999 rezultate për

hamilton

Hamilton fiton në Bahrein falë një paraqitje perfekte Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Bahrein falë një paraqitje perfekte, por edhe falë gabimeve të rivalëve.
Qeni i Hamilton, fiton 700 euro në ditë Është i racës bulldog dhe quhet Roscoe. bëhet fjalë për qenin e kampionit të botës në Formula 1, Lewis Hamilton që është
Qeni i Luis Hamilton fiton 700 euro në ditë Është i racës bulldog dhe quhet Roscoe. bëhet fjalë për qenin e kampionit të botës në Formula 1, Lewis hamilton që është
Njihuni me shtëpinë luksoze në Manhatan të Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Luis Hamilton pilitoi britanik 5 herë kampion bote në Formula 1 njihet për jetën luksoze që bën. Ai ka blere një shtëpi
Schumacer ka parë nga TV Luis Hamilton Gjendja e 5-herë kampionit të botës në F1 është akoma mister që pas atij aksidenti të tmerrshëm në 29 dhjetor 2013. T
Merret "peng" Luis Hamilton, ky është autori (VIDEO) Piloti britanik i Formula 1, ëhstë marrë "peng" nga miku i tij Will Smith. Videoja gazmore është shpërndarë në rrjet
Hamilton triumfon në ‘’Abu Dhabi’’ Luis Hamilton me Mercedezin e tij arrin një sezon mahnitës duke fituar garën e cmimit të madh të ‘’Abu Dhabit’’ në Formu
Hamilton nga një kërkesë të veçantë për djalin e Schumacher Kampioni i botës në Formula 1, Lewis Hamilton ka theksuar se dëshiron shumë që të garojë së bashku me djalin e Michael S
Hamilton me fjalë të mëdha për Schumacher Kampion i botës në Formula 1, Luis Hamilton ka theksuar se atë nuk duhet të krahasojnë kurrsesi me shtatë herë kampionin
Luis Hamilton fiton titullin e pestë në Formula 1 Ka përfunduar gara e Çmimit të Madh të Meksikës dhe fituesi sihte piloti Maks Vershtapen. Piloti i Red Bull bëri një gar
Hamilton: Duhet të evitoj ndonjë incident në start Piloti i Mercedez Benz, Luis Hamilton tha në prag të çmimit të madh të Meksikës se e rëndësishmja është të shmangi ndonj
Verstappen kërcënon Hamiltonin Piloti holandez Max Verstappen ka theksuar se në garën e radhës duhet të pozicionohet në vendin e parë duke i hapur “luf
Hamilton me këmbë në tokë Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton është optimist sa i përket garës për Çmimin e Madh të Amerikës që do të mbahet në Au
Befason Hamilton, mbron rivalin më të madh Lewis Hamilton është shumë pranë fitimit të titullit kampion bote në Formula1. Britaniku i ka befasuar të gjithë me dekl
Hamilton: Nuk kam rival me këtë makinë Kampioni i botës në Formula 1, Lewis Hamilton deklaroi pas fitores në CCmimin e madh të Japonisë së ndihet shumë i lumtu
Hamilton bën ligjin në Japoni Britaniku Lewis Hamilton po afrohet gjithnjë e më tepër me titullin kampion në Formula 1. Kampioni i Botës në fuqi korri
S’i të qetësoni bebin tuaj me vetëm 3 lëvizje E quajnë pëshpëritësi i bebeve ose ylli pediatrik në YouTube. Udhëzimi i thjeshtë i mjekut për qetësimin e një fëmije që
Hamilton triumfon në Sochi Lewis Hamilton ka hedhur një tjetër hap drejt titullit të 5-të kampion në Formula 1, teksa ka triumfuar në Çmimin e Madh
F1, Hamilton fiton në Singapor Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Singaporit dhe e çon në +40 pikë avantazhin e tij ndaj Sebastian Vettel në kla
Hamilton mposht Ferrarin në shtëpi, fiton Çmimin e Madh të Italisë Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Italisë pasi la pas Ferrarin pikërisht në shtëpinë e kësaj makine italiane.