999 rezultate për

hasan

Fatma Methasani bjonde? Nëse nuk e imagjinoni dot shihni këtë foto (FOTO LAJM) Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Al
Skandali që "fundos" policinë, i paraburgosuri që vrau veten vuante nga skizofrenia Emisioni “Stop” në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e Bilbil Hasanit, i cili u vetëvar në burg në dhjetor 201
Në shënjestër të OFL-së, kush është Elidon Kotorri i cili vrau 3 persona në 2000 Elidon Kotorri është një nga emrat që sot OFL-ja i ka dërguar kërkesën për verifikim të pasurisë. Elidoni është një n
Aksidentohen nënë e bir në Lezhë, nisen me urgjencë drejt spotalit të Traumës Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Lezhës. Nënë e bir kanë mbetur të plagosur pas përp
Bilbil Hasani u vetëvar në qeli, vëllai: Vuante nga probleme mendore, Bilbil Hasani, 43 vjeçari që u vetëvar në burgun 313 është ndaluar në 8 dhjetor, pasi është akuzuar se ka vjedhur një po
Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah. Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio
E rrëmbyen gabimisht nga Kosova, por duke qenë se e kishin aty gjykata i jep 8 vite burg mësuesit turk “A jeni ju Hasan Hüseyin Demir?”, e ka pyetur zyrtari i Policisë së Kosovës profesorin e kimisë të shkollës “Gylistan”.
Në prag të lindjes së bebit, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit (FOTO LAJM) Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej. Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë. Mirëpo ky te
Xhaxhai me nipin u zunë për pronën, parandalohet ngjarja e rëndë Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme nga Policia. Bëhet fjalë pë rnjë konflikt pronësie mes xhaxhait
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet "informatori" Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar nga burgu Hasan Kanaçin, punonjësi i kargos që
Shkarkimet në Komisariatin e Librazhdit, kush janë drejtuesit e rinj Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky
Ekzekutuan policin malazez, jepet vendimi për të moshuarën shqiptare dhe 2 djemtë Tre pjesëtarë të një familjeje shqiptare që ekzekutuan policin malazez, Milutin Lekoviç, janë lënë 30 ditë në paraburgim
Baba i një vajze 10 vjeçare, ky është polici që eliminuan shqiptarët (FOTO LAJM) Policia malazeze ka arrestuar dy vëllezërit Luan dhe Lulëzim Hasanaj si dhe nënën e tyre Nure Hasanaj pasi dyshohet të k
Do eliminonin dhe policin tjetër, detaje të reja për familjen nga Kopliku që ekzekutoi efektivin malazez Mediat malazeze kanë zbuluar detaje të reja nga vrasja e efektivit. Sipas medias Vijesti, e cila sot ka publikuar një
Pamjet, kush janë vëllezërit shqiptarë dhe e ëma që vranë policin në Mal të Zi Tre shqiptarë janë arrestuar pasi ekzekutuan me armë zjarri policin malazez Millutin Lekoviq, gjatë kalimit të kufirit.
Eliminuan policin malazez, zbulohet emri i nënës dhe djemve Tre shtetas shqiptarë mësohet të kenë eliminuar me armë zjarri policin e Malit të Zi Millutin Lekovi. Ngjarja ka ndod
Hasan Lika flet hapur: Ka ndërhyrje nga presidentët Hasan Lika është një ndër trajnerët që e njeh shumë mirë futbollin në Shqipëri. Gjatë karrierës së tij si teknik, Lika k
Cara kërkon fëmijët, Hasani sot do mbushte 18-vjeç, dëshmia rrënqethëse e të afërmit Mëngjesin e sotëm vijon kërkimi për të shpëtuar personat e mbetur nën rrënoja në Thumanë. Një nga familjarët e personave
Nuk do e njihni, nuri i shtatzanisë e ka ndryshuar komplet Fatma Methasanin (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Fatma Methasani po jeton ditët e saj më të bukura në pritje për t’u bërë nënë p
Zbulohen emrat e grave dhe fëmijëve shqiptarë në kampin Al Hawl në Siri Ditët e fundit ka ndodhur një zhvillim i ri që lidhet me gratë dhe fëmijët shqiptarë në kampin Al Hawl në Siri. Në ku