999 rezultate për

icardin

Interi gjobit Icardin, Wanda kunja klubit: Marrëdhëniet janë përçarë përfundimisht tashmë Duket se historia që Mauro Icardi kishte me fanellën e Interit po fillon krisjet e veta. Ai kishte shprehur muaj më parë
Wanda Nara trondit Interin: Larg rinovimit, kemi oferta nga klube të mëdha Agjentja dhe njëkohësisht bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka bërë të ditur se ata janë shumë larg rinovimit t
Chelsea hap thesin, ofron 100 mln £ për Mauro Icardin Chelsea po mendon që të transferojë lojtarë cilësorë tani në merkaton e janarit. Blutë e Londrës kanë piketuar sulmu
Maxi Lopez thumbon Wandën dhe Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit ka marrë përgjigjen e pritur nga ish-bashkëshorti i saj Maxi Lopez, menjëherë pasi ajo fol
E konfirmon Marotta, nuk ka pasur kurrë bisedime mes Interit dhe Juves për Icardin Ambienti te Interi vazhdon mos të jetë i qetë që pas eleminimit në UEFA Champions League. Fitorja ndaj Udineses, nuk i k
Wanda Nara: Drejtuesit e Interit donin ta shisnin Icardin te Juve, rinovimi ende larg Cështja e Rinovimit të Mauro Icardit tashmë është rikthyer në telenovelë. Që pas eleminimit të Interit nga Liga e Kampi
Presidenti i Realit thumbon Wanda Naran Real Madrid në “sulm” për Mauro Icardin? Jo, sipas të përditshmes “MARCA”, e cila ka qenë gjithmonë e më afër me çështje
Argjentina thyen Meksikën, pa Mesin dhe Icardin Argjentina është këthyer te fitorja teksa ka mposhtur 2-0 në miqësoren ndaj Meksikës. Edhe pse në fushë mungonte Messi
Ish-sulmuesi injoron Icardin: Do të kishe ngrohur stolin në kohën time Ish-sulmuesi i skuadrës së Interit, Nicola Ventola tha se Ikardi do të kishte ngrohur stolin në kohën kur ai lunate për
Cassano ironizon me Icardin Ish-lojtari i skuadrës së Interit, Antonio Cassano ka theksuar se kapiteni i Interit, Mauro Ikardi nuk do të kishte luaj
Uanda Nara: Mund të ndahem me Icardin nëse ndodh kjo (FOTO LAJM) Modelja e famshme që aktualisht është edhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Uanda Nara është rrëfyer së fundmi për jetën e
Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM) Mauro Icardi do të luajë këtë të dielë ndeshjen ndaj Milanit e cila konsiderohet si sfida më e madhe e vitit në Itali.
Wanda: Sot është një natë e veçantë për Icardin Interi pas disa vitesh është rikthyer në Champions League ku sot do të debutojë me një ndeshje kundër Tottenaham. Pë
Nerazzurrët përsëri pa Icardin, formacionet zyrtare Inter-Parma Interi do të përballet me Parmën, në "San Siro" ndeshje kjo e vlefshme tre pikë në Serie A. Interi vjen pas një fito
Fund thashethemeve, vjen lajmi i mirë për Icardin tek Interi Pas shumë thashethemeve se do të ikte diku, Icardi do të qendrojë tek Inter. “Gazzetta dello Sport” shkruan se së shp
Këngëtarja shqiptare injoron Mauro Icardin (FOTO LAJM) Ylli i Interit, Mauro Icardi njihet për lidhjen e tij martesore me Wanda Naran pas tradhëtisë që i bënë mikut të tyre d
Inter kërkon rinovimin me Icardin, por Wanda ka një kërkesë Kapiteni i Interit, Mauro Icardi ka qënë një nga lojtarët më të lakuar në merkaton e verës për një largim të mundshëm ng
Rrëfehet Wanda, tregon tradhëtinë me Icardin ndaj Maxi Lopez Wanda Nara shpesh herë është bërë kryefjala e mediave rozë për jetën e saj të "shthurur" dhe për të shkuarën e saj konta
Argjentina shpall listën e lojtarëve për miqësoret, ja vendimi për Messin dhe Icardin Dy sulmuesit e Interit, Mauro Icardi dhe Lautaro Martinez do të jenë në skuadrën e Argjentinës bashkë me Giovanni Simeon
Wanda nga agjente në analiste futbolli që kritikon bashkëshortin Wanda Nara, njihet në mediat sportive si gruaja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, por jo vetëm pasi së fundmi ajo ës