999 rezultate për

golemi

Mero Baze nuk kursehet, sulmon Majkon dhe e quan hipokrit: U struk në vilën e Golemit! "Më shumë ra në sy hipokrizia e tij pas betejës dhe shkopi magjik që ka paska shpikur për zgjidhjen e krizës..." Gaze
EMRI/ Aksident në mbikalimin e Golemit, përplaset shefi i qarkullimit Një automjet i policisë është aksidentuar ditën e sotme nga një 20 vjeçar në mbikalimin e Golemit. Mësohet se Xhoi Tresa
I bëri gjëmën 5 marketeve në Golem, arrestohet 18 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 18 vjeçar i dënuar edhe më parë për vjedhje. A. L, 18 vjeç, banues në Shijak, ësht
Aksident në Plepa-Kavajë, një i vdekur Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Plepa-Kavajë, në afërsi të urës së Golemit. Si pasojë ka m
Përfundon procesi i numërimit në Gjirokastër Ka përfunduar procesi i numërimit në bashkinë e Gjirokastrës. Në këtë bashki kandidonte i vetëm ish-deputeti i PS, Fl
Haradinaj tregon muskujt nga Durrësi (FOTO LAJM) Ndërsa në Kosovë, Presidenti Hashim Thaçi po ngatërron diçka me kufijtë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdo
Zbulohet identiteti i burrit që u nxorr i vdekur nga deti në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në plazhin e Golemit në Durrës, ku një burrë i moshuar është nxjerrë i paje
Sot i jepet lamtumira e fundit për ish-deputeten e PD-së Mjekja e njohur Rushen Golemi është ndarë nga jeta. Homazhet në nder të saj do të zhvillohen ditën e sotme në ambjent
Paralajmërimi i frikshëm: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam I ftuar në emision "360 Gradë", ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka paralajmëruar për një situatë alarmante në r
LAJMI I FUNDIT/ Mbytet një person në plazhin e Golemit Një tjetër pushues ka humbur jetën në plazhet shqiptare këtë verë. Mësohet se rreth mesditës ka humbur jetën duke u
Dëshmia tronditëse e gruas së turistit që u mbyt në Golem: Piu alkool dhe u fut në det Policia ka njoftuar se një 66-vjeçar ka ndërruar jetë në pazhin e Golemit. Nga të dhënat e para dhe dëshmisë së dhën
Dalin rezultatet e para në Gjirokastër, ja sa vota marrin PS, LSI e PD Dalin rezultatet e para në Gjirokastër, ja sa vota marrin PS, LSI e PD Kane dalë edhe rezultatet e para të numërimit të
Krizë politike? Shikoni si argëtohet ambasadori Lu (FOTO LAJM) Ambasadori amerikan, Donald Lu duket se nuk po e përjeton fare me tension krizën politike në Shqipëri. Ai është fotog
Vjedhja e Bankës së Shqipërisë, dy vjet burg për Elivar Golemin Gjykata e Tiranës e ka dënuar me dy vjet burg, ish-Inspektoren e Përgjithshme të Bankës së Shqipërisë, Elivar Golemi li
DENONCIMI/ "Banda e Elvis Rroshit shkatërron plazhin e Golemit!" Ish-kryeministri i vendit , Sali Berisha, përcjell shqetësimin e qytetarëve ‘dixhital’. Së fundmi ai ka postuar një stat
PD: Klientelizmi i Ramës lejon ndërtimin në bregdetin e Golemit PD me anë të deputetit Gent Strazimiri denoncoi dhënien, sipas saj, të një lejeje ndërtimi në Golem, ku do të shkatërroh
Nis pastrimi i plazhit të Golemit Në Golem ka nisur pastrimi i bregdetit nga inertet. Plazhet do të pastrohen nga punëtorë sezonalë, banorë të komunitetev
Rrëzohet kërkesa e Golemit për veçim të dosjes Sot Gjykata e Tiranës nisi gjyqin për Elivar Golemin, ish kryeinspektoren e Bankës së Shqipërisë. Golemi përsëriti edhe
Former Inspector General of BoA, Golemi released from prison The High Court has acquitted the former Inspector General Elivar Golemi. The court ruled that Golemi will have to re
Bank theft, Golemi to remain in prison The Court of Appeal decided today not to change the decision given by the Court of Tirana for former inspector general o