999 rezultate për

griezmann

Griezmann e pranon: Num më zinte gjumi duke menduar për ofertën e Barcelonës Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, e pranon se nuk mund të flinte mirë gjatë kohës që Barcelona e kërkonte
Griezmann: Të refuzoja Barçën ishte vendimi më i vështirë në karrierën time Antoine Griezmann e ka pranuar se vendimi më i vështirë në karrierën e tij ka qenë momenti kur ka refuzuar kalimin në Ba
Griezmann: Ky është vendimi më i vështirë i karrierës Antoine Griezmann është kthyer në një hero për klubin e Atletico Madridit. Ai vendosi që të rinovoi kontartën e tij
Ish-lojtari i Atleticos: Griezmann nuk është në nivel me Mesin dhe Ronaldon Antoine Griezmann është një nga lojtarët më të mirë të momentit, por duket se francezi tashmë e ndjen veten në të njëjti
Griezmann u mbyll gojën kritikëve: S’e bëra për para Antoine Griezmann mekaton e verës që lamë pas, ka qënë një nga objektivat kryesorë për të kaluar te Barcelona por ai zgj
Griezmann do Champions-in, Ramos "shpërthen" ndaj tij Antoine Griezmann kohët e fundit është bërë pretagonist i mediave sportive për shkak të disa deklaratave që ai ka bërë.
Godet sërish Griezmann, kërkon këtë trofe Antoine Griezmann padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në botë. Këtë e ka vërtetuar në Botërorin e Rusisë p
Griezmann kërkon "Topin e Artë": Jam si Messi e Ronaldo Antoine Griezmannn është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë të momentit. Këtë ai e ka vëretëtuar ne
Moment qesharak, Griezmann i heq tutat mesfushorit kundërshtar (VIDEO) Franca dhe Holanda u ndeshen me njëra-tjetrën në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Gjelat fituan 2-1 ndaj Tulipan
Griezmann: Nëse Beckham më do në skuadër, atëherë unë do të shkoj Antoine Griezmann para disa ditësh ka hënë një intervistë për të përditshmen franceze “L’Equipe” ku ka pohuar se të refu
“Griezmann meriton Topin e Artë” Shoku i skuadrës në Atletico Madrid dhe i Francës, Lucas Hernandez mendon se Antoine Griezmann e meriton Topin e Artë.
E FUNDIT / Real Madrid është e gatshme të paguaj 200 milionë euro për Griezmann Ylli francez, Antoine Griezmann, vazhdon të mbetet lojtari më i kërkuar i rivalëve të Atletico Madridit, Real Madridit,
Ky lojtar shpallet Futbollisti i Vitit në Europa League (FOTO LAJM) Ditë e djeshme UEFA shpalli, Luka Modric si lojtarin e viti, ndërsa sot ka kurorëzuar francezin, Antoine Griezmann si lo
Habit Griezmann: Te Atletico harrojeni lojën e bukur Atletico Madrid edhe pse e ka fituar ndeshjen e tyre të fundit të javës së dytë në La Liga kundër Rayo Vallecanos (1-0)
Griezmann i "mbuluar" me ar! A do e fitojë edhe Topin e Artë? Superkupa Europiane është trofeu më i freskët, që tani shkëlqen në listën e triumfeve të Antoine Griezmann. Ky sukse
Griezmann tallet keq me Ramos dhe Real Madridin (FOTO LAJM) Atletico Madrid mbrëmjen e djeshme kanë mundur bindshëm Real Madridin dhe janë kurorëzuar si kampionët e Superkupës së E
Kjo është aryeja pse Griezmann nuk u largua nga Atletico Antoine Griezmann vitet e fundit është shëndërruar në një nga futbollistët më të kërkuar nga gjigantët e Europës. Ma
Simeone: Griezmann do e fitoj Topin e Artë Diego Simeone beson se Antoine Griezmann është në rrugën e duhur për ta fituar Topin e Artë. “Topi i artë është një v
Ish-ylli i Barcelonës flet për Griezmann: Do të fitojë Topin e Artë Gara për ta fituar Topin e Artë 2018 është ndër më të hapur në disa vitet e fundit dhe Antoine Griezmann është në mesin
Griezmann nuk mjaftohet me Kupën e Botës, kërkon një "trofe" tjetër (FOTO LAJM) Pas fitimit të Botërorit skuadra e Francës është bërë frymëzim për një argjendari në Los Angeles, SHBA. Kjo argjendar