999 rezultate për

interit

Buffon magjik, i pret 3 penallti Interit (VIDEO) Juventusi ka fituar takimin miqësore përballë Interit kjo falë pritjes së tre penalltive të Gianluigi Buffon. Matthij
Tifozët e Interit përleshen me ata të Juventusit në Kinë (VIDEO) Pa dyshim rivaliteti mes Juventusit dhe Interit është një nga më të mëdhenjtë në Serinë A, teksa sfida konsiderohet edhe
Sarri: Ndeshja kundër Interit, nuk është thjesht një miqësore Maurizio Sarri është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes Juventus-Inter. "Derby d’Itaia" është zhvendosur
Arrihet marrëveshja, Lukaku drejt Interit Lukaku do të jetë lojtari i ri i Inter pas pak ditësh. Sipas mediave spanjolle kjo gjë është e sigurtë. Inter dhe Man
Juventusi ofron një tjetër futbollist Interit për Icardin, zikaltritkërkojnë edhe para juventus insiston për transferimin e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi. Zonja e Vjetër ka tentuar ta bind Interit me
ZYRTARE/ Mauro Icardi largohet nga kampi i Interit Mauro Icardi është larguar zyrtarisht nga kampi stërvitor i Interit. Klubi italian bën të ditur se kjo ka ndodhur në paj
Icardi, çdo ditë edhe më largë Interit Sulmuesi argjentinas nuk ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme të klubit, raporton Corriere dello Sport. Në seancën st
E dashura e yllit të Interit "tërbon" rrjetin me bikini (FOTO LAJM) Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez vazhdojnë të shijojnë pushimet pas përfundimit të Copa Americas. Modelja argje
Juventusi një "përbindësh" në merkato, pas Interit i hap probleme edhe Tottenhamit Juventusi duket se është skuadra që po bën ligjin në merkaton e kësja vere. Bardhezinjtë kanë firmosur deri tani me d
Juventus i prish punë Interit, futet në garë për Lukakun Juventus duke e parë që Inter nuk po ia shet Icardin, ka vendosur që ta "dëmtoj’ në një mënyrë tjetër skuadrën "zi e kal
Lojtari më i ri i Interit relaksohet me të fejuarën seksi (FOTO LAJM) Stefano Sensi bëri një hap mjaft të madh në karrierën e tij sportive, pasi dje nënshkroi një kontratë 5-vjeçare me Inter
Inter-Lukaku, menaxheri i lojtarit në zyrat e Interit Federico Pastorello, menaxheri i Romelu Lukakut ka mbërritur në zyrat e Interit për të diskutuar për belgun, pasi Manche
"Ta thyej nofullën derr", Firmino i kthehet keq ylllit të Interit (VIDEO) Brazili fitoi 2-0 ndaj Argjetinës në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës duke siguruar një vend për në finale ku do të pr
ZYRTARE/ Ylli i Sassuolos i bashkohet Interit Interi edhe zyrtarisht e ka kompletuar transferimin e mesfushorit të Sassuolos, Stefano Sensi. Sassuolo njoftoi në ue
Po shkëlqen me Argjentinën, Barça përgatit 112 mln euro për yllin e Interit Lautaro Martinez ndryshoi thuajse gjithçka në karrierën e tij në pak muaj. Nga një lojtar kryesisht stoli tek Interi
Ylli i Interit realizon super golin më të bukur në Kupën e Amerikës (VIDEO) Laurtaro Martinez ka shënuar një super gol për t’i dhënë epërsinë Kombëtares së Argjentinës përballë Venezuelës, në çere
Lukaku shumë pranë Interit Romelo Lukaku tashmë është një hap larg Interit, pasi gjiganti italian ka bërë një ofertë joshëse për belgun që duket se
Ylli i Interit i jep fund beqarisë, martohet me "bombën" Filipa Brandao (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Interit Cedric Sores i ka dhënë fund beqarisë teksa është martuar me parteneren e tij, Filipa Brandao. At
"Më rreh dhe më kërcënon," gruaja dënoncon ish yllin e Interit dhe Barcelonës Probleme për ish-mbrojtësin e Barcelonës dhe Interit, Maksuell, sot në rolin e drejtuesit te PSG. Braziliani është denon
Njihuni me të dashurën seksi të sulmuesit të Interit (FOTO LAJM) Ai po mrekullon Italinë, teksa ajo tifozët e saj. Bëhet fjalë për të dashurën e sulmuesit të Interit, Pinamonti, i c