999 rezultate për

interin

Inzaghi: E dinim se do fitonim ndaj Interit, nuk kemi presion Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, ka këmbëngulur se ai dhe lojtarët e dinin që do ta mposhtnin Interin në javën e 24 të
Olimpico në festë, Lazio përmbys Interin (VIDEO) Ka shpërthyer festa në Olimpico. Lazio ka përmbsur në 2-1 shifrat ndaj Interi. Është Milinkovic Savic i cili reali
Lazio befason Interin, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Interit duke barazuar shifrat në 1-1. Është Imobile i cili dërgoi top
Reali synon të arrijë marrëveshje me Interin për shkëmbimin Modric - Skriniar Real Madridi është shumë i interesuar ta arrijë një marrëveshje shkëmbimi me Interin, duke e ofruar Luka Modricin për Mi
Gattuso i kënaqur me skuadrën: Duhet ta respektojmë çdo kundërshtar si Interin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është shprehur i kënaqur me skudrën pas fitores minimale në San Siro përballë Interi
Suning hap thesin, zbulohet bonusi i majm për Interin Fitorja kundër Milanit edhe në derbin e kthimit dhe gjysmëfinalja e vajtjes në Kupën e Italisë vlejnë një tjetër fetë bo
Kalendari penalizon Interin, buzëqesh Juve (FOTO LAJM) Me vetëm dy pikë që ndajnë tri vendet e para, Seria A rrezikon të ketë një ecuri të denjë për një film triller. Juven
Ibrahimovic flet pas humbjes me Interin: Vështirë ta shpjegosh se çfarë ndodhi Milani është mposhtur nga Interi me rezultat 4-2 në derbin e Serie A. Zlatan Ibrahimovic, pas ndeshjes ka thënë që pa
Befason Berlusconi: Kam kritikuar lojtarët e Milanit kur kanë mundur 6-0 Interin Monza e Berluconit fitoi me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Lekos në Serie-C, duke hedhur kështu hapa të sigurt në rikthimi
Conte: Eriksen kishte shumë mundësi, por zgjodhi Interin Interi ka marrë tre barazime në tre ndeshjet e fundit te Serie A duke e komplikuar disi situatën edhe pse janë vetëm 3 p
Kumbulla zgjedh Interin para Napolit Marash Kumbulla refuzon kalimin te Napoli. Është ky lajmi që vjen nga "La Gazzetta dello Sport", që zbulon se mbrojtësi
Lukaku i lumtur që është pjesë e Interit: E kam pasur ëndërr Gjigandi belg i cili u transferua gjatë afatit kalimtar të verës nga Manchester United te Interi duket se e ka gjetur me
Mourinho i zhgënjyer me Interin për Eriksen Mourinho është i zhgënjyer me Interin për Eriksenin, i cili vazhdon të mos e dijë të ardhmen Jose Mourinho hapur e ka
Giround arrin marrëveshje personale me Interin Olivier Giroud ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Inter, për transferimin nga Chelsea. ‘Gazzetta dello Sp
Rikthimi në Itali "ringjall" Cutronen: Ndjehem si në shtëpi Sulmuesi i Fiorentinës, Patrick Cutrone, ka rrëfyer se si po shkon aventura e tij më e re në një intervistë për faqen e
Sarri: Interin nuk e kam frikë Pak çaste më parë trajneri i Juventusit, Maurizzio Sarri ka dalë në një konferencë për shtyp ku përveç ndeshjes ndaj Par
Fiorentina eliminon Atalantan, Cutrone debuton gol (VIDEO) Me një ndeshje të çmendur, Fiorentina ka arritur të eliminojë Atalantan duke kaluar në çerekfinale, ku përballë do të ke
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes
Icardi e ka harruar Interin, s'e mendon kthimin Sulmuesi argjentinas Mauro Icardi ka thënë se ai do të qëndronte në Paris Saint-Germain me kënaqësi, pasi shënoi në het-
Mbrojtësi i Kosovës firmos me Interin Interi ka nënshkruar me një 16-vjeçar shqiptar. Bëhet fjalë për Andi Hotin, i cili është me origjinë nga Kosova, por i l