999 rezultate për

http

Rekordi më i pazakontë në Europa League, e regjistron Dundalk Një rekord i pazakontë për një ndeshje futbollit, që e regjistron skuadra e Dundalk. Nuk kishte ndodhur kurrë në histori
Penallti në ndeshjen Krasnodar-Chelsea (VIDEO) Chelsea nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për të kaluar në epërsi ndaj Krasnodarit në minutën e 14 të ndeshjes. Nga pika
Arsenali e përjashtoi, Ozil bëhet "parashikues" i ndeshjeve Trajneri i Arsenali, Mikel Arteta, i la pa fjalë tifozët e Arsenalit kur ai nuk e përfshiu në listën e lojtarëve të ftua
"Nuk do ta pastroj asnjëherë", reagimi epik i Camavingas Eduardo Camavinga ka bërë një reagim sa qesharak aq interesant në momentin kur ka shkëmbyer fanellat me Cristiano Ronald
Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të
Pasi u shkatërruan nga Tottenham, Man City provokon keq Man United në Twitter Manchester United u shkatërrua sot në Old Trafford 1-6 nga Tottenham duke i rikthyer hijet e së shkuarës, shkruan Albeu.
Formacionet zyrtare, WBA-Chelsea Chelsea do të luajë në transfertë ndaj WBA në orën 18:30. Skuadra e Lampard do kërkojë fitoren për të harruar humbje
30 transferimet më të shtrenjta në historinë e futbollit (VIDEO) “Goal” ka publikuar emrat e 30 futbollistëve më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Agjencia e njohur e lajmeve sp
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll
Fjalët e para të Kumbullës si lojtar i Romës Marash Kumbulla tashmë është futbollist i Romës. Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla u bashkua me Romën për 2 milionë
Nënshkruhen Letrat e Interesit për financimin e "Autostradës së Paqes" mes Kosovës dhe Serbisë Pas marrëveshjes së nënshkruar në Uashington nga Kosova dhe Serbia më 4 shtator, gjatë ditës së sotme janë nënshkruar ed
Frikë te Reali, Hazard dëmtohet sërish Eden Hazard u dëmtua sërish. Belgu nuk luajti asnjë minutë me Belgjikën në ndeshjet e Nations League dhe u kthye në Madr
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
Arrestohet Conor McGregor Conor McGregor u arrestua në Korsikë nën dyshimin e sulmit seksual dhe ekspozitës seksuale pas një ankese të paraqitur n
E kërkoi Juve? Reagon francezi Sulmuesi i Chelsea, Oliver Giroud, u mendua se ishte afër Juventusit, por sulmuesi francez ka hedhur gjithçka poshtë. Ai
Lazio pranë Muriqit, Fenerbahçe del me deklaratë zyrtare Lazio vijon bisedimet me Fenerbahçen për të afruar Muriqin ku me shumë mundësi ai do të firmosë me skuadrën italiane, sh
ZYRTARE/ Tonali firmos për Milanin, detajet e kontratës dhe numri në fanellë Sandro Tonali është futbollisti më i ri i Milanit. Klubi kuqezi e prezantoi zyrtarisht dhe pasi kreu vizitat mjekësore i
Ozil zgjedh formacionin e ëndrrave, bën pjesë CR7 Mesfushori i ArsenalIT Mesut Ozil ka zgjedhur formacionin e ëndrrave. I pyetur për formacionin e ëndrrave, Ozil-i for
Tifozët e Barcelonës në festë, zbulohet takimi Messi-Guardiola Lionel Mesi dëshiron të largohet nga Barcelona, dhe skuadra favorite për ta marrë është Mançester Siti. Trajneri i e
La Liga del bllof, zbulohet pika në kontratë që e lejon Messin të largohet falas Vazhdon saga mes Leo Mesit dhe Barcelonës. Sulmuesi kërkon të largohet si lojtar i lirë , ndërsa ekipi katalanas insisto