999 rezultate për

ish-presidenti

Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Ish-presidenti i prerë: Kosova është krahinë e Shqipërisë Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, në një intervistë për Televizionin Shqiptar, e ka ripërsëritur deklaratën e
Djali i ish-Presidentit heq dorë nga shtetësia shqiptare Djali i ish-presidentit Bujar Nishani, ka hequr dorë nga shtetësia shqiptare. Sipas botimit në Fletoren Zyrtare, Ers
Kazakistani i vendos kryeqytetit emrin presidentit që u dorëhoq Autoritetet në Kazakistan ia kanë ndërruar emrin kryeqytetit të këtij vendi, Astanas. Tash e tutje, ky kryeqytet do të q
Ish-presidenti arrestohet për dehje në publik Ish-presidenti i Perusë, Alejandro Toledo është arrestuar në Kaliforni për dehje publike. Ish-kreu i shtetit, i cili
Reagon ish-presidenti i Realit: Futbollistët nuk donin Mourinhon Jose Mourinho nuk u rikthye tek Reali teksa mësohet se lojtarët e Los Blancos ishin kundër Portugezit, duke detyruar Per
Ish-presidenti i Kroacisë: Serbia të njohë Kosovën, pastaj flasim për korigjim kufijsh Ish-presidenti i Kroacisë, Stjepan Mesiç, ka ftuar Serbinë që të njohë pavarësinë e Kosovës dhe më pas të ulet në tryezë
Ish-presidenti i Realit befason: Mourino do rikthehet tek Los Blancos Ish- presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Jose Mourinho do të rikthehet tek Reali sezonin e ardhshëm.
Ish-presidenti i Barcelonës lë burgun, Gjykata e liron me kusht Pas 21 muajsh burg, Sandro Rosell del në lirim me kusht. Ky është vendimi i dhënë nga Gjykata Kombëtare në Madrid pas dy
Dhunë në protestë? Çfarë deklaron ish-presidenti “Nuk kanë asnjë program dhune” kjo ka qënë deklarata më e fundit e ishh-presidenti Bujar Nishani nga "Opinion". Më te
Ish-presidenti i Ukrainës shpallet tradhëtar pse kërkoi ndryshimin e kufirit Një gjykatë në Kiev e shpalli ish-presidentin e Ukrainës, Viktor Yanukovych, fajtor për tradhti dhe për bashkëpunim në p
"Ktheu mencën në lloto”, Nishani sfidon dhe padit Ramën për shpifje (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani vendosi të padisë për shpifje kryeministrin Edi Rama për akuzën publike të tij se “vëllai i
Ish-presidenti rrëfen arsyen e largimit të Zidane nga Real Madrid Zinedine Zidane është larguar nga Real Madrid pasi humbi betejën për pushtetin e transferimeve me Florentino Perez, sipa
Ish-presidenti i Ferrarit jep lajmin e madh rreth Schumacherit Ish-presidenti i Ferrarit, Luka di Montexemolo, në një intervistë për Rai Sport, uron “kokëkuqen” për këtë vit të ri, du
Kështu uroi ish-Presidenti Rugova Vitin e Ri 1995 (VIDEO) Ish-presidenti historik i Kosovës uronte shqiptarët për Vitin e Ri 1995, duke shpresuar se do të gjendej një zgjidhje pë
Trump edhe në varrim le nam, si sillet me Obamën dhe Bill Clinton (VIDEO) Gjatë cermonisë mortore për ish-presidentin e SHBA-së, Geroge H.W Bush, për herë të parë pas vitit 2017, janë takuar sy
Qeveria një minutë heshtje për mikun e shqiptarëve George H.W Bush Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se kabineti qeveritar sot ka filluar punën me një minutë heshtje në nderi
Qeni nuk largohet nga varri i Ish-presidentit Bush Kjo fotografi ka prekur të gjithë ata që e kanë parë. Ky është Sully, qeni i shërbimit që i bënte shoqëri ish-presidenti
Ndahet nga jeta ish-presidenti i SHBA-ve, George H.W. Bush George H.W. Bush, presidenti i 41-të i Shteteve të Bashkuara vdiq në moshën 94 vjeçare, sipas një njoftimi të familjes.
Dhimbje dhe lot, Leicester kujton ish-presidentin Vichai (FOTO LAJM) Sot u zhvillua ndeshja e parë në stadiumin e Leicesterit pas tragjedisë së datës 27 tetor ku pronari i “Dhelprave” humbi