999 rezultate për

irina

Irina Shayk i del në mbrojtje Cristianos Rreth një muaj pas ndarjes zyrtare modelja ruse, Irina Shayk i del në mbrojtje ish të dashurit të saj Cristiano Ronaldo,
Zhvishet Irina, zhvishet edhe CR7 (FOTO LAJM) Vazhdon "dueli" në distancë mes Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk. Një ditë më parë ishte supermodelja ruse ajo që u zh
Misse Beqiri, "Irina Shayk" e shqiptarëve (FOTO LAJM) Misse Beqiri, bukuroshja nga Kosova por që jeton e punon në Suedi, vazhdon të tërheqë vëmëndjen e fansave të saj me foto
Ndarja Ronaldo-Irina, në Spanjë plas gallata (FOTO LAJM) Ndarja e Cristiano Ronaldos me Irina Shayk, pas një lidhjeje disa-vjeçare që pritej të kurorëzohej në martesë, vazhdon t
Irina e ka tradhëtuar Ronaldon me “Herkulin” vitin e shkuar Mediat evropiane dhe ata botërore të futbollit kanë nisur të polemizojnë lidhur me faktin se cila është arsyeja përse Cr
CR7 zyrtarizon ndarjen: Lamtumirë Irina (FOTO LAJM) Për ti dhënë fund zërave ka menduar vetë Cristiano Ronaldo. Ylli i Real Madrid ka zyrtarizuar ndarjen me supermodelen ru
Makthi i Ronaldos, Irina në duart e "The Rock" (FOTO LAJM) Mediat britanike kanë zbuluar sot një arsye tjetër pse mund të jenë ndarë ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo dhe super
Zbulohet arsyeja pse u ndanë Ronaldo dhe Irina (FOTO LAJM) Fituesi i "Topit të Artë" Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund lidhjes së tij me Irina Shayk pasi kjo e fundit refuzoi të m
Ja pse Irina nuk shkoi me Ronaldon në Zvicër Mediat sportive kanë hapur lajmin se Cristiano Ronaldo dhe Irina Shayk mund të jetë ndarë, pasi kjo e fundit nuk ka qenë
Ronaldo-Irina, merr fund dashuria? (FOTO LAJM) Lidhjes që vazhdon që prej vitit 2010 duket se i ka ardhur fundi. Historia e dashurisë mes Cristiano Ronaldos dhe Irina
Irina Shayk feston ditëlindjen me fansat (FOTO LAJM) Një 29 vjetor ndryshe ka qënë për bukuroshen Irina Shayk, ku përpos miqve të saj dhe familjarëve, urime mjaft speciale k
Irina Shayk joshëse për “Love” (FOTO LAJM) Bukuroshja ruse Irina Shayk nuk ka kursyer as zhveshjet e saj për Krishtlindje. Ajo shfaqet shumë joshëse në një rek
Pushime me Irinën në Dubai, mërzitet nëna e Ronaldos (FOTO LAJM) Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo pushimet e fundvitit po i kalon në Dubai. Ai udhëtoi drejt shtetit arab pas sukses
Irina i vjedh pantallonat Ronaldos Ata nuk flasin shpesh për jetën e tyre private edhe pse janë gjithmonë në qendër të mediave. Por kete radhe Cristiano Ro
E dashura e Ronaldos, "Femra e Vitit" në Rusi (FOTO LAJM) Irina Shayk nuk njeh kufij. Bukuroshja ruse është shpallur femra e vitit në vendlindjen e saj, duke eklipsuar të gjitha
Kur Irina bëhet xheloze për CR7-ën (VIDEO) Supermodelja ruse, Irina Shayk, është bërë xheloze për të dashurin e saj Cristiano Ronaldo gjatë ceremonisë gala të ndar
Çmimet e La Liga-s, "shkëlqejnë" CR7 dhe Irina (FOTO LAJM) La Liga ndau çmimet për sezonin futbollistik 2013-14. Cristiano Ronaldo është fituesi i tre çmimeve, "Futbollisti më i m
Irina Shayk josh edhe kështu (FOTO LAJM) Ajo mbetet një ndër modelet më të kërkuara, e ndërsa paparacët atë e ndjekin në çdo hap që ajo hedh. Ndalemi tek rusja I
Eralda Hitaj, në listën e 50 femrave më të bukura të botës (FOTO LAJM) Eralda Hitaj, modelja shqiptare renditet në listën e 50 femrave më të bukura në botë për vitin 2014. Sipas listës së pub
Irina: Ronaldo te PSG? E dua Parisin (FOTO LAJM) "Cristiano Ronaldo te PSG? Nuk e di, nuk merrem me çështjet e futbollit. Di vetëm që e dashuroj Parisin". Këto janë fjal