999 rezultate për

goditur

Tërmeti trondit sërish Shqipërinë Një tjetër tërmet ka tronditur vendin. Burimet bëjnë me dije se një tërmet me magnitudë 3.7 ballë i shkallës righter
Me qindra, sa tërmete kanë goditur Shqipërinë që nga 26 nëntori Shqipëria vijon të lëkundet, që prej mëngjesit të 26 nëntorit, kur u regjistrua tërmeti më i fuqishëm i dekadave, me mag
Shqiptari nga Kosova lëshon 8 banesa në Durrës për familjet që mbetën të pastreha Kosovari, Zymer Sefaj ka njoftuar se familja Sefa lëshon tetë banesa në Durrës për familjet që mbetën të pastreha si rez
Të riut në Elbasan i del situata jashtë kontrollit, rreh mjekun Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32-vjeçar pasi në gjendje të dehur ka goditur një mjek. Shtetasi A. K., banues n
Aksident tragjik në Itali, ndërron jetë 25-vjeçarja shqiptare Një aksident tragjik ka marrë jetën e 25-vjeçares shqiptare mbrëmjen e së mërkurës ne Cuneo të Italisë. Mësohet se vi
Tundet Korça, vendi lëkundet nga tërmetet Vetëm një ditë pasi u lëkund nga një tërmet 5.2 ballë qyteti i Korçës nuk gjen qetësi. Një tjetër tërmet ka goditur q
Plagosi të riun në Durrës, kapet 20-vjeçari Policia ka vënë në pranga një prej autorëve të plagosjes me thikë të 19-vjeçarit Klevi Qosja paraditen e së dielës në Du
Pas sherrit, kuksiani pa patentë merr makinën e godet 32 vjeçarin Një aksident ka ndodhur në Kukës. Një 37 vjeçar ka goditur me mjetin e tij një tjetër mjet, pas një konflikti të çastit,
Tornado godet Dallasin, shënohet viktima e parë Dallasi është goditur nga një tornado e fuqishme duke shkaktuar 1 të vdekur. Radari konfirmoi tornadon e goditur në a
Pëson aksident në Tiranë Albin Kurti (FOTO LAJM) Në një njoftim për mediat, Lëvizja Vetëvendosje njofton për një aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, ku i përfs
Rrahu 28 vjeçarin dhe shokët i dolën mbrojtje, kapen 3 "të fortë" në Tiranë Policia ka ndaluar një 33 vjeçar pasi ka plagosur me mjete të forta një 28 vjeçar në Tiranë. Policia gjithashtu ka nd
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni Një çiklist është goditur nga një kamion dhe shoferi i kamionit siç duket nuk e kupton fare që e ka goditur atë. Pers
Bojë, miell e vezë, me çfarë janë goditur ndër vite politikanët shqiptarë (FOTO LAJM) Populli shqiptar, shpeshherë i gjendur i papërfaqësuar, i zhgënjyer dhe i gënjyer, ka ndjerë nevojën që ndjesitë t’i shp
Tërmeti shkund Italinë, njerëzit në panik Një tërmet i fortë ka goditur Italinë ditwn e sotme. Mediet fqinje raportojnë se një tërmet me magnitudë 4 ka goditur
Tërmet 6.5 ballë në Indonezi, të paktën 20 persona humbën jetën (FOTO LAJM) Pas Shqipërisë, Pakistanit, Kretës, dje Turqisë së fundmi lëkundje tërmeti kanë goditur Indonezinë. Mediat e huaja sh
Rreth 53 tërmete të fuqishëm kanë goditur Shqipërinë gjatë historisë, më të fortët (FOTO LAJM) Seria e tërmeteve që kanë goditur vendin gjatë fundjavës, ku dy prej të cilëve ishin më të fortë, ngjallën ndjenjën e pa
Tërmetet shkundin Shqipërinë, mediat e huaja lajm të parë Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë që lëkundi ditën e djshme vendin, ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare.
Nga "Rocky Balboa" te "Boli", kush janë kapot e 2 grupeve mafioze shqiptare të goditura në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 7 shqiptarë dhe 1 italian të akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Të
Shkon të blejë ushqime në dyqan por sulmon shitësen 21 vjeçare, ndalohet burri Një 44- vjeçar u ndalua nga Policia e Elbasanit pasi ka goditur me sende të forta një 21-vjeçare, e cila ishte shitëse n
Tërbohet Higuain, godet me shkelm trajnerin dhe banderolën (VIDEO) Stërvitja e fundit e Juventusit para nisjes në Spanjë ka kaluar me të qeshura të mëdha. Protagonist ka qenë argjenti