999 rezultate për

hotel

Radhë kilometrike në Kakavijë, Xhaçka shpreh "pikëllimin e saj në Hotelin me pesë yje në Himarë" (FOTO LAJM) Prej katër ditësh, në Kakavijë është krijuar një situatë kaotike për shkak të radhëve të gjata të automjeteve që tashmë
Këta janë djemtë që kryen sulmin me armë në hotelin në Tushemisht (FOTO LAJM) Breshëri plumbash u shënua më datë 8 gusht, në Pogradec, ku ndaj një hoteli të mbushur me pushues u qëllua me breshëri a
DETAJET/ Sulmi me armë ndaj hotelit në Pogradec, 1 muaj burg për Topuzin Gjykata e Pogradecit ka vendosur 30 ditw "Arrest me burg" për Mariglen Topuzin, një n
Dalin pamje të reja nga sulmi në hotelin në Tushemisht, një person me automatik hap zjarr (VIDEO) Gjykata ka vendosur sot masen e sigurise, “arrest me burg’ me afat 30 ditor per Mariglen Topuzin, prangosur per ngjarjen
Ky është i riu që qëlloi me breshëri plumbash drejt hotelit në Pogradec Mariglen Topuzi është i riu i arrestuar sot nga policia pasi qëlloi me breshëri plumbash në drejtim te një hoteli në Pog
Kishte konflikt me pronarin, ndalohet një i dyshuar për të shtënat me armë në Tushemisht Mëngjesin e djeshëm, dy persona kanë qëlluar drejt një hoteli në Tushemisht si një mesazh për pronarin. Shkak i ngjar
Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Sekuestrohet ish-hotel Vollga në pronësi të Shullazit Eshtë vënë në sekuestrim ish Hotel ‘Vollga’ në Durrës. Sekuestrimi është bërë nga agjensia e administrimit te pasurive t
Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen
S*ks me klientët në sy të vajzës së mitur, si u arrestua në hotel 40 vjeçarja Një grua 40-vjeçare, është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e 30 Korrikut. Bashkë me të u vu në pranga edhe një 25-vjeçar
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Shqiptari "vjedh" vëmendjen e prestigjozes Forbes me idenë e tij gjeniale Revista Forbes i ka kushtuar një shkrim shqiptaro-amerikanit Premtim Gjonbalic dhe firmës së tij Butler Hospitality që s
Aktivisti sulmon ministrat: Shkojnë me lekët e shtetit në hotele me 5 yje bashkë me dashnoret Aulon Kalaja ka hedhur akuza të forta mbi kabinetin qeveritar duke i përmendur shpenzimet e luksit për suita në hotele m
Flet administratorja e hotelit ku u vranë dy biznesmenët: Kamerat i kërkoi një polic civil Kamerat e sigurisë së hotelit, ku u krye atentati ndaj biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (Marku), u hoqën para
Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: I vrava, pasi më plagosën Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar
Hotel me 5 yje? Brenda super vilës së yllit 33-vjeçar (FOTO LAJM) Lauren Goodger ka zbuluar për fansat e saj të shumtë disa pamje nga shtëpia në Essex, e cila ngjan si një hotel me 5 yje
Ekzekutuan biznesmenët në hotel, zbardhen emrat e 3 bashkëpunëtorëve të Lamajt Janë zbuluar emrat e 3 bashkëpunëtorëve të dyshuar të autorit Eduart Lamaj i cili akuzohet për vrasjen e dy biznesmenëve
Dalin pamjet, momenti kur "Policia" qëlloi për vdekje dy biznesmenët (VIDEO) Ky është momenti i eleminimit të dy biznesmenëve në Laç, ngjarje e ndodhur në 30 maji në hotelin A&A në autostradën Laç-
"Shkova t'i shkatërroja hotelin", zbardhet dëshmia e 30 vjeçarit që eliminoi 2 biznesmenët në Laç Zbardhet dëshmia në Polici e Eduard Lamas, i cili akuzohet se është autori kryesor i vrasjes së dyfishtë në Laç, ku mbet
Shëndërroi hotelin e braktisur në fermë kanabisi, aroma e rëndë "tradhton" shqiptarin 25-vjeçari Flavio Picaku, i cili e kishte kthyer hotelin e boshatisur në magazinë hashashi. Ishte aroma e rëndë që sh