999 rezultate për

ibrahim

Ibrahimovic zbarkon në Milano (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka ateruar në Milano, ku do t’i kryejë testet mjekësore para se ta kompletojë kthimin në Milan. Ai
Ibrahimovic dhe Kulusevski i kryejnë sot testet mjekësore Afati kalimtar i janarit është hapur zyrtarisht dhe sot pritet të kompletohen dy transferime bombastike në Serie A, me Z
DETAJE/ Kontrata e Ibrahimovicit me Milanin, ja sa do të paguhet Zlatan Ibrahimovici do të fitojë 3.5 milionë euro plus 500.000 euro shtesë në shpërblime për 6 muajt e ardhshëm. Nëse
Ibrahimovic tregon idhullin që e mbante me orë të tëra para televizorit Zlatan Ibrahimovic u rikthye tek skuadra e Milanit duke firmosur për një kontratë 6 mujore deri në fund të sezonit.
Capello flet për transferimin e Ibrahimovic te Milani Fabio Capello është i bindur që Zlatan Ibrahimovic është nënshkrim i duhur për Milanin, ndërsa luftën për titull në Seri
Zbulohet data e debutimit të Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic pritet të debutojë në fillim të janarit me Milanin. Afrimi i tij si përforcim i janarit u prit shu
Pas Ibrahimovic Milani ka në fokus edhe 2 futbollist të tjerë Milani ka arritur ta transferojë si futbollist të lirë Ibrahimovicin mirëpo duke se nuk do të jetë transferimi i vetëm n
ZYRTARE/ Ibra firmos për Milanin, Suedezi: Vij te një skuadër që e dua shumë (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic sapo ka mbërritur në Milano. Shtatlarti suedez do të luajë për “Djallin” që nga viti 2020. Zlatan-
Me ardhjen e Ibrahimovic Piatek pritet t'i thotë lamtumirë Milanit Me ardhjen thuajse të sigurt të Ibrahimovic te Milani, tashmë Piontek nuk e sheh më me optimizëm situatën te kuqezinjtë.
Numri i çuditshëm që mund të mbajë Ibrahimovic te Milani Zyrtarizimi i kalimit të Zlatan Ibrahimovic te Milani është çështje kohe, teksa diçka të tillë e konfirmoi edhe sulmuesi
Ibrahimoviç vendos të kthehet te Milani Zlatan Ibrahimoviç shikon që tani ngjyrat kuqezi. Suedezi i cili sëfundmi i ka thënë po ofertës së Milanit, ka postuar n
DETAJE/ Mungon vetëm firma, Ibra zgjedh skuadrën e re Zlatan Ibrahimoviç është një hap larg nga kalimi te Milani, teksa thuhet se ka dhënë edhe miratimin e tij për të kaluar
Milani e josh, Ibrahimovic i thotë "PO" Zlatan ibrahimovic është shumë pranë rikthimit tek Milan. Ka optimizëm në shtëpinë kuqezi, Boban dhe Maldani janë të bin
Milani ndryshon kushtet për Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic është më pranë së kurrë të kthehet në Milan, pasi kuqezinjtë i kanë ndryshuar kushtet për zgjatjen e
Humbja turpëruese, Milani "hap portofolin" për Ibrahimovicin Milani është duke zhvilluar një sezon katastrofik duke qenë aktualisht shumë larg pritshmërive. Humbja me Atalantën
Ibra te Everton? Kjo është përgjigja epike e Ancelottit Po flitet prej disa ditësh se Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet në Premier League dhe zërat e merkatos e çonin te skuad
Tifozët masakrojnë statujën e Ibrahimovic (FOTO LAJM) Aktet e turpshme ndaj statujës së yllit të futbollit botëror, Zlatan Ibrahimovic nuk kanë të ndalur. Objekti prej 3 m
Milan - Ibra, "ftohet" transferimi Gjiganti italian, Milani është në rrezik të dështojë në transferimin e sulmuesit Zlatan Ibrahimovic. 38 vjeçari ishte
Çfarë mendonte Ibrahim Rugova për Albin Kurtin? (VIDEO) Adnan Merovci, bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, ka folur për raportet që kishte ky i fund
Mario Mandzukic, objektivi i 3 klubeve gjigante Mario Mandzukic ka pasur katër muaj kohë për t’u menduar, por kur po vjen momenti për të vendosur destinacionin e radhës