëtar për ish-presidentin katalonas Carles Puigdemont dhe katër të tje
Spanja shpall në kërkim ndërkombëtar ish-presidentin e Katalonjës Prokuroria e Spanjës ka kërkuar një urdhër arresti ndërkombëtar për udhëheqësin e Katalonjës Carles Puigdemont dhe katër
Ish-Presidenti për Visho Ajazin: Provat se u shantazhua Edhe ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka komentuar dorëheqjen e kreut të SHISH Visho Ajazi Lika, duke mos moh
10 teoritë konspirative për vrasjen e ish-presidentit Kennedy Vrasja e ish-Presidentit amerikan John F. Kennedy është një nga ngjarjet më tronditëse të botës. Së fundmi, Presidenti D
Moderatorja shqiptare pranon se do martohej me djalin e ish-presidentit Moderatorja Anjeza Maja ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur për veten e saj dhe ka thënë gjëra që nuk diheshin më
Djali i presidentit Takaj, drekon me ish-presidentin e Barcelonës Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Gerhard Takaj, djali i presidentit të Skëndërbeut Ardian Takaj, i cili është
Ish-presidenti Moratti i thur elozhe Interit Pas atij triumfi 3-2 në “San Siro” ndaj Milanit, ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, në një prononcim publik foli
Pas operacionit kjo është gjendja më e fundit e Sejdiut Ish-Presidenti Fatmir Sejdiu është e mirë dhe në gjendje stabile pas intervenimit kirurgjik në zemër të kryer para dy di
Ndahet nga jeta ish-presidenti i Irakut Talabani Ish-presidenti irakian dhe lideri i kurdëve, Jalal Talabani është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçare. Televizioni sh
Ish-presidenti i Shqipërisë sot feston 51-vjetorin e ditëlindjes Ish-presidenti Bujar Nishani feston sot ditëlindjen dhe mbush 51 vjeç. Sot feston ditëlindjen ish-presidenti Bujar Ni
Çudit Moisiu: Shqipëria ka tunele si Koreja e Veriut Ish-presdienti i Republikës, Alfred Moisiu, gjatë një interviste për “Report Tv” është shprehur se Koreja e Veriut nuk m