999 rezultate për

heshtjen

Rudina Hajdari thyen heshtjen: Çfarë vendosa për mandatin Rudina Hajdari ka thyer heshtjen duke u deklaruar në lidhje me mandatin e deputetit. Përmes një interviste për "VOA",
Bale thyen heshtjen: Hala Madrid! Ylli uellsian i Real Madridit, ka qenë pjesë e madhe e medieve sportive në ditët e fundit, për pakënaqësitë e tij te sku
Tjetër reagim në Instagram, Icardi bëhet enigmatik Situata e Mauro Icardit te Interi vijon të bëhet gjithnjë e më enigmatike, pas vendimit të ditës së martë, të drejtuesve
Babai i shqiptarit që masakroi greken thyen heshtjen, jep detaje dhe një mesazh prekës Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se ë
Meta shkarkohet nga detyra pas mosdekretimit? Ish-ministri thyen heshtjen Mbrëmjen e djeshme presidenti Ilir Meta ka vendosur të mos e dekretojë emrin e ri për ministër të Brendshëm, Sandër Lles
David De Gea thyen heshtjen dhe hedh dritë mbi të ardhmen Portieri i skuadrës së Mancheser United, David De Gea është i lidhur me një kalim të mundshëm te skuadra e Juventusit. I
Tahiri thyen heshtjen, del në konferencë për shtyp Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka vendosur të thyejë heshtjen që kur vendosi dhe lajmëroi largimin e tij nga p
Barcelona thyen heshtjen për Neymar Është përfolur shumë ditët e fundit rreth një kalimi të Neymar te skuadra e Barcelonës, por këta të fundit kanë reagur n
E bujshme! Reali detyroi Ronaldon të blejë heshtjen e Kathryn Mayorgas Cristiano Ronaldo akuzohet për sulme seksuale ndaj Kathryn Mayorga në një hotel në Las Vegas në 2009. Pas kësaj thuh
Presidenti i Bayernit thyen heshtjen: Do ta mbroj Niko Kovac deri në fund Uli Hoeness thyen heshtjen dhe shpreh mbështetjen e tij maksimale për trajnerin Niko Kovaç. Tekniku kroat, me humbjen në
Vilat, super makinat dhe miliardat e Ronaldos nuk mund të blejnë heshtjen e një vajze Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo është kthyer në një markë globale, me një “perandori” prej 350 milionë paundësh,
“A janë mirë vajzat?”, Klodiana Lala thyen heshtjen pas sulmit “Nuk kemi ndërmend që të largohemi nga Shqipëria”. Kështu është shprehur pak ditë më parë, bashkëshorti i gazetares
Komisioni Evropian zgjedh heshtjen ndaj pyetjes të ndarjes së Kosovës Komisioni Evropian vlerëson se Kosovës dhe Serbisë duhet t'iu jepet hapësirë që të merren vesh për përmbajtjen e marrëve
Klopp thyen heshtjen: Nëse nuk jeni me Realin, atëherë Ramos është i pamëshirshëm Sergio Ramos është bërë pretagonist në finalen e Champions League pas ndërhyrjes së ashpër që shkaktoi ndaj Muhamed Sala
Ozil thyen heshtjen dhe sfidon Gjermaninë: Do ta bëja prap foton me Erdoganin Mesut Ozil ka rënë pre e kritikave dhe sulmeve raciste gjatë Botërorit. Mesfushori i Kombëtares Gjermane madje është
Neymar thyen heshtjen për transferimin te Real Madrid Neymar Junior qëndron në PSG. Braziliani ka folur për të ardhmen pas një vizite në institutin Neymar Jr. në Sao Paulo.
Agjenti i Ronaldos thyen heshtjen për ofertën e Juventus Agjenti i Ronaldos ka folur për herë të parë pas spekulimeve të shumta që e lidhin portugezin me një kalim të Juventus.
19 vjet bashkë, çifti i njohur thyen heshtjen pas thashethemeve për ndarje Prej disa ditësh mediat shkruajnë për një krisje të marrëdhënies së çiftit Beckham. Si për t`i vënë kapak gjithë fja
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit Prokuroria Themelore në Gjakovë deri tash nuk ka asnjë pistë hetimi rreth vdekjes së aktorit 23-vjeçar, Art Kurti. K
Rama thyen heshtjen për Xhafajn: S’jemi të gjithë njësoj Kryeministri Edi Rama ka thyer heshtjen për herë të parë dhe ka vendosur të flasë për skandalin ku është përfshirë mini