999 rezultate për

grope

Berisha: Vendimi për SHQUP nuk u fsheh, ai nuk zbardhej pa dekretin e Presidentit Kryeministri në detyrë Sali Berisha përgëzoi sot administratën tatimore dhe doganat për planin në realizimin e të ardhur
Durrës, 12-vjeçari mbytet në lumin Erzen Një 12-vjecar humbi jetën mesditën e së martës i përpirë nga një gropë thithëse teksa lahej në ujërat e lumit Erzen. Sip
Kinë, 62-vjeçari shpëton për mrekulli nga balta (FOTO-LAJM) Një 62-vjeçar kinez ka shpëtuar për mrekulli edhe pas rënies në një gropë me baltë dhe llum në zonën e Sichuan në Kinë.
Mehmeti: Sebia po fiton nga dialogu, Kosova ende në gropë Serbia është duke fituar nga dialogu, ndërsa Kosova ka mbetur në gropë. Kështu është shprehur publicisti i njohur shqipt
Rama: Mungesa e një modeli zhvillimi e ka kthyer ekonominë në gropë thithëse Gjendja e ekonomisë shqiptare, ka qenë kryefjalë e mbledhjes së sotme të grupit parlamentar të PS-së. Kreu i PS-së u shp
Kjo gropë shitet për 24 milion dollarë (FOTO LAJM) Njëra ndër gropat më të thella në botë e quajtur "Dean's Blue Hole" në Bahamas është nxjerr në shitje për një çmim prej
Bie aksidentalisht në një gropë me ujë, vdes 10 vjeçari Një fëmijë 10 vjeçar ka humbur jetën gjatë ditës së sotme pasi ka rënë aksidentalisht në një gropë me ujë. Ngjarja e rën
Kinë, autobusi bie në gropë (FOTO-LAJM) Një autobus ngeli i bllokuar në një grope që u hap papritur në rrugën pranë një kantieri në Nanjing të Kinës. Nga akside
Makina bie në gropë, 49-vjeçarja shpëton për mrekulli (FOTO-LAJM) Një grua 49-vjeçare ka arritur të shpëtojë pasi ka rënë në një gropë 12 metra të thellë, ngjarje kjo e ndodhur në Brookl
Gropë e frikshme në rrugë, mbijeton foshnja Një foshnje së bashku me tre persona të tjerë të cilët kishin rënë brenda një gropë në rrugë kanë mbijetuar në aksidenti
Tirana nuk mund të bëhet një gropë thithëse demografike ku të mbytemi të gjithë Deri sa banorë mund të mbajë Tirana? Në një mbledhje para nja dy vjetësh të Kë
Falcao i bën "gropën" Villareal (VIDEO) Villareali dhe Sporting Gijon do luajnë sezonin e ardhshëm në Segunda Divison. Skuadrat u mundën dje në javën e fundit t
Ndalohet fluturimi i avionëve mbi këtë gropë Mbi këtë gropë ndalohet fluturimi i avionëve dhe helikopterëve për shkak të aksidenteve që mund të shkaktohen nga rrjedh
Gropa që të fut frikën në palcë (FOTO LAJM) Kjo gropë në Suedi është hapur papritur dhe ka mbjellë frikë te banorët që jetojnë përreth. Gropa ka një madhësi prej 20
Guardiola i bën gropën vetes, stërvitet në qëndrën e Inter Ashtu siç dihej, Barcelona do të rikthehet në Spanjë, vetëm pas përfundimit të grevës së përgjithshme të transportit që
Grope e thelle dhe e ngushte nga Kim MEHMETIMaqedonia mbetet vend ku ndërtohet e kaluara e popullit maqedonas dhe gropë e thellë dhe e
Lezhe, mbyten dy femije ne nje grope uji Një 12-vjeçar nga Lezha është gjetur i mbytur sot në një kanal uji. Ngjarja e rënd&