999 rezultate për

inva

Lind Inva Mula, sjellë në jetë Ninën Në spitalin ku ka lindur edhe gruaja e presidentit frances Nikolla Sarkozy, ka lindur sot paradite sopranoja e njohur sh
Invalidët bojkotuan takimin me Kserën sepse ndryshoi rendin e ditës Këshilli Kombëtar i Organizatave të Personave me Aftësi të Kufizuar të Shqipërisë, nëpërmjet një konference për shtyp ka
Invalidët përfitojnë nga subvencionimi i energjisë Personat të cilët kanë përfituar statusin e invalidit mund të përfitojnë subvencionin e energjisë elektrike. Nëpërmjet n
Inva shtatzënë, Pirro Çako fejohet Vetëm një javë pas lajmit të shtatzënisë së sopranos Inva Mula, ish-burri i saj duket se ka gjetur ngushëllim në një fej
Inva Mula është shtatzanë Soprano me famë botërore Inva Mula ësh të në pritje të vajzës së saj të parë pas martesës me biznesmenin kosovar Hetem R
Invalidët: Qeveria po cënon të drejtat tona Pas vendimit të fundit të qeverisë në lidhje me kriteret, që do të vendosen për masën e subvencionimit të energjisë ele
Pagesa, Invalidët ngelin pa para Personat me aftësi të kufizuar dhe invalidët e punës prej disa muajsh nuk kanë marrë paratë të cilat përfitojnë për shka
Statusi i invalidit, qeveria bën ndryshime Gjatë mbledhjes së djeshme qeveria ka miratuar disa ndryshime në statusin e invalidit. Sipas këtij vendimi të sëmurët pa
Shpërblimet, edhe për personat me aftësi të kufizuar asnjë 'kacidhe' Personat me aftësi të kufizuara sikurse disa kategori të tjera nuk kanë përfituar shpërblim apo rrogë e 13 për kete fund
Inva Mula tashmë me look të ri Sopranoja me famë botërore Inva Mula duket se është në kohën e ndryshimeve të mëdha jo vetëm në jetën private, por edhe
Protestojnë pensionistët Kuvendi i Bashkimit të Pensionistëve dhe i Invalidëve të Punës, së bashku me pensionistë të tjerë, pas plot 13 muaj prit
BDI nuk ka forcë politike që të zgjidh statusin e UÇK-së Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare Besim Hoda, ka akuzuar partinë në pushte
Realizohet operacioni i parë nga një robot Për herë të parë në botë është realizuar një operacion nga një robot. Bëhet fjalë për heqjen e një tumori në mitër. Oper
SP: Invalid elections The Socialist Party declared for the first time that it will ask the invalidity of the Tirana mayoral race, which was ca
Pirro Çako operohet në Francë, me Inva Mulën pranë Pirro Çako operohet nga koronaret në Francë. Pas një periudhe 6-mujore kontrollesh e vizitash, pas problemit serioz me z
Police "invaded" the Central Election Commission Immediately after the Central Election Commission has urged the police forces to protect this institution, in the exteri
Qeveria çliron nga faturat e prapambetura shtresat në nevojë Në mbledhjen e qeverisë, kryeministri Berisha theksoi se, në kuadër të 22 marsit qeveria do të çlirojë nga detyrimet e p
Në autostradë me karrocë të invalidëve (VIDEO) Një burrë i moshuar është vënë re në një autostradë në Connecticut (SHBA), duke lëvizur me karrocë elektrike për invalid
Maqedoni, shënohet sot "Dita ndërkombëtare me invaliditet" Me rastin e Ditës ndërkombëtare me invaliditet 3 Dhjetori, ministri i Punës dhe Politikës Sociale, Xhelal Bajrami do të
Lutja e invalidit te luftes E di që ndoshta nuk do të keni kohë për të lexuar këto fjalë të mia, por, sidoqo