999 rezultate për

interesuar

Real dhe Juventus përplasen për Paredes Juventusi është vënë pas mesfushorit të Zenit St Petersburgut, Leandro Paredes, për të cilin është i interesuar dhe Real
Interi u tregon çmimin e Skriniarit të Interesuarve për shërbimet e tij Skriniar iu bashkua Interit verën e kaluar nga Sampdoria, dhe pohohet se në fund të sezonit do të largohet prej italianë
Ish-mbrojtësi i Barcelonës përfundon në radarët e Mourinhos Manchester United është i interesuar për ish qendërmbrojtësin e Barcelonës, Marca Bartra. Marc Bartra e shikon veten
Nuk doli në TV, ky ishte personi përgjegjës për sigurinë e protestës (VIDEO) Me syze dhe me disa kilogramë më shumë, ish-kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës ishte sot personi përgjegjës për të mos
Pacolli: De Biassi mu duk goxha i interesuar për të drejtuar edhe Kosovën Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, është takuar me ish trajneri e Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi.
Rummenigge: Barcelona ishte e interesuar për Goretzkan Barcelona u interesuar për Goretzkan, por talenti gjerman zgjodhi Bayern Munichun thotë shefi i Bayerniy, Rummenigge.
PSG vendos çmimin për Lucas Moura France Footbal raportojn se edhe PSG është pajtuar për largimin e Mouras. Gjiganti parisien kërkon dhe shpreson të f
Momenti i shumë pritur nga Barcelona, tre të interesuar për lojtarin Aleix Vidal së fundmi është folur për një rikthimin te Sevilla. Vidal e ka parë vetën si rezervën e tretë në klub, pa
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
Gjakovarët të painteresuar për protestën kundër pelegrinëve serbë Një numër jo i madh i qytetarëve janë ngritur në protestë pranë kishës ortodokse në Gjakovë me kërkesën për ngritjen e a
Bayerni shfaq interes për mesfushorin e Schalkes Drejtori Sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic e ka konfirmuar se janë të interesuar në mesfushorin gjerman Leon
BDI: Jemi të interesuar që PDSH të bëhet pjesë e qeverisë BDI është e interesuar që PDSH të jetë pjesë e qeverisë. Pas konsultimeve me partnerin e koalicionit, LSDM-në për këtë ç
Milan konkuron klubet angleze për mesfushorin turk Milan i shikon si të pamjaftueshëm listën elojtarëve për të arritur në zonën Champions. Emri i parë për repartin e mesfu
Mintzlaff: Barcelona ishte e interesuar për Naby Keita, por ata nuk ofruan sa Liverpooli Liverpooli ka luftuar deri në fund për interesimin e gjigantit të La Ligës, Barcelona, për të nënshkruar me mesfushorin
Ahmeti: Ja për çfarë ishte i interesuar presidenti Meta Presidenti shqiptar, Ilir Meta, në kuadër të vizitës së tij në Maqedoni është takuar mes tjerash edhe me liderin e Bashk
Milan Skriniar nuk është i interesuar për një kalim tek Barcelona Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, thotë se nuk është i interesuar për klubin spanjoll, Barcelona. "Objektivi im është
Shtohet lista e të interesuarve për Goretzkan Edhe Tottenhami i është futur garës për Leon Goretzka e Schalkes. Kjo pasi lojtari është në skadim të kontratës me kl
William konfirmon se United ishte interesuar për të Lojtari brazilian ishte vetëm një zëvendësues në Stamford Bridge sezonin e kaluar. Spekulimet ishin të përhapura se i
LDK, e pa interesuar për koalicione në Mitrovicë Kandidati i LDK-së në zgjedhjet e 22 tetorit, Safet Kamberi ka deklaruar se ka pasur ofertat edhe nga AKR-ja por edhe ng
Meteoalb zbulon sekretin e "dhimbshëm" të burrave shqiptar Në Shqipëri më shumë janë burrat të interesuar për motin se sa gratrë. Në këtë përfundim ka arritur Meteoalb duke iu