999 rezultate për

identifikimin

Nëse keni vështirësi në nuhatje, nuk është shenjë e mirë Shkencëtarët kanë vënë në dukje një simptomë jo të njohur të sëmundjes Alzheimer që mund të ndihmonte në dhënien e diagn
Kapen 33 kg të tjera drogë në Spille Nuk ndalen rastet e trafikut te droges. Nje dite me pare, rreth orës 06:49, në fshatin Spille, në bregdet, u gjet e seku
Atentati në Sukth, policia zbulon detajin që do ndihmojë në identifikimin e autorëve Atentati në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Sukthit ku mbetën sot të vrarë me armë zjarri ish-shefi i Krimit Ekon
Goditën gazetarin, policia i kërkon ndihmë qytetarëve për identifikimin e autorëve (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga një kamerë sigurie ku shfaqen dy personat që kanë sulmuar gazetarin Elvi Fundo
Sekuestrohen 38 kg kanabis në Pogradec, nuk dihen autorët Policia e Pogradecit ka kapur një tjetër sasi droge, të cilën e ka sekuestruar tashmë në cilësinë e provës materiale.
50-vjeçari i mbytur në Lumin e Tiranës/ Policia kërkon ndihmë për identifikimin e trupit të pajetë Zhytësit gjatë ditës së sotme kanë nxjerrë nga Lumi i Tiranës trupin e një 50-vjeçari, të cilin e mori rrjedha e ujit. A
Mbytet një burrë në Hamallaj, policia kërkon ndihmë Një person i seksit mashkull, rreth 40-45 vjeç, është gjetur i mbytur në det, në zonën e Hamallaj të Durrësit. Nga kqyrj
Një i ndaluar pas grabitjes së biznesit në Ishull Shëngjin Gjate mesdites, tek një aktivitet tregtar lëndësh ndërtimi në Ishull Shëngjin është njoftuar se 3 persona kanë grabitur
Asgjësohen 7 parcela me 850 bimë cannabis sattiva Në zbatim të planit të veprimit mbi goditjen e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotike, vijon aksioni p
Gjendet e mbytur në breg të detit një grua në Durrës Policia e Durrësit ka njoftuar se është gjetur e mbytur një grua në Durrës, dhe kërkon ndihmë për identifikimin e saj. N
Kthehet në rigjykim për krime lufte Sylejman Selimi, Ismet Haxha, Hyseni e Qubreli Kolegj i Apelit me votim unanim vendosi që aktgjykimin e shkallës së parë ta anulojë pjesërisht dhe lëndën ta dërgojë në
Pranga dy vëllezërve që vidhnin shtëpitë Dy të rinj të moshës 14 dhe 20 vjeç kanë rënë në prangat e bluve të Elbasanit, pasi akuzohen si hajdutë të banesave të n
Plagoset me armë 19 vjeçari, nisin hetimet për autorin Policia e Tiranës, me anë të një deklarate për mediat ka dhënë informacione në lidhje me një plagosje që ka ndodhur sot
Përplas për vdekje një person, në pranga 24 vjeçari Një aksident me pasojë jetën është shënuar në aksin Lezhë-Milot, ndërsa policia bën me dije se në kohë reale ka bërë të
Dëshmitarët në atentatin e Elbasanit "dështojnë" në identifikimin e autorëve Teksa shpresa më e madhe për të identifikuar autorët e atentatit në Elbasan mbetej nga dëshmitë e të plagosurve, duket s
Gjendet një trup i pajetë në Mat, policia: Ka shenja dhune në kokë Një trup i pajetë, me shenja dhune në kokë është gjetur mesditën e sotme në afërsi të fshatit Suç në rrethin e Matit.
Gjendet i vrarë 37-vjeçari me precedentë penalë në trafikun e drogës Pas gjetjes së një trupi të pajetë në aksin kombëtar Korçë-Bilisht, policia menjëherë ka bërë të mundur identifikimin, n
Treni shtyp një grua në Sukth, i vështirë identifikimi Një tren ka shtypur një grua në Sukth, por si pasojë e përplasjes kufoma nuk është identifikuar dot. Gruaja ka humbur je
UNHCR: Greqia duhet të bëjë identifikimin e refugjatëve Përfaqësuesi i UNHCR-së për Maqedoni, Mohammad Arif, ka thënë për Anadolu Agencyse, Serbia dhe Maqedonia nuk lejojnë hyr
Italia do ndihmojë në identifikimin nga ajri të parcelave me kanabis Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka pritur në një takim në ambientet e Drejtorisë së Përgjithsh