999 rezultate për

ilda

Ilda Bejleri tundet mes tufave me para (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Për Ildën dje ishte një ditë e veç
Sherri Nano-Ilda, flet për herë të parë Shakohoxha Debati publik mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos ishte pr një koh të gjatë kryetemë ne media dhe rrjete sociale. Kjo
E shkroi pak para se të vdiste, zbulohet letra e babit të Fildes Hafizit Akoma nuk është harruar tronditja që shkaktoi vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti Fadil Kasemi. Ama
Matilda tregon thashethemet që "ftohën" martesën e saj Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie
Ilda Bejleri nga moderatore do të bëhet aktore? Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar, si për anë
Tundje e shkundje në skenë, Ilda Bejleri e frymëzuar Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zh
Ilda Bejleri nuk zhvishet, por provokon sërisht (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Kush ishte gruaja që i kishte marrë zemrën Ramës kur nuk ia varte Ornelës "E kam dashur Edi Ramën por ai nuk ma vari kurrë" Kjo deklaratë e artistes Ornela Vorpsi pushtoi më shpejtësi mediat
Ilda sulmohet nga fansat pas gafës: Na zhgënjeve! (FOTO LAJM) Truqet e vajzave për të pasur buzë të mëdha, janë të pafundme. Një prej tyre është edhe të vendosësh buzëkuq përtej b
Ilda Bejleri me foto provokuese në Instagram (FOTO LAJM) Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zh
Ilda Bejleri, del në rrugë e veshur vetëm me këmishë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si për anë
Ilda Bejleri rrëfen historinë e dhimbshme të familjes së saj: Burg për një letër (VIDEO) Familja e Ilda Bejlerit është dënuar në kohën e komunizmit për shkak të origjinës së tyre. Me anë të disa postimeve n
Vajza e zhgënjyer i flet ashpër të atit, shpërthejnë të qarat në studio Babë e bijë janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” për shkak të konfliktit për nj
E gjitha e lagur, Ilda Bejleri mahnitëse (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Zhveshje dhe kërcënime, kush ishte "mollë sherri"? Janë këngëtarë të famshëm, gazetarë dhe moderatorë të bukur e të talentuar, por dhe shumë kapriçoz, tekanjoz dhe me rast
Arian Çani i "fryn zjarrit", Ilda Bejleri i kundërpërgjigjet (FOTO LAJM) Është për tu thënë se debati mes tyre shkoi deri në atë pikë sa gazetarja sportive tha se do ta hidhte në gjyq. Edhe
Arian Çani ngacmon publikisht Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Nuk e kishte menduar se një monolog i tillë, ku në qendër të tij, ishte veshja e dy gazetareve sportive, konkretisht Ild
Moderatorja e njohur thumbon Ildën: Nuk reagoi siç duhet Ajo konsiderohet si një nga moderatoret më të mira të shoëbizit shqiptar. E ftuar në “Thumb” moderatorja sportive ka
Drejtësia shqiptare i jep shuplakën e rëndë ministres së Ramës Me ardhjen në krye të Ministrisë së Drejtësisë, Etilda Gjonaj shkarkoi dhjetra punonjës nga puna. Shkarkimet kanë bë
Debati mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, reagon DigitAlb Sa i takon debatit mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit rreth veshjes në ekran ka reaguar së fundmi edhe DigitAlb. Deklar