999 rezultate për

infantino

Infantino mbron moviolën në fushë Përdorimi i “Video Assistant Referee” gjatë ndeshjeve të Botërorit të Klubeve janë shoqëruar me polemika të shumta që ka
Infantino e ka seriozisht, "buzëqeshin" Shqipëria dhe Kosova Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino po tenton t'i bëjë propozimet e tij realitet, e ka bërë zyrtar projektin e tij për
Ideja e re e Infantinos, Botërori me 48 skuadra Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka lëshaur një deklaratë shumë interesant e për zgjerimin e shteteve pjesëmarrëse
Kupë Bote edhe për klube, ja ideja e re e Infantinos Gianni Infantino është një kantier e hapur për ide të reja. Pas SuperChampionsit, lind një ide e re për Botërorin e klub
Skandali i radhës/ Manipulohen zgjedhjet presidenciale në UEFA Sapo u zgjodh presidenti i ri i UEFA-s në media është përfolur sërish për një tjetër skandal ku dyshohet se ka prekur Ko
Infantino propozon Botërorin me 40 skuadra Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka dhënë një ide për organizimin e Botërorit me 40 skuadra duke bërë në këtë mënyr
Botërori me 40 ekipe më 2026, shans i artë për Shqipërinë Shqipëria mund të ketë shanse të mëdha për të luajtur në një Botëror në të ardhmen, njëlloj siç ndodhi edhe në Europian.
Presidenti i Skënderbeut kundërpërgjigjet me letrën e Infantinos Në kulmin e akuzave dhe aludimeve për shitje të ndeshjeve nga Skënderbeu, presidenti i kësaj skuadre, Ardian Takaj, e ka
Infantino "nockout" Serbisë: Mos u mundoni kot Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ia ka kthyer ashpër Serbisë dhe përfaqësuesit të Federatës së Serbisë në kongresin
Presidenti i FIFA-s me deklaratë pro Kosovës Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, gjatë fjalimi në pikën 11.3 të ditës, ka folur për zhvillimin e sportit në përgji
Infantino: Urime Kosovë, tani ju presim në FIFA Duket se më në fund gjërat shkojnë mirë edhe për Kosovën. Pas pranimit në UEFA, tashmë për anëtaren më të re janë hapur
Zvonimir Boban punësohet në FIFA Drejtuesi i ri i FIFA-s, Gianni Infantino, ka punësuar si këshilltar teknik personal kroatin Zvonimir Boban. 47 vjeç
Skandali "Panama Papers", reagon presidenti i FIFA-s Pasi u lakua në listën e zezë të "Panama Papers", presidenti i FIFA-s ka reaguar menjëherë. “Jam i përqendruar dhe n
"Panama Papers" përfshin në skandal edhe kreun e ri të FIFA-s Skandali i ‘Panama Papers’ ka prekur edhe kreun e ri të FIFA­s, Xhani Infantino. Mediat britanike shkruajnë se nga "p
Infantino ka një super lajm Vazhdojnë të vijnë lajme të mira nga FIFA edhe për Kombëtaren tonë, që mund t'i gëzohet një ideje të re nga Infantino. K
Ja çfarë mendon Collina për teknologjinë në futboll Ish arbitri legjendar thotë se ai do ta kishte të vështirë për të qenë sot sërish arbitwr për shkak të përdorimit të vid
Infantino revolucion në futboll, ja risia e re Presidenti i ri i FIFA’s, Gianni Infantino kërkon të bëjë ndryshime të mëdha në futboll, ashtu sikurse kishte premtuar.
Infantino e nis punën me një ndeshje me legjendat (FOTO LAJM) Në ditën e tij të parë të punës në FIFA-a, Gianni Ingantino ka qenë protagonistë në një ndeshje të vogël të zhvilluar në
Kjo është serbja që i shpëtoi jetën presidentit të ri të FIFA-s Të premten e javës së kaluar në kongresin e jashtëzakonshëm të FIFA-s, Gianni Infantino është zgjedhur presidenti i ri i
Presidenti i ri i FIFA-s: Kam gjak serb, ja çfarë do të ndodhë me Kosovën Gjatë një interviste për “Blick” dhe “preshevajonë.com”, kreu i FIFA-s, Xhani Infantino rrëfen vështirësitë në fëmijëri,