999 rezultate për

hapje

Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit: Kjo shenjë do të marrë lajme jo të mira në punë Dashi Sot dita mbart nje veshitresi qe e shkaktoni vete kryesisht ne nje ceshtje ligjore e pune. Do arrini ne nje sit
S'kishte maskë, policia në Kosovë rreh brutalisht qytetarin në sy të fëmijëve (VIDEO) Një burrë është dhunuar mbrëmjen e djeshme në mes të Prishtinës pasi nuk kishte vendosr maskën me qëllim parandalimin e
Klubet italiane insistojnë, kërkojnë hapjen e stadiumit për 1000 tifozë Pavarësisht se dekreti i ri i masave anti-Covid në Itali nuk lejon hapjen e stadiumeve për tifozët para datës 7 tetor, k
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Deputeti i PS për hapjen e kazionove: Ai që ka për të luajtur do luajë Deputeti i Partisë Socialiste Alket Hyseni i ftuar në studion e Abc News thotë se lejimi i hapjes së lojrave të fatit, a
ZYRTARE/ FSHF shtyn hapjen e fillimit të kampionatit (FOTO LAJM) FSHF në një njoftim zyrtarë të minutave të fundit ka deklaruar se do të shtyjë datën e fillimit të Kategorisë Superiore.
Rama zbulon kushtin e vetëm për hapjen e listave 100% Në fjalën e tij të parë për këtë sesion parlamentar, kryeministri Edi Rama u shpreh se përmes komisionit të ligjeve dhe
Apel i fortë i Ministrisë së Shëndetësisë për hapjen e shkollave Në deklaratën e sotme MSH apeloi për një kujdes të shtuar të qytetarëve, veçanërisht pas nisjes së shkollave. ” Minis
Edhe palestinezët kundër hapjes së ambasadave të Kosovës dhe Serbisë në Jerusalem Pas Ligës Arabe, edhe Qeveria e Palestinës ka reaguar pasi Kosova dhe Serbia morën vendim për të hapur Ambasadat e tyre
Ambasada greke në Tiranë bën njoftimin e rëndësishëm: Pezullohet dhënia e vizave në të gjitha konsullatat Ambasada greke në Tiranë ka bërë me dije se ka pezulluar procesin e dhënies së vizave. Shkak është bërë sipas saj, ma
Situata nga Covid-19, Greqia diskuton të shtyjë hapjen e shkollave Qeveria greke po diskuton mundësinë e shtyrjes së hapjes së shkollave. Ministrja e Arsimit tha se, megjithëse ka një
Gjobitet një tetër pronar lokalesh, policia bën apelin e rëndësishëm Pronari i një restoranti në Tiranë është gjpbitur me 1.000.000 lekë pasi kishte organizuar një dasëm, në kundërshtim me
Pipero parashikon sesi do të jetë situata e Covid në vjeshtë: Jam dakord për hapjen e shkollave! "Ky është lajmi më i mirë i mundshëm i marrë në këtë situatë sa i përket hapjes së shkollave, kam qenë dhe jam partizan
Plani për hapjen e shkollave, si do të bëhet mësimi në kushte pandemie Në pilotimin e parë për hapjen e shkollave më 18 maj për maturantët, ekspertët e Shëndetit Publik hartuan protokollin e
Hoti: Shtatori i vështirë, 400 mijë nxënës e studentë në rrugë, rrezik i madh për përhapjen e COVID-19 Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se nga shtatori Kosova do të jetë edhe më e rrezikuar nga koronavirusi. Hoti në R
OBSH zbulon fajtorin: Të rinjtë po nxisin përhapjen e pandemisë Koronavirusi po përhapet nga persona të moshave, 20, 30 dhe 40-vjeçare, shumica e të cilëve nuk e dinë se janë të infekt
"Do hapen", Rama ka një përgjigje për vitin e ri shkollor Edhe kryeministri Edi Rama njoftoi sot se shkollat do të rihapen në shtator, pavarsisht se koronavirusi është ende nëpër
Qeveria e Kosovës vendos hapjen e kufijve me vendet fqinje Ndonëse shifrat janë në rritje sa i takon të infektuarve dhe viktimave si pasojë e koronavirusit, qeveria e Kosovës ka v
Qeveria miraton vendimin për hapjen e kufijve shtetërorë me vendet fqinje Qeveria e Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës, ka mbajtur mbledhje korr
Organizoi dasmë me flamur, biznesmeni merr gjobën e majme Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë, pronarin e një restoranti dasmash, pasi shkeli rregulla për paran