999 rezultate për

immobile

Nga Verratti te Immobile, ja 6 objektivat italiane të Milanit (FOTO LAJM) "Milani i nesërm do të jetë italian, i ri dhe i bazuar në sektorin e të rinjve". Këto ishin fjalët e djeshme të Silvio B
Trapattoni paralajmëron Juven: Kujdes Borussian e Immoobilen Champions League po afron, me raundin e 1/8 të finaleve që pritet të startojë pas rreth një muaji. Përballjet e shumëpri
Babai i Immobile: Milan? Është mirë te Borussia Merkatoja e Milanit rrotullohet rreth sulmuesve. Gati për tu larguar nga Milanello janë Giampaolo Pazzini, i cili dëshir
Mainz mposht Dortmundin, Immobile humb penallti (VIDEO) Dortmund është mposhtur me rezultatin 2-0 nga Mainz. Të dy golat e vendasve u shënuan në pjesën e dytë në një ndeshje që
Klopp: Ia dalim edhe Marco Reus Jurgen Klopp beson se Borussia Dortmund mund t’ia dalë edhe pa Marco Reus. Sulmuesi i skuadrës verdhezi u dëmtua në sfid
Klopp: Immobile vuajti Botërorin e Italisë Borussia Dortmund riniset në sezonin e ri pa një lojtar që deri më sot ka qenë thelbësor, Robert Lewandowsk-in që kaloi
Balotelli i dashuruar, qesh dhe bën shaka me Immobilen (VIDEO) Lajmi i martesës së Mario Balotellit me Fanny Neguesha nuk ka kaluar pa u vënë re në "Casa Azzurri". Në stërvitjen e fun
"Prandelli-Immobile? S'mund të jenë bashkë" Paraqitja e Ciro Immobiles në ndeshjen miqësore që Italia fitoi 5-3 me Fluminensen ishte fantastike pasi sulmuesi më i r
E kryer! Immobile te Borussia Tashmë është vendosur një shtrëngim duarsh mes Torinos dhe Juventusit ka sanksionuar akordin për shitjen e Ciro Immobile
Barça do Immobilen, Benatia një hap larg Kryegolashënuesi i Serie A, Ciro Immobile, përfundon në interesimin e Barcelonës. Lajmi jepet nga e përditshmja sportive
Immobile te Borussia, akordi një hap larg Sulmuesi italian Ciro Immobile, i cili është në bashkëpronësi mes Juventusit dhe Torinos, pritet të luajë sezonin e ardh
Tevez: Immobile? Do më pëlqente të luaja me të Shkëlqimi i Ciro Immobile rrezikon të ndezë një "luftë" mes Juventusit dhe Torinos për kartonin e sulmuesit italian. Vle
Perla e Immobiles se ndal dot Romën (VIDEO) Roma ka arritur të realizojë gol në momentet e fundit të ndeshjes kundër Torinos dhe të arkëtojë pikë të plota në Olimpi
7 emra për sulmin e Juventus (FOTO LAJM) Duket se Juventus dhe Fernando Llorente kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe në verë sulmuesi bask do të zbarkojë në Tori
Immobile: Juve, jam gati (VIDEO) Ciro Immobile, tani për tani te Genoa, por në bashkëpronësi me Juventus-in, mund të jetë përforcimi i duhur për Antonio
Serie A, të gjithë pas Immobile (VIDEO) Edhe pak më shumë se dy javë kanë mbetur nga hapja e merkatos dimërore dhe skuadrat e Serie A, "mbi dhe nën rrogoz" janë
Immobile: Juve më merr Kartoni i tij i takon gjysmë Genoas dhe pjesa tjetër Juventusit dhe duke ju referuar këtij fakti Ciro Immobile ëndërron