999 rezultate për

grupin

Ndeshje për "jetë a vdekje" Liverpool-Napoli Grupi C u konsideria si grupi ferrit kjo për arsye se ishin tre skuadra të mëdha si PSG, Liverpool dhe Napoli, shkruan A
Interi sot ndaj PSV-së, mungon Vecino Nainggolan e nis nga stoli Sot në orën 21:00 në mbrëmje Interi do të përballet në San Siro ndaj holandezve të PSV-së të cilët luajnë thjesht për s
Sot "Liga e Kampioneve", Interi kërkon mëshirë nga Barcelona Sot në mbrëmjë do të luhet ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në Uefa Champios League. Interi do të presë PSV-në në S
Labi dhuron 3 mijë euro për Grupin e Kumanovës Në shenjë solidarizimi me anëtarët e grupit ‘Kumanova’ të cilët janë futur në grevë urie, deputeti i AKR-së, Labinot Tah
U19: Rusia e Greqia në grup, ndeshje të vështira për Kosovën dhe Shqipërinë Shqipëria U19 ka mësuar kundërshtarët dhe do të ketë një derbi me Greqinë. Kuqezinjtë janë në grupin 4, ku janë të përfs
Kosova në Grupin A, shikoni çfarë shkruajnë mediat serbe Ditën e sotme në Dublin të Irlandës është hedhur shorti i kampionatit europian “Euro 2020” dhe skuadra e Kosovës ka rënë
Euro 2020, Shqipëria sfidon Francën, Kosova ndez Ballkanin Në Dublin të Irlandës,është hedhur shorti i Euro 2020 per fazën e grupeve të eliminatoreve, ku 55 Përfaqësueset europian
E FUNDIT/ Shqipëria në grupin e "ferrit" Po hidhet në Dublin shorti i eliminatoreve për europianin ‘Euro 2020’. Kombëtarja Shqiptare ka rënë në Grupin H ku ja
Mbappe dhe Neymar, gati për përplasjen me Salah dhe Firminho Sot në mbrëmje duke nisur prej orës 21:00 do të luhet supersfida PSG-Liverpool e vlefshme për grupin C. Të dyja skuadrat
Ja si festojnë futbollistët e Kosovës, kalimin në fazën Play Off (VIDEO) Kombetarja e Kosovë s arriti dje të mposhtë 4-0 Azerbaxhanin në stadiumin Fadil Vokrri, duke siguruar vëndin e parë
Sot në 15:00, Supersfida England-Croatia Edhe pak orë na ndajnë nga sfida midis Anglisë dhe Croacisë në Ëembli. Sfidë e vlefshme për grupin 4 të divizionit A.
Sot supersfida Italy- Portugali, pa Cr7 Sot në mbrëmje në 20:45 do të startojë supersfida Italy-Portugali në stadiumin San Siro të Milanos. Në këtë sfidë së
Holanda sfidon kampionët e botës Kombëtarja e Holandës do të presë sonte në mbrëme në shtëpi kampionët në fuqi të botës, Francën. “Tulipanët” do të kenë
55 vite burg për grupin "Shullazi", çfarë ndodhi në seancën maratonë Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar ditën e djeshme me 55 vjet burg pesë anëtarët e grupit të Emiljano Shullazit. Vendi
Nga futbolli te muzika, ish-ylli i Juves dhe Interit formon grupin e rrokut Mund të duket e çuditshme, por është e vërtetë. Ish-sulmuesi i skuadrës së Interit, Romës dhe Juventusit, Diego Pablo Os
Cavani: Nëse humbasim ndaj Napolit vështirë se do kalojmë grupin Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Edinson Cavani ka pranuar se “nëse ata humbasin në Napoli do të jetë e vështirë që ti ka
Gjykata merr vendimin për grupin e Jurgen Mollës, sa vite u dënuan Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin për të ashtuquajturën banda e Jurgen Mollës. Në përfundim të procesit trup
Shqipëria rikthehet tek fitorja, triumfon ndaj Azerbajxhanit Shqipëria U-17 ka arritur të mposht mrezultatin minimal 1-0 skuadrën e Azerbajxhanin, ndeshje e vlefshëm për Grupin 8 të
Deputetët që sakrifikuan formojnë grupin e ri parlamentar Deputetja Elizabeta Kançevska Milevska do të jetë koordinatore e grupit të ri parlamentarë, ka njoftuar kryetari i Kuven
Ministria pubikon listën, në cilin qytet ndodhin më shumë krime? Një analizë e Ministrisë së Drejtësisë mbi veprat penale në vend arrin në përfundimin se është Durrësi qyteti me nivelin