999 rezultate për

hotel

"Nuk më la të dilja nga dhoma", 37-vjeçari kapet me "mall" në hotel me dy binjake Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë narkotike, pretendon se është viktimë e xhelozisë së motrës binja
69 vjeçari gjendet i pajetë në një hotel në Maqedoninë e Veriut Një shtetasi i Kosovës ka vdekur në korridorin e një hoteli në Mavrovë. Mbrëmë rreth orës 11:30 nga Qendra Urgjente e
Shtetasi i Kosovës vdiq në korridorin e një hoteli në Mavrovë Mbrëmë rreth orës 11:30 nga Qendra Urgjente e Gostivarit është denoncuar në SPB Tetovë se tek ata është dorëzuar i vdeku
Hotel që ofron qëndrim falas për çifte që sjellin në jetë një bebe! (FOTO LAJM) Por, për ata persona të cilët janë të lodhur nga klishet e tilla romantike, Hoteli Zed i British Columbia ka një alterna
TRAGJEDI/ Vajza 5 vjeç vdes në hotel, kufoma e gjyshes gjendet në lumë Një vajzë vetëm 5 vjeç me emrin Carolina, u gjet e vdekur në dhomën e një hoteli, pasi një banor vuri re nënën e saj të
Gratë në Rrogozhinë shesin trupin për 2 mijë lekë: Ikim tek ky hoteli, t'a bëj qejfin! Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri. Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë se si gr
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
"Më ka humb gruaja", historia e dhimbshme e çiftit që Rama talli publikisht (FOTO & VIDEO) Më 26 nëntor Shqipëria u trondit nga një tërmet i fortë që mori 51 jetë. Ndërkohë që mori gjithë jëtë të pafajshme, tërm
Shpenzime për restorante dhe hotele, ku renditen shqiptarët (FOTO LAJM) Për një vend si Shqipëria, me të ardhura të ulëta, sigurisht që shpenzimet për restorante dhe hotele do të kenë një pesh
"E kam parë në hotel", pasi deklaroi se është single Encës i dalin të "palarat" (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia përsa i përket jetës private është përpjekur gjithmonë ta mbajë larg mediave dhe syrit të publiku
Të tre të zhveshur në krevat, zbulohen detaje nga arrestimi i Nikajt në hotel Mes vajzave të ndryshme që ofronin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës dhe mbanin kontakte të vazhdueshme me “Zogun e
Gjendet i pajetë në një dhomë hoteli doganieri i Qafë-Botës Gjendet i vdekur një doganier i Doganës Qafë-Botë. Doganieri u gjet i pajetë në një hotel në Sarandë, në dhomën e tij.
Ky është super hoteli në Katar ku është akomoduar Kombëtarja e Kosovës (FOTO LAJM) Me 11 janar, Kosova do të luaj me Suedinë në ndeshjen miqësore që do të zhvillohet në Katar. Trajneri Bernard Challan
Banorët e goditur nga tërmeti nuk lirojnë hotelet: Është rritur çmimi i qirave 6 janari ishte dita kur të strehuarit në hotele, banesat e të cilëve u shkatërruan nga tërmeti i 26 nëntorit, duhet t’i
Një amerikane alarmon policinë: Jam e pasigurt! Nuk gjen rehat as në hotelin luksoz Një shtetase amerikane ka kaluar nëpërmjet një situate aspak të mirë përgjatë mesit të muajit dhjetor. Gjithçka ka nisur
Mes hotelit dhe banesës me qira, durrsakët e prekur nga tërmeti s’dinë ku të shkojnë Banorët e Durrësit të mbetur pa strehë nga tërmeti vazhdojnë të jenë konfuzë mbi strehimin e tyre. Prej më shumë se një
Arrestohet brenda hotelit me 5 yje shqiptari me rrezikshmëri të lartë në Itali Policia italiane i ka dhënë fund lirisë së një shqiptari të rrezikshëm që e kërkonte prej kohësh. Ai është arrestuar
Dubai thyen sërish rekord, pritet të ndërtohet hoteli më i lartë në botë (FOTO LAJM) Dubai është mësuar të thyejë rekordet e veta krahasuar me shumë vende të tjera të botës. Për metropolin e Emirateve t
Të mbijetuarit e Thumanës s’dalin nga hotelet: Veç po na nxorrën me shkop Banorët e Thumanës që i mbijetuan tërmetit dhe ndodhen në hotelet e Shëngjinit kanë dalë me një vendim. Ata nuk do të lë
Më 3 janar braktisin hotelet, Voda tregon ku do të shkojnë 4000 banorët e akomoduar pas tërmetit Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda, foli në emisionin “Kjo Javë”, në News24, për vendimin e qeverisë për të nxje