999 rezultate për

gostivarit

Bejta premton ta bëjë Gostivarin qytetin më të pastër në Maqedoni Gjelbërim, kujdes për të moshuarit, konkretisht Qendër për të moshuar, ujë për gjithë Gostivarin, si dhe menaxhim me dep
Taravari: Bejtja ka dështuar në mandatin e tij Gostivari ka nevojë për ndryshime. Nëse jam një votë para Asafit shpresoj se do të marr përkrahjen e tij, por edhe nëse
Bejta synon që Gostivari të jetë destinacion kombëtar Kryetari i Komunës së Gostivarit, njëkohësisht kandidat, z. Nevzat Bejta, tha se synon që Gostivari të jetë destinacion
Habit kandidati për kryetar komune: Gostivari ka qentë më të bukur në Europë (VIDEO) Në debatin me Jeta Xharrën mes kandidatëve për kryetar Komune të Gostivarit, gazetarja pati një pyetje edhe për problemi
Iseini: Do kujdesemi për Gostivarin si sytë e ballit Koalicioni Aleanca për Shqiptarët (RDK dhe UNITETI) në axhendën e takimeve elektorale këtë herë ishin në fshatin Debresh
Bejta: Më shumë decentralizim, ekonomi dhe punësim (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Gostivarit, njëkohësisht kandidat, Nevzat Bejta, zhvilloi sot takime me banorë të lagjes Beg të qy
Iseini nga Gostivari zotohet për realizimin e programit brenda 100 ditëv RDK dhe Uniteti që e përbëjnë Aleancën për Shqiptarët prezentuan platformën zgjedhore para banorëve të Lagjes Xhamixhit
Shpat Iseini: Do luftojmë për interesat e të gjithë qytetarëve të Gostivarit Aleanca për Shqiptarët (RDK dhe UNITETI) mbrëmë vazhdoi takimet në fshatin Çegran të Gostivarit. Në hapjen e shtabit mor
Shpat Iseini: Ta çlirojmë Gostivarin nga ky izolim dhe pengmarrje 20 vjeçare Aleanca për Shqiptarët (RDK dhe UNITETI), vazhdojnë me takimet dhe hapjen e fushatës elektorale në vend, ku sot ishin në
Taravari: Jam i vetmi që mund ta mposht Nevzat Bejten Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në komunën e Gostivarit Arben Taravari në një intervistë për lajm.tv shprehet se pse
Bejta të rinjve: Ju jeni arsyeja e Gostivarit të Nesërm Kandidati për Kryetar komune nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, sonte iu bashkua rinisë në cere
Shpat Iseini: Do ta kthejmë atë që i ka munguar Gostivarit për 50 vite Mbrëmë në Gostivar, Aleanca për Shqiptarët (RDK - Uniteti) mbajtën konventën e tyre parazgjedhore nën moton "E vërteta p
Taravari kopjon kryetarin e Gostivarit Bejta fjalë për fjalë Në një intervistë për agjencinë e lajmeve INA, kryetari i Komunës në Gostivar Nevzat Bejta ishte pyetur për arsyen e rik
I dyshuari për vrasjen në Gostivar dorëzohet në polici Një 38-vjeçar është paraqitur në stacionin e policisë në Çair duke thënë se është vrasësi i gruas S.R.(27) dje në Gostiv
Taravari: Gostrivarin e kam të sigurt! Ministri I Shëndetësisë Arben Taravari, ka deklaruar se nuk tërhiqet nga gara për kryetar të Gostivarit, edhe përkundër
Luljeta Aziri bartëse e listës për këshillin e komunës së Gostivarit nga Aleanca për Shqiptarët Luljeta Aziri do të jetë bartëse e listës për këshillin e komunës së Gostivarit të Koalicionit Aleanca për Shqiptarët.
Tetovari gjendet i vdekur në një hotel në dalje të Gostivarit Një person është gjetur i vdekur në një dhomë hoteli në dalje të Gostivarit. Nga policia informojnë se personi në ho
Nevzat Bejta i bindur për fitoren e mandatit të tretë në Gostivar Nevzat Bejta kryetari aktual i Komunës së Gostivarit dhe kandidati për një mandat të tretë nga rradhët e BDI-së shprehet
Taravari: Sondazhet tregojnë se jam para Nevzat Bejtës Ministri aktual i Shëndetësisë në Maqedoni, Arben Taravari ka rrëfyer disa informacione rreth kandidimit të tij për krye
Djali i dëshmorit të ngjarjeve të Gostivarit, Shpat Iseini kandidat për kryetar të komunës së Gostivarit RDK dhe UNITETI bashkarisht kanë vendosur që të përkrahin zyrtarisht iniciativën e rinisë së Gostivarit për të kandiduar