999 rezultate për

inva

Inva Mula në një dimension tjetër, vjen si moderatore në Klan E kishte paralajmëruar prej kohësh, por duket se Inva Mula e ka marrë shumë seriozisht ardhjen përballë publikut si një
Surpriza e Invës për 90-vjetorin e të atit, Avni Mula Ikona e muzikës shqiptare, Avni Mula, mori në 90-vjetorin e ditëlindjes së tij një surprizë nga e bija, sopranoja e njoh
Ballkanasi mashtron Zvicrën duke u bërë si invalid Një shtetas 54-vjeçar nga trojet ballkanike, gjatë 15 viteve ka marrë pension zviceran me të padrejtë. Ai është akuzuar
Inva Mula ka rritur një fëmijë model: Ajo di të meditojë dhe filozofojë Sigurisht që një fëmijë i rritur nga dy prindër si Inva Mula dhe Hetem Ramadani, duhej t’i niste ca gjëra që herët. N
Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së Ka ndërruar jetë ish ushtari i Brigadës 138 “Agim Ramadani”, Sali Jasiqi. I ndjeri ishte baba i dy dëshmorëve të Bete
Inva Mula vjen në skenë si moderatore Sopranoja shqiptare me famë ndërkombëtare Inva Mula do t’i rikthehet ekranit. Këtë herë Invën do ta shohim tek Tv Kla
Formohet komisioni për vlerësimin e shkallës së invalidëve të UÇK-së Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, mori sot vendimin për themelimin e komisionit mjekësor për vler
Për stenta në zemër presin 900 pacientë, pse askush nuk mban përgjegjësi? Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës rreth 900 pacientë janë evidentuar në listën e pritjes për diagnostifikim dhe
Veteranët e UÇK-së nesër në protestë Veteranët dhe invalidët e UÇK’së kanë vendosur të të protestojnë ditën e nesërme në Prishtinë. Ishte pikërisht vetera
Kosovarët që marrin pension në Zvicër duhet me patjetër ta lexojnë këtë lajm Shtetasit kosovarë do të mund t’i gëzojnë përsëri pensionet e tyre të pleqërisë dhe të invaliditetit në vendin e tyre të
Si u kris miqësia mes Inva Mulës dhe Zana Çelës Zana Çela dhe Inva Mula prej vitesh janë mikesha të mira të cilat kanë treguar se kur ato bëhen bashkë i sjellin publiku
Inva Mula ftoi ambasadoren shqiptare në shfaqje, por ajo i tha se nuk kishte kohë Sopranoja me famë botërore, Inva Mula ka rrëfyer nje ngjarje te pazakonte qe i ka ndodhur me nje ambasadoret tona ne bot
Inva Mula flet për marrëdhënien me Pirron: S’jemi më shokë Pas 9 vitesh nga ndarja e saj e bujshme me këngëtarin Pirro Çako, me të cilin ka edhe një djalë, Inva Mula ka rrëfyer çf
E FUNDIT/ Qeveria mori vendim për t'i ndihmuar invalidët e UÇK-së Qeveria e Kosovës, në mbledhjen e mbajtur sot ka ndarë mjetet për Shoqatën e Invalidëve të Luftës së UÇK’së, për rregull
Kjo është e dashura e djalit të Pirro Çakos, Inva rrëfen si shkon me "nusen" Sopranoja e njohur Inva Mula ka treguar për herë të parë me detaje marrëdhënien e saj me të birin Anthony dhe të dashurë
Kështu duket sot djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës (FOTO LAJM) Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e
Invalidi në gjunjë para Ramës: Më shpëto nga ujërat e zeza ose vdes! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është ndalur pasditen e sotme në qytetin e Korçës për të zhvilluar një dëgjesë me qytetarët. N
Kreu i Bashkisë Pukë ofendon mjeken: Ti je invalide nga trutë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të qytetarit dixhital, ku sipas tij kryetari i PS-së n
Ja si i mashtron njerëzit ky lypës "invalid" në Tiranë (FOTO LAJM) Fiks Fare zbuloi mbrëmjen e së mërkurës mashtrimin e një 30-vjeçari, që shtirej si invalid, duke lypur në rrugët e Tiran
Invalidi i UÇK-së me dy këmbët e humbura, i lënë në harresë... Në 2001 shkuan në luftë për më shumë të drejta për shqiptarët por pas 16 vitesh, ata janë harruar edhe nga udhëheqësit e