999 rezultate për

hoeness

Hoeness: Transferimi i Leroy Sane do ta bëjë Bayern klub më tërheqës Presidenti i nderit i Bayern Munichut, Uli Hoeness ka mirëpritur marrëveshjen e tyre për sulmuesin e Manchester Cityt, L
Bayerni po nis një epokë të re, pas Sane synon edhe Havertz Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen. "Do të na pël
Presidenti i Bayern Muchen i bindur nga Flick: Trajneri do të rinovojë kontratën Me shumë gjasa Hansi Flick do të jetë trajneri i Bayern Munich edhe sezonin e ardhshëm. Konfirmimi ka ardhur nga ish-pre
Largimi nga Bayerni, Hoeness rrëfim emocionues: Kalova 40 vite të jetës sime Përballja ndaj Dortmundit ishte ndeshja e fundit e Uli Hoeness si president i Bayern Munchen. Në një rrëfim emocionue
Hoeness tregon për sa ditë do zgjidhet trajneri i ri i Bayernit Bayerni i Mynihut vendosi të shkarkojë trajnerin Niko Kovaç të dielën, pas 16 muajsh në punë që u mbyllën me një humbje
Bayerni nuk heq dorë nga Sane, e konfirmon Hoeness Bayern Munich nuk ka hequr përfundimisht dorë nga Leroy Sane. Futbollisti i Manchester City-t ishte objektivi i madh
Hoeness largohet nga Bayern pas 40 vitesh Epoka e Uli Hoeness në krye të Bayernit është afër përfundimit. Sipas gazetës gjermane "Bild", 67 vjeçari nuk do të k
Presidenti i Bayern i tregon derën Boetengut Boatengut i është treguar dera pas tetë viteve në Bayern. Presidenti i Bayern Munich, Uli Hoeness, është shprehur qar
E konfirmon Hoeness, nuk dorëzohemi për Sane Tashmë nuk ka asnjë dyshim që Bayern Munich është në negociata me Leory Sane. Këte e konfirmoi presidenti i klubit bavar
Uli Hoeness: Dua Mbappe, por për momentin nuk kemi para Në një intervistë për shtypin ngjerman, Presidenti i Bayern Munich Uli Hoeness ka deklaruar se dëshiron të afrojë Kylian
Ironizon Hoeness: Kur Guardiola kërkon përforcime, sheiku rrit çmimin e naftës Manchester City-y është klubi që ka shpenzuar më shumë në vitet e fundit. Qytetarët në fakt kanë si pronar sheikun Ma
Presidenti Bayern Munchen: Do të bëjmë investime rekord këtë verë "Revolucioni" ishte planifikuar paraprakisht, por eliminimi i pazakontë, në mënyrë të parakohshme, nga Liga e Kampionë
Uli Honnes do qëndrojë edhe 4 vjet te Bayern Munich Presidenti Uli Hoeness do të mbetet kryetari i Bayern Munich për katër vitet e ardhshme. 66-vjeçari është zgjedhur pë
Situatë kaotike te Bayern, mbahet konferenca e jashtëzakonshme Skuadra e Bayern Mynih po kalon një nga periudhat më të vështira të viteve të fundit. Ditën e sotme do të zhvillohet kon
Hoeness: Kovac po vë kohën e tij në rrezik Bayern Munichu ka tri ndeshje pa fitore dhe Uli Hoeness beson se Niko Kovac po rrezikon që të shkarkohet. Politika e rot
Presidenti i Bayernit: Ai është i sëmur, duhet të dënohet Uli Hoeness ka qenë shumë i inatosur pas ndeshjes ndaj Leverkusenit, pasi iu referua rastit të minutës së 80' ku Belarab
Uli Hoeness këshillon PSG që të ndërrojë drejtorin sportiv Uli Hoeness, presidenti i Bayern Munichut, ka këshilluar Paris Saint-Germaini që ta ndërrojë drejtorin sportiv, Antero H
Statistikat e Ozilit vërtetojnë të kundërtën e fjalëve të Uli Hoeness Largimi i Mesut Ozilit nga kombëtarja nxiti reagime të shumta dhe më e fundit ishte ajo e presidentit të Bayernit, Uli H
Agjenti i Ozil reagon ashpër ndaj presidentit të Bayernit, Uli Hoeness Mesut Ozil nuk nda aspak mirë me ekipin kombëtar të Gjermanisë për të cilin ai ka luajtur për plotë 9 vite. Ozil u largu
Nuk marrin fund sulmet ndaj Ozil, presidenti i Bayern "shpërthen" keq ndaj tij Edhe pse Ozil është larguar nga kombëtarja e Gjermanisë sulmet ndaj tij nuk kanë marrë fund. Tashmë është residenti