999 rezultate për

ish-deputeti

Ish-deputeti i PD-së: Më 16 mars do ta shporrim Ramën si Gadafin Edhe ditën e sotme banorët e Astirit kanë dalë në protestë duke kërkuar anulimin e projektit për zgjerimin e "Unazës së
Ish-deputeti miliarder i Monikës takon Baba Takun: Presim hapjen e "valixhes së zezë" Ish-deputeti i LSI-së, Shkëlqim Selami ka publikuar një foto me Spartak Brahon duke thënë se po presin hapjen e asaj që
"Rama po vendos juntën ushtarake", ish-deputeti nxjerr VKM Ish-deputeti i LSI-së Endrit Braimllari ka hedhur akuza të forta ndaj Edi Ramës dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Llesh
Gazi lotsjellës, përfundon në spital ish-deputeti i PD Ish-deputeti i Partisë Demokratike Anton Frrokaj ka përfunduar në spital për shkak të problemeve me frymëmarrjen pasi mo
Prokuroria pushon hetimet, ish-deputeti kërkon mandatin Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për ish-deputetin e LSI-së Gledion Rahovica, pasi akuzohej se kishte falsifikuar
Ish-deputeti: Ky është vendi ku u takua Rama me Vuçiçin për ndarjen e Kosovës Ish-deputeti i Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj, thotë se, dialogu i Kosovës me Serbin
VOA nxjerr përgjimet për ish-deputetin e PS-së (VIDEO) Zëri i Amerikës publikon sot një pjesë të përgjimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda që çuan në pranga ish-drejtorin
Ish-deputeti i PDK-së "Pronto" zgjidhet drejtues në këshillin e prokurorëve Me dhjetë vota për asnjë kudnër asnjë abstenim, Bahri Hyseni u zgjodh Kryesues i Këshillit Prokurorial të Kosovës. Ai do
Reagon ish-deputeti i PDK-së ndaj Gjykatës Speciale Ish-deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa, pasi është ftuar nga Gjykata Speciale në Hagë, është shprehur i sigurt se gjatë
Ish-deputeti godet Metën me "grusht": Hajduti më i madh (VIDEO) Gjatë një interviste zhvilluar ne emisionin E-SHOW, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka etiketuar politikanët shqiptarë si
Reagon OVL UÇK për ish-deputetin e PDK-së Gjykata Speciale ka lëshuar thirrjen për dëshmitarine parë nga Kosova, në këtë rast ish-deputetit të PDK Rustem Mustafa-
Ish-deputeti akuzon Thaçin për vrasje, a është dëshmitar i Speciales? Katër letra u dërguan na presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në Prokurori, me të cilat kërkoi që që të fillojnë hetimet r
"Ish-deputeti socialist Ndoka kërcënon Ramën nga burgu?" Sekretari i Përgjithshëm dhe deputetit të LSI-së, Endrit Braimllari ditën e sotme ka lëshuar disa akuza të forta kundrej
Ish-deputeti i reagon Hoxhajt: O debil, o llum i llumit si nuk të vjen marrë Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku, e ka quajtur debil ministrin e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj. Maloku
Dënohet me burg ish-deputeti i PDK-së Ish kryetari i komunës së Lipjanit, Shukri Buja, është shpallur fajtor nga Gjykata Themelore në Prishtinë në akuzat për
Arrest me burg për Arbën Ndokën, tre akuzat që e fundosën ish-deputetin e PS-së Arrestimi i deputetit të PS-së Nard Ndoka është sqaruar zyrtarisht edhe nga Policia e Shtetit. Ndoka dyshohet për vep
Del në dritë arsyeja pse u arrestua Arben Ndoka Eshtë zbuluar akuza e arrestimit të ish-deputetit socalist Arben Ndoka. Ai është shoqëruar nga RENEA pasi akuzohet pë
Ish-deputeti i PS-së u arrestua, reagon ministrja e Ramës Policia e shtetit ka njoftuar se ka kryer arrestimin e ish Drejtorit të Përgjithshëm të burgjeve Arben Çuko. Për këtë
LAJM I FUNDIT/ Arrestohet ish-deputeti i PS Ish deputeti i PS-së dhe ish drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Arbën Cuko është vënë në pranga. Policia e Shtetit k
Ish-deputeti: Si më goditën truprojat e Vuçiçit në Mitrovicë Sasha Mirkoviqi, ish-deputet i partisë së Aleksandar Vuçiçit në Kuvendin e Serbisë, tash sa kohë është duke u përndjekur