999 rezultate për

insigne

Insignes nuk i ecën dedikimi, nervozohet keq (VIDEO) Lorenzo Insigne shënoi golin e parë për Napolin përballë Feyenoordit dhe ai kishte një dedikim të veçantë për këtë gol.
Insigne: Të shikojmë ku gabuam Lorenzo Insigne ka thënë se Napoli duhet që t’I analizojë gabimet në humbjen prej Shakhtar Donetskut. Napoli e ka nisur
Insigne i shkel syrin Barçës: E kanë ëndërr të gjithë Lorenzo Insigne ka qene i lidhur me nje kalim tek Barcelona, por ai është i fokusuar tek Napoli. Insigne shënoi goli
Barcelona ofertë për Insignen, Liverpooli: Prit se ndoshta më duhet mua Barcelonës i është refuzuar oferta prej 55 milionë paund (60 milion euro) për Lorenzo Insigne, nga Napoli. Liverpool
Chelsea insiston për Insigne, rrogë faraonike Antonio Conte duket i dorëzuar nga presioni i Realit të Madridit për Eden Hazard. Madrilenët po insistojnë fshehtazi
Chelsea shënjestron Insigne në rast largimi të Hazard Chelsea ka filluar të përgatitet për merkaton e cila ka filluar fuqishëm në çdo kampionat. Real Madrid, Bayern Munich
Hysaj: I lumtur që ndala Insignen, napolitanët s'do më lodhin kokën Mbrojtësi i djathtë i kombëtares, Elseid Hysaj, në deklaratën e dhënë pas ndeshjes u shpreh i lumtur në aspektin persona
Hysaj: Duam fitoren me Italinë, ja çfarë i thash Insigne-s para ndeshjes Elseid Hysaj është shumë entuziast në prag të ndeshjes ndaj Italisë. Mbrojtësi shqiptar që luan te Napoli foli për media
Çmenduri në Napoli, i drejtojnë pistoletën dhe plaçkitin Insigne-n Nuk kanë fund endurit në Napolit. Vetëm 48 ore para ndeshjes Fiorentina-Napoli, sulmohet dhe plaçkitet lojtari Lorenzo I
Napoli fluturon në krye me Insigne-Higuain (VIDEO) Napoli nuk ka ndërmend të ndalet në Serinë A. Skuadra e Sarrit ka vuajtur vetëm për të gjetur golin e avantazhit, i cili
Conte nuk fal, lë jashtë liste Berardin dhe Insigne-n Nuk ka përjashtime për ligjin e ashpër të Antonio Contes. Këtë radhë e pësojnë dy talentët e momentit të futbollit ital
Shkëmbim i bujshëm Inter-Napoli Lëvizje të mëdha në aksin Milano-Napoli. Sipas asaj që shkruan sot "TuttoSport", por përgatitet një shkëmbim i bujshëm m
Napoli fiton "Kupën e Italisë" (VIDEO) Napoli është fitues i Coppa Italia për sezonin 2013/2014, pasi në finale e ka mposhtur Fiorentinan me rezultat 3-1. Nap
Napoli-Porto, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ps humbjes një javë më parë në "O Dragao" përballë Portos Napoli do të kërkojë sot në mbrëmje përmbysjen e madhe për të
Nxehet Insigne, polemizon me tifozët (FOTO LAJM) Nuk është një periudhë aspak e mirë për Lorenzo Insignen. Fantazisti napolitan po kalon një sezon nën pritshmëritë e tij
Higuain: Ekip dhe trajner i madh, Insigne: Rradha e Milanit Protagonist absolut me golin, por dhe kartonin e kuq që me kundërsulmin e tij i mori portierit të Borussia Dortmund, Rom
Itali-Argjentinë, golazo i Insigne (VIDEO) Italia e humbi miqësoren e djeshme përballë në "Olimpico" Argjentinës. Skuadra e Alejandro Sabellas triumfoi 1-2 falë go
Napoli, hapet Pizzeria Insigne (FOTO LAJM) Talenti i Napolit dhe kombëtares italiane Lorenzo Insigne ka qënë i ftuar nderi në hapjen e një picerie në qytetin jugor
Fitojnë Napoli dhe Fiore, ndalet Roma (VIDEO) Një gol i Lorenzo Insigne në minutat shtesë i dha fitoren Napolit në përballjen kundër Cagliarit. Ndeshja, e cila nisi m
Talenti i Napolit "çmend" Bayernin (VIDEO) Sipas asaj që raporton portali sportive gjerman "4-4-2.com", Bayern Munchen po interesohet për talentin e Napolit, Loren