999 rezultate për

interin

Zyrtare/ Ish-kapiteni rinovon kontratën me Interin Tashmë është zyrtare: Mbrojtësi Andrea Ranocchia ka rinovuar kontratën me skuadrën e Interit. Ish-kapiteni i skuadrës zi
"Predha" e Nainggolan kalon në avantazh Interin (VIDEO) Është zhbllokuar shumë shpejt super sfida e javës në Seria A. Janë vendasit ato që e kanë nisur më mirë ndeshjen duke ar
"San Siro" pasuron Interin Inter-Juventus nuk mund të jetë kurrësesi një ndeshje normale. Jo nga pritshmëria, jo nga rivaliteti, jo nga atmosfera,
E BUJSHME/ Mourinho ka arritur akordin me Interin Interin dhe Jose Mourinho duket se fati i do sërish bashkë. Në Spanjë prestigjiozja "Don Balon" bën me dije se trajneri
Liverpool sfidon Interin për yllin e Ligue 1 Nicolas Pepe është shndërruar në një nga lojtarët më të përfolur të merkatos. Me 19 golat e shënuar dhe 11 asistet e dhu
Nuk ndalen sulmet ndaj Icardit: Njeri i vogël, që nuk e meriton Interin “Curva Nord” është ende kundër Mauro Icardi. Sulmuesi zikaltër, në ndeshjen kundër Romës e përçau tifozërinë në “San Sir
Shpërthen "San Siro", Interi barazon rezultatin ndaj Romës (VIDEO) Interi po has mjaft vështirësi përballë Romës, këto të fundit e mbyllën në avantazhin minimal pjesën e parë. Por pjes
Naiggolan për Icardin: Ai e ka dëmtuar Interin Radja Nainggolan e ka kritikuar bashkëlojtarin e tij, Mauro Icardin, për mungesën në skuadrën e Icardit, duke pretenduar
Gjimshiti flet pasi ndali Icardin dhe Interin: Tani mendojmë për... Berat Gjimshiti ka shkëlqyer me fanellën e Atalantës përballë Interit në barazimin 0-0. Mbrojtësi i Kombëtares së Shq
Icardi rikthehet me gol, shënon të dytin për Interin (VIDEO) Pas më shumë se 50 ditë jashtë fushës së blertë ish-kapiteni dhe golashënuesi Interit është rikthyer të luaj ndeshjen e
Mateo Kovacic refuzon Realin dhe Interin, zbulon të ardhmen Mateo Kovacic, mesfushori 24-vjeçar kroat, ka deklaruar sot se dëshira e tij është që të vazhdojë të luajë në Premier Le
Wanda Nara ul tonet me Spallettin: Icardi është gati për Interin Mauro Icardi është gati të luajë për Interin përsëri, sipas gruas dhe agjentes së sulmuesit argjentinas, Wanda Nara.
Conte mbyll sot gjyqin me Chelsea-n, bëhet gati për Interin Antonio Conte do të shpallë zyrtarisht divorcin me Chelsea-n që e mbantë të lidhur në kontratën italianin. Ai në fakt
Igli Tare parakalon Interin dhe Milanin për "Lewandowskin e ri" Igli Tare mposht dy ekipet milaneze në merkato. Sipas "laziopress.it", objektivi kryesor i skuadrës së Lazio në merkato
Interi bëhet gati për rikthimin e madh Interi pritet të rikthejë në skuadër Mateo Kovacic. Lojtari i cili këtë sezone është huazuar tek Chelsea-a por në pro
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
Wanda provokon sërish Interin (FOTO LAJM) Pas më shumë se një muaji pushim total, Mauro Icardi u kthye në stërvitje me Interin javën e shkuar dhe pas triumfit në
Buzëqeshin tifozët e Interit, Icardi rikthehet në stërvitje Mauri Icardi i ka rinisur stërvitjet me Interin pas një kohe të gjatë. ANSA raporton se Icardi u stërvit me bashkëlojta
Ylli Interin zbulon fjalët që i ka thënë Messi në stërvitje Sulmuesi i Inter-it, Lautaro Martinez, ka folur nga grumbullimi me Argjentinën për kthimin e Leo Messi-t në kombëtare.
Vendi i 3-të dhe një mal me para për Interin pas fitores në Derbi Fitorja në derbi i dha Inter-it tre pikë me vlerë dhe e ngjiti në vend të tretë të Serie A. Një fitore e rëndësishme në