999 rezultate për

hiqet

Policia tërhiqet nga Teatri Kombëtar Sapo është tërhequr policia e shtetit nga ambjentet e Teatrit Kombëtarë, duke bërë kështu që të gjithë qytetarët të fute
Policia rrethon Teatrin Kombëtar, tërhiqet zvarrë regjisori Budina (VIDEO) Mëngjesin e sotëm policia ka rrethuar Teatrin Kombëtar duke filluar kështu zbrazjen e teatrit. Ndërkohë shumë artistë ka
Tërhiqet Isa Mustafa, nuk kandidon më për kryetar të LDK Isa Mustafa më në fund ka vendosur të tërhiqet nga gara për Kryetar të LDK-së. Burime të Express kanë thënë se lideri
Probleme shëndetsore të përsëritura, Merkel mund të lërë pushtetin Kancelarja gjermane Angela Merkel mund të detrohet që të lëshojë pushtetin më shpejt se sa që ishte parashikuar për shka
Hiqet taksa e "Rrugës së Kombit" për këtë kategori Koncesionari i ‘Rrugës së Kombit’ ka bërë me dije se është hequr taksa e rrugës për të gjithë personat invalidë të cilë
Tërhiqet S4MN, çfarë ndodhi që reperi mori këtë vendim (FOTO LAJM) S4MM është një nga reperët e rinj më të preferaur të momentit në tregun shqiptar. Së fundmi ai ka lëshaur 7 këngë të
Shansi i fundit: Kjo është e vetmja mënyrë që klubit të Skënderbeut t' i hiqet dënimi Skënderbeu pam minuta më parë mori një goditje të madhe me vendimin e KAS-it, i cili la në fuqi dënimin e UEFA-s me 10 v
Tërhiqet Rudina Hajdari: Të shtyhet hetimi i Metës (VIDEO) Kryetarja e Grupit të Demokratëve, Rudina Hajdari deklaroi sot se është kundër ngritjes së Komisionit Hetimor për shkar
E konsiderojnë doping, spinaqi hiqet nga dieta e sportistëve? Përdorimi i substancave, të quajtura si doping nga ana e sportistëve është e ndaluar nga çdo Federatë. E për këtë fakt,
"Le të ketë vëllavrasje më datë 30 qershor" , ish-deputeti i PD nuk tërhiqet Ish-kreu i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, i cili u ndalua nga policia pas deklaratës “Le të ketë vëllavrasje më datë 3
Berisha kërcënon nga protesta: Rama nuk dorëhiqet, por opozita e gatshme të çlirojë me çdo çmim Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë pak më parë nga protesat e nëntë kombëtare e opozitës. E
Zyrtare: Fernando Torres tërhiqet nga futbolli Fernando Torres ka njoftuar fundin e karrierës në futbollin aktiv. Sulmuesi spanjoll, që vesh fanellën Sagan Tosu, nj
Tërhiqet nga gara kandidati i pavarur në Mirditë: Mos shkoni në zgjedhje (VIDEO) Kandidati i pavarur, Gjon Ndoj është tërhequr nga gara për kryetar bashkie në Mirditë pas situatës politike që është kri
Basha në konferencë: Opozita nuk tërhiqet Pas 16 përgjimeve të publikuara nga gazeta gjermane “Bild, ku të përfshirë janë edhe kryeministri Rama ish-ministri Dami
Përgjimet e "Bild", Sonila Meço jep deklaratën e fortë: Dorëhiqet Rama? Përgjimet e publikuara nga gazeta "Bild" kanë sjellë edhe reagimin e gazetares, Sonila Meço. Por ndryshe nga të gjith
Berisha tërhiqet pas gafës mbi vdekjen e gardistit të Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një reagim në lidhje me lajmin e ‘vdekjes’ së truprojës së kryeministrit Edi
Rama nuk tërhiqet nga 30 qershori, PD-ja mbledh strukturat e larta Pas qëndrimit të palëkundur të Edi Ramës për zhvillimin e zgjedhjeve më 30 qershor edhe pas dekretit të Ilir Metës, Part
Nuk ka datë për negociatat, a do të dorëhiqet Zaev? Kryeministri Zoran Zaev kthehet nga Berlini me një premtim të ri nga kancelarja Angela Merkel. Nuk ka informata nëse kry
Krimet e Rënda ndalojnë publikimin e përgjimeve/ PD: Të dorëhiqet Rama, po shantazhon median PDita e sotme solli publikimin e 6përgjimeve nga "Bild", për ccështjen Dako-Avdylaj dhe shitblerje të votës. Partia D
Partia zviceriane: Kosova vend i korruptuar që udhëhiqet nga klanet Sot Këshilli Kombëtar i Zvicrës ka votuar pro marrëveshjes ndërmjet Kosovës dhe Zvicrës për pensionet, e cila ishte ndër