999 rezultate për

interviste

E rrallë, intervista e mbretit Zog për gazetën franceze Nga Aurenc Bebja, Francë/ Gazeta franceze, « Le Matin », ka botuar të mërkurën e 19 qershorit 1935, në faqe të parë dhe
Përplasja në studio, Sonila Meço thumbon keq Edi Ramën Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e kaluar ishte në një intervistë ndryshe në News 24. Pas një kohe të tensionuar në ve
Gabimet që nuk duhet t’i bësh kurrë gjatë intervistës për punë Thoni “Kjo është puna e ëndrrave të mia” Dhe nëse është vërtetë kështu, 69% e intervistuesve e konsiderojnë si një furç
500 euro dhe udhëtimin e paguar, kaq kërkon Elvana për një intervistë (FOTO LAJM) Tani paraqitjet e saj janë zbehur, arsyeja ende nuk dihet por ajo që dihet është se Elvana kërkon shuma të majme për int
Veterani i UÇK-së Harrison ka një porosi për veteranët e Kosovës, flet për një gazetar të shitur Britaniku ka thënë se Zeka e kishte intervistë atë gjatë luftës dhe e kishte shitur intervistën për një mijë funte E Hë
E martuar prej 15 vitesh, ky është bashkëshorti i Artiola Toskës (FOTO LAJM) Ndonëse është një nga artistet më të dashura të muzikës shqiptare, Artjola Toska rrallëherë është përfolur për jetën e s
Oficeri rrëfen të pathënat: Habilajt u mbajtën dhjetë minuta dhe u lanë të lirë Oficeri i policisë së Fierit, Antonio Nazëraj, në një intervistë për gazetarin Basir Çollaku ka treguar disa detaje të
DALIN PAMJET/ A e tejkaloi masën Arditi me këtë intervistë? (VIDEO) I ftuari i radhës i Arditit tek e Diela Shqiptare ishte këngëtari Valon Shehu në kuadër të Këngës Magjike. Por, përt
Fetai: Kësaj beteje i jam futur edhe për fëmijët e mi Në pjesën e tretë të intervistës, për tre gratë më të fuqishme në Maqedonisë, përkatësisht tri prokuroret e PSP-së, Kati
Në veri mund të votohet me letërnjoftime të Serbisë Shefi i misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, gjatë një interviste ka deklaruar se të dielën do t’i kenë 220 përfa
INTERVISTË/ Kosova rrezikohet nga investimi i Gjeneralit Wesley Clark Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Pas formimit të institucioneve shtetërore të Kosovës është rikthyer përsëri Gjeneral
Deklarata e Elvis Naçit në lidhje me gratë, flet gruaja: E di që adresa e parë jam unë (FOTO LAJM) Me deklaratën për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore, Elvis Naçi u kthye në kryefjalën e mediave një muaj më parë ku vid
Cristiano pas ndeshjes, bën shaka me Vazquez kur ai gjendej në intervistë (VIDEO) Cristiano Ronaldo po ndihet më i liruar tani pas golit të parë në La Liga që shënoi dje ndaj Getafes. Portugezi vuajt
Dha intervistë në Top Channel, Albi Nako pushon nga puna balerinin e Tv Klan Tashmë e dini se ngacmimet e Kelvi Kadillit bëhen në Top Channel në emisionin e tij së bashku me Dojna Memën, Pop Cultur
Pse pengjet e ISIS-it në regjistrimet e ekzekutimit janë të qetë? Videoja e ekzekutimeve të lëshuara nga ushtarët e të ashtuquajturit “Shtetit Islamik” pothuajse gjithnjë ngre dyshime rr
INTERVISTË/ Biznesmeni i suksesshëm që i duhet asamblesë në Prizren Zgjedhjet lokale që do të mbahen në 22 tetor janë të rëndësishme edhe në përzgjedhjen e kandidatëve për asamblenë komuna
Nusja e Blerim Xhemailit premton se do të nxjerrë çdo sekret të dhomave të zhveshjes në Seria A Erjona Sulejmani top modelja e cila është gjithashtu dhe gruaja e Blerim Xhemajlit nuk kahezituar të tërheqë vëmendjen e
Stresi: Për Haradinajn dhe Berishën jap edhe jetën! Noizy dhe Stresi janë padyshim dy nga këngëtarët më të komentuar në rrjetet sociale por të njohur edhe si dy “armiq” në
Taravari kopjon kryetarin e Gostivarit Bejta fjalë për fjalë Në një intervistë për agjencinë e lajmeve INA, kryetari i Komunës në Gostivar Nevzat Bejta ishte pyetur për arsyen e rik
Apostolova flet për Dermarkacionin, ka një lajm të mirë për Haradinajn Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, gjatë një interviste ekskluzive për gazetën Zëri ka theksuar se