999 rezultate për

goje

Naftëtaret e Ballshit shpërthejnë në lot: Ku është Braçe që hapte gojën "yyy" Përfaqësueset e PD, Oriola Pampuri dhe Dhurata Çupi kanë udhëtuar drejt Ballshit për të folur nga afër me naftëtaret që
Truku që duhet të dini për të fjetur sa më shpejt Shpesh, ndodh që të mos jeni në gjendje të flini shpejt, apo të bëni një gjumë të qetë gjatë natës. Por, për këtë ekzist
Plagosi 54 vjeçarin për një fjalë goje, vihet në pranga i shumëkërkuari Një 53 vjeçar i shpallur në kërkim për dy vepra penale është arrestuar nga policia. Forçat e posaçme “Shqiponjat” në
3 taktika manipuluese që përdorin miqtë toksikë për t'ju mbyllur gojën Jo të gjithë miqtë vijnë në jetën tonë si burim paqeje dhe gëzimi, në fakt disa do tentojnë "të mbjellin" krejt të kundë
Krimin e dyfishtë në Malësi të Madhe e zbuloi prifti, bindi babain e autorit të tregojë kufomat Prifti i fshatit, i cili ka marrë pjesë në operacionet e kërkimit të Vilson Cutajt dhe Klement Pepajt, i ka kërkuar Rrok
Sara publikon foton epike, çfarë do t'i mungojë pas shtatzënisë (FOTO LAJM) Prej muajsh Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë vendosur në qendër të mediave pas lajmit se do bëhen prindër për herë të parë
Ramos nuk flet me Ronaldon? Postimi i spanjollit i mbyll gojën të gjithve Mediet në Spanjë gjatë ditës së djeshme para miqësores mes Portugalisë dhe Spanjës raportuan se Sergio Ramos dhe Cristan
Rama i kërkon zyrtarisht sqarime Serbisë: Nuk toleroj asnjë gojështurur! Ministria e Jashtme ka biseduar me ambasadorin serb në Tiranë, pas deklaratave të ministrit të jashtëm serb, kundrejt Sh
"Vrasësit janë në Beograd", Rama ministrit serb: Gojështhurur e mendje errët Kryeministri Edi Rama iu përgjigj sërish ministrit serb të Mbrojtjes, Aleksandër Vulin pas deklaratave të tij për Shqipë
Plagosi 19 vjeçarin për një fjalë goje, arrestohet 16 vjeçari Një 19 vjeçar u plagos sot me thikë në Kamzë pasi u godit nga një 16 vjeçar. Përvec autorit, procedohet penalisht edh
Shqiptarja nga Shkupi që dikur ishte yll i futbollit, sot mezi siguron kafshatën e gojës Ish-futbollistja legjendare dhe ish-kapitenia e reprezentacionit të Maqedonisë në futboll për femra, Shyret Braimi nga Ç
A e dini se vendosja e lapsit në gojë ju bën të lumtur? Ne mund të lumturohemi, duke buzëqeshur më shumë, sugjerojnë psikologët. Pavarësisht sesa të stresuar jemi, ne mund ta r
Ja gjërat që bën një burrë kur ju do çmendurisht Sipas psikologëve dhe terapistëve të marrëdhënies në çift, ekzistojnë disa sjellje të caktuara të cilat tregojnë ndjenja
Pse një laps në gojën tuaj mund t'ju bëjë më të lumtur Ne mund të bëhemi më të lumtur duke buzëqeshur më shumë, sugjerojnë psikologët. Pavarësisht nga shumë faktorë stresue
Spiropali i kthehet ashpër Hajdarit: Mbaj gojën! Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali i është përgjigjur ashpër Rudina Hajdarit duke i kërkuar që të bëjë kujdes me deklara
Deputetët shthurin gojën: Dëgjo këtu ti p*derast! (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur gjatë mbledhjes së komisionit për Integrimin Europian. Në momentin që kryeta
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
"Dridhet" Bayerni, Lewandowski mund të mungojë në finalen e Superkupës Robert Lewandowski mund të jetë mungesa e madhe e Bayern Munich. Bayern Munich do të përballet me Sevillan në finalen
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje Spartak Beqaraj 45 vjeç u plagos ditën e sotme në Astir me armë zjarri. Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën
Gjermania: Nuk është në interesin e Bullgarisë të pengojë anëtarësimin e Shkupit në BE Gjermania, që kryeson Presidencën e Bashkimit Evropian, vlerëson se problemet mes Bullgarisë dhe Maqedonisë së Veriut nu