999 rezultate për

heshtjen

Erion Veliaj thyen heshtjen: PS nuk duhet t’i hipë vetja në qejf me këtë rezultat Kryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj ka bere nje deklarate befasuese nga selia roze ketë mbrëmje. Ai tha se ne këto mome
Fisnik Ismaili thyen heshtjen zgjedhore, ja cfarë ka bërë Sipas ligjeve të Republikës së Kosovës heshtja zgjedhore nis një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve dhe po në të njëjtën d
Eli Fara thyen heshtjen, ja çfarë thotë për fejesën e vajzës së saj Marina Fara është një emër familjar për publikun, por jo një personazh publik. Të gjithë e njohin si vajzën e këngëtares
Marina Fara “thyen” heshtjen, çfarë ka ndodhur me fejesën e saj? Gjatë ditës së sotme u fol për ndarjen e Marina Farës nga i fejuari biznesmen nga Shkodra, lidhja me të cilin u bë publi
Luana Vjollca thyen heshtjen, ja e vërteta me fansin e çmedur (FOTO LAJM) Ka kaluar gati një javë pas incidentit me fansin e fiksuar pas saj, ndërsa Luana Vjollca ka thyer heshtjen. Ajo, përmes
Basha thyen heshtjen, ja si i përgjigjet ftesës së Ramës për dialog Kreu i PD-së, Lulzim Basha gjatë ditës së sotme foli nga çadrën e lirisë. Në fjalën e tij, Basha tha se në Uashington ka
E përdhunoi Leonard Bombaj?! Ajsi Xhaxhaj thyen heshtjen pas 7 vitesh Për herë të parë pas shtatë vitesh nga denoncimi se ishte abuzuar seksualisht nga Leonard Bombaj, Ajsi Xhaxhaj rrëfehet
Ranieri më në fund thyen heshtjen: Dje më vdiq ëndrra Claudio Ranieri ka dhënë një komunikatë për media për herë të parë që prej shkarkimit të tij nga Leicester City. 65-vje
Enca dhe Noizy thyejnë heshtjen, tregojnë arsyen e konfliktit live në TV (FOTO LAJM) Përjashtimi i Encës nga grupi OTR bëri bujë e të madhe dhe ka qenë temë debati për ditë me radhë. Më saktë bëhet fjal
Marotta thyehen heshtjen: Interi për turp, duhet të pranojë humbjen Nuk kanë fund polemiat mes Juventusit dhe Interit për ndeshjen që bardhezinjtë e fituan në shifrat 1-0. Këtë radhë ës
Meta thyen heshtjen mbi përplasjet PS-LSI, ja çfarë thotë Kreu i LSI-së, Ilir Meta sot për hërë të parë ka folur mbi përplasjen e ditëve të fundit brenda koalicionit. Çdo gjë
Messi thyhen heshtjen: Qëndroj te Barcelona deri kur ... Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka dhënë një intervistë për revistën "Coach Magazine ", në të cilën ai jep një mesazh q
Alban Dudushi shuan heshtjen: Ja si e mora vesh shtatzëninë e Bietës (FOTO LAJM) Bieta Sulo, partnerja e Alban Dudushit është në pritje të ëmbël dhe këtë lajm ajo e bëri publik në këngën përshëndetëse
Henri Çili shuan heshtjen: Pse u largua Alfred Lela si drejtor i "Mapo" Botuesi i mediave Mapo, Henri Çili, ka përcjellë një reagim menjëherë pas largimit të drejtorit Alfred Lela nga mediat e
Babai i Noizyt thyen heshtjen: Si qëndron e vërteta e arrestimit (FOTO LAJM) Përkundër lajmeve që qarkullonin në median rozë dhe jo vetëm mbi shoqërimin e Noizyt në polici, një reagim ka ardhur nga
Mariah Carey shuan heshtjen: Jam e turpëruar pas performancës së fundit (FOTO LAJM) Mariah Carey është prononcuar për herë të parë lidhur me performancën e shëmtuar natën e Vitit të Ri. Ajo e ka shprehur
Vdekja e George Michael / I dashuri thyen heshtjen: Si e gjeta në krevat pa jetë Ylli i muzikës pop George Michael, ndërroi jetë vetëm pak ditë në moshën 53-vjeçare. Sipas medieve botërore, ai ka ndërr
Hygerta Sako thyen heshtjen: Ja si e përjetova ndarjen (VIDEO) Ish-Miss Shqipëria dhe prezantuesja bukuroshe Hygerta Sako ka folur për herë të parë për jetën e saj private. E pyet
Tuna thyen heshtjen: Po jam shtatzënë! Ja kush është babai i fëmijës (FOTO LAJM) Shumë u përfol për shtatzëninë e saj, por më në fund Tuna ka vendosur të thyej heshtjen duke e pranuar që së shpejti do
Griezmann thyen heshtjen: Ja pse i thash Ronaldos të urrej Cristiano Ronaldo në një intervistë për ‘FranceFootball’ javën e kaluar, ka folur për një takim të tijin me yllin france